Radiance همکاری دانشگاهی با دانشگاه آبرن را برای دریافت مدرک فوق لیسانس گسترش می دهد

مدیرعامل تابش ، بیل بیلی، از اول با چالش هایی که در تلاش برای پیشبرد تحصیلات در هنگام کار تمام وقت و بزرگ کردن خانواده وجود دارد ، می داند. آقای بیلی می گوید: “اخذ مدرک تحصیلی آسان تر برای کارمندان ما یک تصمیم ساده بود. امیدواریم صاحبان کارمندان از این فرصت استفاده کنند زیرا Radiance متعهد به ارتقاء حرفه ای و آموزش عالی است.”

Radiance معتقد است که سرمایه گذاری در مردم و پرداخت 100٪ برای مدرک کارشناسی ارشد به ساخت نسل بعدی رهبران کمک خواهد کرد. علاوه بر سود مالی ، این یک فرصت بی نظیر است زیرا دانشگاه آبرن دانشکده بطور مداوم برای تدریس به Radiance می آیند و همچنین از فناوری پخش مستقیم استفاده می کنند. خانم می گوید: “تهیه یک مدل آموزشی جدید کوهورت که انعطاف پذیری و راحتی را برای کارمندان-صاحبان ما که مشاغل تمام وقت و خانواده دارند ، فراهم می کند. لین فابی، صدراعظم دانشگاه Radiance. همایش افتتاحیه پاییز سال 2020 آغاز می شود.

این مشارکت دانشگاهی فرصتی را برای کارکنان Radiance فراهم می کند تا مشارکت محور مستقر در همگروهی باشند دانشگاه آبرن برنامه MBA بسیار رتبه و احترام. دانشگاه آبرن مدرک MBA به طور مداوم در بین بهترین های کشور رتبه بندی می شود: شاعران و کمیته ها (شماره 8) ، گزارش MBA آنلاین (شماره 11) ، اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی (شماره 18) ، و بررسی پرینستون (شماره 19) برنامه MBA آبرن شامل 39 ساعت اعتبار ترم در طول 13 دوره است. نه دوره اصلی هسته MBA را تشکیل می دهد که به چهار دوره انتخابی می دهد تا یک تمرکز تمرکز ایجاد کرده یا یک گواهی فارغ التحصیل کسب کنند.

استخدام و حفظ استعدادهای برتر برای Radiance یک اولویت است و هنگامی که تعداد بیشتری از کارمندان دارای مدرک تحصیلی پیشرفته هستند ، می توان راه حلهای بهتری در زمینه هوش فنی ، فناوریهای پیشرفته و سیستمهای تسلیحاتی برای مشتریان دولتی ایجاد کرد. رشد فکری در Radiance یک قابلیت مهم است. عدم تطابق با همه جوانب با چگونگی آماده سازی نیروی کار خود برای آینده ، یک خطر غیرقابل قبول را ایجاد می کند. سرمایه گذاری در آموزش و پرورش یک مسئولیت نهادی است و صاحبان کارمندان Radiance را قادر می سازد تا در حوزه های فعلی و آینده فعالیت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Radiance ، لطفا به وب سایت شرکت در Radiance Technologies مراجعه کنید.

درباره فن آوری های رادیکال:

Radiance Technologies یک پیمانکار نخستین مشاغل کوچک متعلق به کارمندان است که در سال 1999 تأسیس شده است. Radiance دارای بیش از 900 مالک کارمند ایالات متحده خدمت وزارت دفاع ، جامعه اطلاعاتی ملی و سایر سازمانهای دولتی. از مفاهیم تا قابلیت ها ، Radiance راه را برای ایجاد راه حل های مشتری مداری در زمینه های امنیت سایبر ، مهندسی سیستم ، نمونه سازی و ادغام و همچنین هوش عملیاتی و استراتژیک از جمله هوش علمی و فنی رهبری می کند. تابش از انعطاف پذیری مشاغل کوچک و نوآوری در مشاغل بزرگ به منظور ارائه پشتیبانی فنی ، راه حل ها و محصولات و همچنین مزایای صلاحیت های فنی متنوع به همراه انعطاف پذیری و پاسخگویی بهره می برد. آنها اکنون در 9 ایالت و دفاتر پروژه در 12 ایالت دارای تسهیلات شرکت هستند.

تماس با رسانه ها با فناوری Radiance:
امت مور
(256) 929-0565
[email protected]

فن آوری تابش منبع

لینک های مربوطه

https://www.radiancetech.com