Quintessential از شراب برتر شرکت شراب معتبر استرالیا تعدادی از برندهای اصلی را اضافه می کند

مطابق با دنیس کرپس، که صاحب Quintessential به همراه پدرش است ، استفان دی کرپس، “ما همیشه به دنبال شراب هایی هستیم که از نظر کیفیت و ارزش عالی” از هم متمایز شوند. “شرایط فعلی بازار که خودمان را پیدا می کنیم این امر را بیش از پیش ضروری می سازد که مارک هایی را با دقت انتخاب کردیم که معتقدیم می توانیم با موفقیت بازار را بفروشیم و بفروشیم. شرابهایی با تاریخ و میراث متناسب با بقیه نمونه کارهای ما ، مانند این شراب های Accolade. ”

می گوید: “آمریكا فرصت بزرگی را به عنوان یك بازار اصلی رشد شراب های Accolade در اختیار دارد.” رابرت فویمدیر عامل شرکت Accolade. “از طریق همکاری ما با Quintessential ، ما هیجان زده می شویم که نمونه کارهای شگفت انگیز و برنده جوایز استرالیایی و نیوزلند شراب – به همراه Prosecco ایتالیایی ما ، دا لوکا – به ایالات متحده برای غنی سازی لحظات روزمره در زندگی مصرف کنندگان ما. “

برای Accolade ، همه چیز با هاردیس آغاز شد. این یکی از اولین کارخانه های شراب سازی در سال بود استرالیا، در سال 1853 توسط بنیانگذار پیشگام تأسیس شد توماس هاردی با چشم انداز “ایجاد شراب هایی که در بازارهای جهان جایزه می گیرند”. هاردیس به یکی از موارد بزرگ تبدیل شد استرالیا بزرگترین تولید کننده شراب و در حال حاضر # 1 مارک شراب وارداتی در بریتانیای کبیر.

گرانت بورژ و سنت هالت دو برند بی عیب استرالیا هستند که دارای تاریخچه های طولانی در منطقه شراب بارسا هستند. پنج نسل از خانواده Burge شراب را در قلب شراب درست کردند استرالیا جنوبی معروف ترین منطقه یكی از جدیدترین برچسبهای آنها ، جوجه هایی به نام باروسا جوهر است. شیراز و Cabernet Sauvignon هر دو شراب های بسیار شفاف هستند ، با رنگی بسیار تیره ، تقریباً جوهر هستند.

سنت هالت که در سال 1944 تأسیس شد ، در خط مقدم تحول باروسا مترادف شراب با کیفیت بالا قرار داشت. این اولین کارخانه شراب سازی بود که ویژگی های منحصر به فرد تاک های قدیمی باروسا (حدود 100 سال قدمت) را تصدیق کرد. سه خیابان Hallett شیراز – Core Faith ، Core Black Clay و Reserve Blackwell – و همچنین هسته اصلی نگهبان شیراز-گرناش و Grenache Vines Old Reserve – اولین شراب سنت هالت Quintessential وارد می شوند.

گل خانه و هایه ساز دو نفر اول می شوند نیوزلند شراب Quintessential از زمان تأسیس آن نمایندگی می کند. بیش از 20 سال پیش ، بنیانگذاران خانه گل عاشق مارلبورو شدند. آنها انگورها را کاشتند و خانه ای را برای زندگی از زمین محلی ساختند. آن زمین به این برند تبدیل شد. علاوه بر این دو Sauvignon Blancs ، Quintessential همچنین نمای خانه Mud House Pinot Noir را از مرکز اوتاگو نشان می دهد.

دا لوکا Prosecco ایتالیایی و جرقه رز را از Treviso و ونتو، سنگ منحصر به فرد استون شراب زنجبیل از جانب بریتانیای کبیر و شراب Echo Falls Fruit Fusion با نوشیدن آسان ، پرتفوی Quintessential را با قیمت های بسیار رقابتی دور هم جمع می کنند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از طریق وب سایت با Quintessential تماس بگیرید: www.quintessentialwines.com ، ایمیل: [email protected]، لینکدین: www.linkedin.com/company/quintessential-wines/

منبع Quintessential

لینک های مربوطه

http://www.quintessentialwines.com