Sas و Las Verasas در لاس وگاس برای همکاری با برنامه عالی و بهداشت ایمنی از طریق برچسب BV Safe Guard Part

نیویورک، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – Bureau Veritas امروز اعلام کرد که برای استقرار گارد ایمن با لاس وگاس ساندز توافق کرده است.TM برچسب ایمنی و ایمنی بهداشت برای کلیه خواص Sands در سراسر جهان. گارد ایمن برای حمایت از فعالیت های راه اندازی مجدد عملیاتی از میهمان نوازی و رستوران هاTM برچسب ایمنی و ایمنی بهداشتی مجموعه خدمات ارائه شده از طریق Bureau Veritas “”تجارت خود را با BV مجدداً راه اندازی کنید“برنامه.

به عنوان یک شریک مستقل و شخص ثالث با Sands ، Bureau Veritas:

  • راهنماهای ایمنی و پروتکل های دقیق را برای دستیابی به برتری بهداشتی با استفاده از بهترین روش های صنعت ، قوانین و الزامات محلی و پیشبرد تخصص پزشکی بررسی کنید.
  • برای اطمینان از انطباق با پروتکل های بهداشتی و الزامات عملیاتی ، بهترین راه حل های دیجیتال در کلاس را برای انجام ممیزی از خواص ساندس استفاده کنید
  • گارد ایمن را مدیریت کنیدTM برچسب ایمنی و ایمنی بهداشتی هنگام نظارت بر موفقیت آمیز در نشان دادن ماسه ها ، مطابقت دارد ، بنابراین یک لایه اطمینان بیشتر برای اعضای تیم ، مهمانان و تأمین کنندگان خود فراهم می کند.

ناتالیا شومانمعاون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دفتر وریتاس آمریکای شمالی ، اظهار داشت:
“نزدیک به 200 سال ، دفتر وریتاس منبع حقیقت و اعتماد به نفس در جوامع ما بوده است. ما بسیار مأیوس هستیم که با همکاری ساندز همکاری کنیم ، زیرا آنها این قدم بسیار مهم را برای ایجاد این اعتماد و اطمینان با مسافران در هنگام شروع مجدد خود برداشته اند. هر مهمان که از استراحتگاه خود بازدید می کند می تواند از دانستن نگهبانی گارد ایمن Bureau Veritas راحت باشدTM برچسب بزنید ، و از قویترین استانداردهای ایمنی در صنعت و پروتکل های بهداشتی پیروی می کنید – که بر پایه و اساس تعالی و شواهد مبتنی بر علم ساخته شده است. “

“راه اندازی مجدد تجارت خود با BV”
گارد ایمنTM برچسب ایمنی و ایمنی بهداشتی مجموعه خدمات ارائه شده از طریق برنامه “راه اندازی مجدد تجارت با BV” توسط Bureau Veritas است. به عنوان یک شریک مستقل شخص ثالث ، Bureau Veritas تست بهداشت آزمایشگاهی ، ممیزی پروتکل بهداشت و ایمنی ، برنامه های آموزش الکترونیکی و نظارت بر پروتکل های ایمنی را برای اطمینان از شروع مجدد فعالیت های تجاری با اطمینان فراهم می کند.

کلینیک کلیولند به عنوان مشاور پزشکی برنامه های بهداشتی ، ایمنی و پایداری Bureau Veritas از جمله “راه اندازی مجدد تجارت با BV” فعالیت می کند. با بهره گیری از بهترین کلینیک های کلیولند ، Bureau Veritas قادر است از بینش استراتژیک ، توصیه ها و توصیه های جامعه پزشکی پیشرو در جهان برای تهیه پروتکل ها ، دستورالعمل ها و استانداردها کمک کند تا مشاغل کمک کنند تا با خیال راحت عملیات خود را دوباره شروع کنند و شرایط بهداشتی ، ایمنی و بهداشتی را برطرف سازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “راه اندازی مجدد تجارت با BV” ، با ما تماس بگیرید
[email protected] و بازدید کنید: https://www.bvna.com/magazine/restart-resource-center.

درباره Bureau Veritas
Bureau Veritas یک شرکت برتر جهان در زمینه آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه است. این گروه در سال 1828 ایجاد شده است و بیش از 78000 کارمند دارد که در بیش از 1500 دفتر و آزمایشگاه در سراسر جهان واقع شده است. Bureau Veritas به مشتریان خود کمک می کند تا با ارائه خدمات و راه حل های نوآورانه ، عملکرد خود را بهبود بخشند تا اطمینان حاصل شود که دارایی ها ، محصولات ، زیرساخت ها و فرایندهای آنها از نظر کیفیت ، بهداشت و ایمنی ، حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی از استانداردها و مقررات مطابقت می یابد.

Bureau Veritas در Euronext Paris ثبت شده است و متعلق به فهرست 20 بعدی است.
محفظه A ، کد ISIN FR 0006174348 ، نماد سهام: BVI.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.bvna.com مراجعه کرده و ما را دنبال کنید توییتر و لینکدین

تماس با رسانه
ترزا آندرسون

+1 917 344 4593
[email protected]

SOURCE Bureau Veritas