SDC حفظ خدمات بین المللی متحرک در میان شیوع کروناویروس

لس آنجلس، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – حمل و نقل بین المللی SDC Inc ، یک شرکت جابجایی بین المللی با مجوز FMC ، اعلام کرد که آنها با عملکرد حمل و نقل خود در سراسر جهان کاملاً کار می کنند. SDC یکی از معدود شرکت هایی است که حفظ کننده آن است جابجایی بین المللی در طول بیماری همه گیر و انسداد مرزها. این شرکت دستورالعمل های خاص ایمنی را برای اطمینان از حمل و نقل قبلی در اثر قفل شدن کوروی ویروس تهیه کرده است.

SDC در حال کمک به مردم است ایالات متحده آمریکا برای ارسال خانوار خود به سراسر جهان به بیش از 70 کشور جهان با خدمات بدون درز در میان همه گیری COVID-19.

مدیر عامل SDC كفير کوهن اخیراً در مورد سیاست جدید خود گفت: “این شرکت در حمل و نقل بین المللی خود در سراسر جهان از طریق هوا و دریا حداکثر استفاده می کند تا به افراد بیشتری که در این وضعیت coronavirus کمک می کنند کمک کند. در مواقعی که سایر ارائه دهندگان در واقع نرخ حمل و نقل خود را افزایش می دهند ، ما اسناد را ساده کرده ایم و کرایه های ما را به منظور کمک به هر راه ممکن کاهش داده است. SDC International شریک بزرگترین شبکه حمل و نقل جهان است. “

در میان گسترش coronavirus رو به رشد ، SCD کاملاً از دستورالعملهای اصلاح شده توسط دولت فدرال و WHO آگاه است. مشتریان هنگام ارسال به کشورهای دیگر با مقررات خاصی روبرو خواهند شد. این شرکت برای ساده کردن فرآیند حرکت در طول بیماری رگ کروناویروس ، با داشتن یک چک لیست به روز شده ، به مشتریان خود کمک می کند تا از عدم دسترسی به وسایل آنها جلوگیری کنند. SDC از کلیه دستورالعملهای ایمنی ، از جمله مسافت دوری اجتماعی و ضد عفونی برای اطمینان از کالاهای تحویل شده در مقصد ، پیروی می کند و از هرگونه آلودگی در امان نیست

SDC همچنین یک حرکت کاملاً بیمه شده را ارائه می دهد و از هر جنبه حمل و نقل خانگی مراقبت می کند. SDC بروزرسانی اختصاصی راهنمایی را برای هر کشور آماده کرده است تا مشتریان بتوانند به سرعت به آن مراجعه کنند. مشتریانی که قصد حمل و نقل به کشورهایی را دارند که در بالا ذکر شده و کالاهای عجیب و غریب دارند ، این شرکت می تواند برای حمل و نقل ایمن جعبه های سفارشی بسازد.

درباره شرکت حمل و نقل بین المللی SDC

حمل و نقل بین المللی SDC یک شرکت حمل و نقل بین المللی خانگی مستقر در ایالات متحده است که خدمات جابجایی و جابجایی از آن را ارائه می دهد ایالات متحده آمریکا به همه جای کره زمین آنها کالاهای حمل و نقل از طریق دریا و هوا را به همراه خدمات بسته بندی و فضای ذخیره سازی با امکانات نظارتی بالا ارائه می دهند.

SDC یک شرکت برنده جایزه شناخته شده برای راه حل های حمل و نقل قوی و قابل تنظیم بر حسب نیاز مشتری است. SDC همیشه آماده کمک به مشتریان خود در اولویت کاری است تا جابجایی آنها بدون دردسر انجام شود.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: https://www.sdcinternationalshipping.com/

تماس با رسانه
گای باچار
[email protected]
تلفن: + 1-818-649-7050

SOURCE SDC حمل و نقل بین المللی