Spirit AeroSystems اشتغال را تنظیم می کند تا با تقاضای پایین تر بازار مطابقت داشته باشد

ویچیتا ، کان.، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – Spirit AeroSystems [NYSE: SPR] امروز اعلام کرد که به دلیل کاهش تقاضا برای هواپیماهای تجاری ، اشتغال در سایتهایی که از برنامه های تجاری حمایت می کنند را کاهش می دهد. Spirit یکی از شرکت های ایرباس و بوئینگ است که هر دو به دلیل تأثیر COVID-19 در صنعت حمل و نقل هوایی ، نرخ تولید پایین هواپیماهای تجاری را اعلام کردند.

“اقدامات ما به دنبال کاهش تقاضای مشتریان ، که نرخ تولید را کاهش داده اند ، زیرا تقاضا برای هواپیماهای جدید به دلیل تأثیر COVID-19 کاهش می یابد.” تام جنت، رئیس جمهور و مدیر عامل ، Spirit AeroSystems. “علاوه بر کاهش اشتغال ، ما اقدامات دیگری را برای کاهش هزینه ها و حفظ نقدینگی انجام می دهیم که شامل افزایش نیز می شود 1.2 میلیارد دلار در بازده اوراق قرضه وام دوم در ماه آوریل تضمین شد. ما بر این اطمینان داریم که Spirit AeroSystems یک تجارت سالم باقی بماند و با آینده ای روشن از این بحران بیرون بیاید. “

به عنوان بخشی از کاهش اشتغال کلی ، روح اخراج داوطلبانه را به کارمندان نماینده اتحادیه در این کشور ارائه داد ویچیتا ، کان. اوایل این هفته. امروز روح یک اطلاعیه به این دفتر صادر کرد ایالت کانزاس تحت قانون تنظیم کار و اطلاع رسانی بازآموزی کارگران (WARN) اخراج ها که در حدود 1450 کارمند ساعتی و حقوق بگیر در سایت خود تأثیر می گذارد ویچیتا. روح ویچیتا انتظار می رود که کارمندان تحت تأثیر این اخراج ها از 15 ماه مه شروع به ترک شرکت کنند. در اواخر این ماه ، کاهش های کوچکتر در سایت های باقیمانده ایالات متحده آمریکا Spirit که کارهای تجاری انجام می دهند ، کاهش می یابد. سایت های جهانی Spirit در حال بررسی الزامات نیروی کار هستند و برنامه های خود را طی هفته های آینده اعلام می کنند.

همانطور که روح همچنان با تغییر شیوه های کاری خود برای ایمن نگه داشتن کارکنان ، به درمان بیماری همه گیر COVID-19 پاسخ می دهد ، این شرکت همچنین مستقیماً در تلاش برای کمک به مبارزه با COVID-19 است. شرکت Spirit برای ایجاد وسایل پزشکی در این کشور همکاری ایجاد کرده است ویچیتا. حدود 700 نفر از کارمندان به این پروژه ویژه موقت منتظر می شوند که انتظار می رود تا ماه اکتبر ادامه داشته باشد و بسته به تقاضا ممکن است طولانی تر شود. روح اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن در مورد مشارکت دستگاه پزشکی در آینده نزدیک خواهد داشت.

کار روح در برنامه های دفاعی تحت تأثیر این کاهش اشتغال اعلام شده قرار نخواهد گرفت و این عملیات بدون وقفه ادامه خواهد یافت. علاوه بر این ، برخی از کارمندان که در حال حاضر از برنامه های تجاری پشتیبانی می کنند ، ممکن است به کارهای دفاعی موجود منتقل شوند و تعداد کارمندان تحت تأثیر این اقدامات نیروی کار را کاهش دهند.

جنتی گفت: “در حالی که ما در این مدت بی سابقه در صنعت ما با تصمیمات دشوار روبرو هستیم ، ما همچنان بر حفظ عملیات برای پشتیبانی از مشتریان خود متمرکز هستیم ، از جمله کارهای حساس ما در مورد برنامه های امنیت ملی است.” “من به آینده صنعت حمل و نقل هوایی اطمینان دارم و به توانایی ما به عنوان یک شرکت برای هواسازی این بیماری همه گیر و قوی تر ظهور اعتقاد دارم.”

در وب: www.spiritaero.com
در توییتر:SpiritAero

درباره Spirit AeroSystems Inc.

Spirit AeroSystems ساختارهای هوایی را برای مشتریان تجاری و دفاعی طراحی و ساخته است. با دفتر مرکزی در ویچیتا ، کانزاس، Spirit سایتهایی را در ایالات متحده ، ایالات متحده ، UKK ، فرانسه و مالزی محصولات اصلی این شرکت شامل بدنه ، پیستون ، ناسل و قطعات بال برای هواپیماهای برتر جهان است. Spirit AeroSystems برای پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان بر روی راه حل های مقرون به صرفه کامپوزیت و آلومینیوم مقرون به صرفه تمرکز دارد. اطلاعات بیشتر در www.SpiritAero.com در دسترس است.

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” است که ممکن است خطرات و عدم قطعیت های زیادی را در بر بگیرد. جملات رو به جلو عموماً با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “می توان” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “هدف” قابل شناسایی است. “پیش بینی” ، “قصد” ، “ممکن” ، “ممکن” ، “هدف” ، “چشم انداز” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “” باید “،” هدف “،” اراده “،” ، “و سایر کلمات یا اصطلاحات مشابه ، یا عبارات ، یا منفی آن ، مگر آنکه زمینه مستلزم دیگری باشد. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی مدیریت در رابطه با رویدادهای آینده است و در معرض خطر و عدم قطعیت ها ، شناخته شده و ناشناخته است. نتایج واقعی ما ممکن است از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در اظهارات آینده نگر باشد. ما به سرمایه گذاران احتیاط می کنیم که به اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند. فاکتورهای مهمی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه که در چنین اظهارات آینده نگر منعکس می شوند متفاوت باشند شامل می شوند ، بدون محدودیت ، زمان و شرایط پیرامون بازگشت به خدمت 737 MAX و هرگونه اثرات مرتبط را شامل می شوند. نرخ تولید ما؛ ما به بخش قابل توجهی از درآمد ما متکی به Boeing هستیم. توانایی ما برای اجرای استراتژی رشد ما ، از جمله توانایی ما برای تکمیل و ادغام به موقع خریدهای اعلام شده Asco و Bombardier ؛ توانایی ما برای برآورد دقیق و مدیریت عملکرد ، هزینه و درآمد طبق قراردادهای ما. تقاضا برای محصولات و خدمات ما و تأثیر شرایط اقتصادی یا ژئوپلیتیکی در صنایع و بازارهایی که ما در ایالات متحده و در سطح جهان فعالیت می کنیم. توانایی ما برای مدیریت نقدینگی ، قرض گرفتن وجوه اضافی یا بدهی بازپرداخت. تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر فعالیت و فعالیتهای ما ، از جمله تقاضا برای محصولات و خدمات مشتریان ، بر محدودیت های تجارت و حمل و نقل ، زنجیره تأمین هوافضای جهانی ، بر توانایی ما در حفظ نیروی کار ماهر لازم برای تولید و توسعه و به طور کلی توانایی ما در مدیریت موثر تأثیرات بیماری همه گیر COVID-19 در فعالیتهای تجاری ما است. و سایر عوامل فاش شده در پرونده های ما با کمیسیون اوراق بهادار و بورس. این عوامل جامع نیستند و پیش بینی ما نمی تواند همه عواملی را که می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از موارد منعکس شده در گفته های آینده نگر باشند ، پیش بینی کنیم. این عوامل فقط از تاریخ قبل صحبت می کنند و ممکن است عوامل جدید ظهور کنند یا ممکن است تغییراتی در فاکتورهای قبلی ایجاد شود که می تواند روی تجارت ما تأثیر بگذارد. به استثنای مقررات مورد نیاز قانون ، ما هیچگونه تعهدی در قبال آن نداریم و صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، خودداری خواهیم کرد.

SOURCE Spirit AeroSystems

لینک های مربوطه

www.spiritaero.com