Shouqi Limousine & Chauffeur ، دومین پلتفرم بزرگ تگرگ در چین ، در چندین شهر در سطح کشور سود کسب کرده است

به عنوان یک سیستم عامل رسمی تگرگ سلام آنلاین ، Shouqi Limousine & Chauffeur در رده های بعدی قرار دارد چین بازار کارفرمایان ، با درآمد 6.5 میلیارد CNY در سال 2019. طبق وی دونگ، مدیر عامل شرکت Shouqi Limousine & Chauffeur ، این شرکت از زمان حضور در سال 2015 به طور عمده مشغول مسافرت های شرکتی ، منشور مشاغل و خدمات اتومبیل اضافه کاری کارمندان بوده است. دریافت سفارشات عمده برای خدمات روزانه خودرو و دستیابی به رشد مستمر در کار خود ، با متوسط ​​رشد سالانه 145 درصد در طی چهار سال گذشته.

“از سال 2018 ، Shouqi Limousine & Chauffeur برای گسترش ظرفیت حمل و نقل با کیفیت ، مدل فروش لیگ را معرفی کرده است. تعداد کل خودروهای Shouqi Limousine & Chauffeur در سال 2018 از 500،000 فراتر رفت و در پایان سال 2019 به بیش از 800،000 رسید.” وی دونگ. “که در آوریل 2019، Shouqi Limousine & Chauffeur با انجام اصلاحات مشارکتی در سیستم حقوق و دستمزد رانندگان و ایجاد تیم های با کیفیت برای عملکرد سلسله مراتبی ، ایجاد شهرت خوبی را رقم زدند. Shouqi Limousine & Chauffeur در پیشرفت های بازار پیشرفت هایی را انجام داده و به بخش بندی عمودی پرداخته است و به طور یکپارچه زندگی ، کار ، آموزش ، بهداشت و درمان ، خرید و مسافرت را به هم متصل می کند. علاوه بر این ، با تکیه بر خدمات استاندارد و باکیفیت خود ، این کشور بر بازارهای مختلف خدمات مهم تگرگ و کنفرانس بزرگ و بازارهای سوار بر شرکت ها حاکم شده است. Shouqi Limousine & Chauffeur در تهیه استانداردهای خدمات برای شش نوع مسافر ویژه ، یعنی زنان باردار ، کودکان ، معلولان ، افراد دارای دید کم شنوایی یا شنوایی ، افرادی که حیوانات خانگی دارند و افرادی که مشروبات الکلی می نوشند یا در حال مستی هستند ، پیشگام بوده است. علاوه بر این ، این شرکت محصولات قطعه ای مانند اتومبیل های کودک و مادر و دانشجویی را راه اندازی کرده است که کل صنعت را به سمت دنبال کردن خدمات با کیفیت سوق می دهد. ”

آخرین داده های Trustdata نشان می دهد که Shouqi Limousine & Chauffeur از نظر MAU در رتبه دوم صنعت باقی مانده است. مارس 2020، و با از سرگیری مداوم کار و تولید ، نسبت کاربران در شهرهای درجه یک افزایش چشمگیری داشته است ، با رشد سالانه 83.4٪ در ماه مارس.

وی دونگ گفت: “با پیدایش دوره 5G ، Shouqi Limousine & Chauffeur با استفاده از سیستم کنترل هوشمند مسافرتی موجود ، مبادله و به اشتراک گذاری اطلاعات هوشمند در بین وسایل نقلیه ، مردم ، جاده ها و پشت صحنه را محقق می کند تا زندگی مسافرتی را ایجاد کند. با وسایل نقلیه به عنوان حامل. ”

طبق اطلاعات عمومی ، سهامداران شرکت Shouqi Limousine & Chauffeur شامل گروه گردشگری پکن (BTG) ، گروه پکن Shouqi ، Minsheng Trust ، Baidu ، NIO Capital و غیره است.

SOURCE Shouqi Limousine