ROSEN، GLOBAL INVESTOR CUNSEL ، سرمایه گذاران شرکت Cruise Line Holding Ltd. را به سرمایه گذاری تشویق می کند تا قبل از آخرین مهلت مهلت در بازگرداندن کت و شلوار به دنبال بازیابی ضررهای سرمایه گذار برای اولین بار توسط این شرکت با شرکت تماس بگیرند.

نیویورک، 2 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی سرمایه گذاران ، به خریداران یادآوری اوراق بهادار شرکت کروز خط نروژ با مسئولیت محدود بین خریداران را یادآوری می کند. 20 فوریه 2020 و 12 مارس 2020، فراگیر (“دوره کلاس”) از مهم است 11 مه سال 2020 مهلت شاکی سرب در اقدام کلاس اوراق بهادار توسط شرکت شروع شده است. این دادخواست در تلاش است تا براساس قوانین فدرال اوراق بهادار ، خسارات سرمایه گذاران نروژی را پس بگیرد.

برای پیوستن به کلاس کلاس نروژی ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1806.html بروید یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای سازمان تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما هرگز از سوی شورای صنفی معرفی نشده اید ، اما شما یک نفر را بازخواست می کنید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

مطابق دادخواست ، متهمان در سراسر دوره کلاس اظهارات دروغین و / یا گمراه کننده ای را انجام داده اند و یا فاش نکرده اند که: (1) نروژی در حال استفاده از تاکتیک های فروش برای ارائه به مشتریان اظهارات غیرقابل تأیید و / یا آشکارا دروغ در مورد COVID-19 برای جلب توجه بود. مشتریان برای خرید سفرهای دریایی ، بنابراین جان مشتریان و اعضای خدمه آنها را به خطر می اندازند. و (2) در نتیجه ، اظهارات متهمان در مورد کار و فعالیت های نروژی از نظر مادی نادرست و گمراه کننده بود و / یا فاقد مبنای معقول در همه زمان های مرتبط بودند. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید 11 مه سال 2020. شاکی رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1806.html بروید یا در مورد حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی صحبت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

شرکت حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمركز خود را در اقدامات كلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار متمرکز می كند. موسسه حقوقی روزن توسط شماره های خدمات اقداماتی طبقه ای ISS در رتبه بندی شماره 1 برای تعداد اسناد اوراق بهادار عمل کلاس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در رده های برتر قرار گرفته است. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
275 خیابان مدیسون ، 40هفتم کف
نیویورک، NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com