Tenneco به ارائه Webcast در کنفرانس جهانی صنعت خودرو دویچه بانک 2020

LAKE FOREST ، Ill.، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت تنوکو (NYSE: TEN) در کنفرانس جهانی صنعت خودرو دویچه بانک 2020 شرکت خواهد کرد که عملا در آن برگزار می شود پنجشنبه 11 ژوئن، 2020. ارائه پخش شده از وب قرار است از ابتدا آغاز شود 1:45 p.m. شرقی برایان کسلرمدیر ارشد اجرایی و کن تراملمدیر ارشد مالی موقت ، یک مرور استراتژیک ارائه می دهد و اطلاعاتی را در مورد موضوعات تأثیرگذار بر چشم انداز Tenneco ارائه می دهد.

با مراجعه به بخش “سرمایه گذاران” از وب سایت خود می توانید به پخش مستقیم وب دسترسی پیدا کنید www.investors.tenneco.com. نسخه ای از اسلایدها نیز در زیر “رویدادها و ارائه” در این بخش از وب سایت موجود خواهد بود. پخش مجدد پخش از طریق آن در دسترس خواهد بود 11 ژوئیه سال 2020.

درباره Tenneco
دفتر مرکزی در دریاچه فارست ، ایلینویز، Tenneco یکی از طراحان پیشرو در جهان ، تولید کنندگان و بازاریابان محصولات Aftermarket ، Ride Performance ، Clean Air و Powertrain و راه حل های فناوری برای بازارهای متنوع از جمله وسیله نقلیه سبک ، کامیون تجاری ، خارج از بزرگراه ، صنعتی و بعد از فروش با درآمد 2019 است. از 17.45 میلیارد دلار و تقریباً 78000 کارمند در سراسر جهان. بر 1 اکتبر 2018، Tenneco به دست آوردن Federal-Mulul ، یک تامین کننده پیشرو در جهان برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی و پس زمینه. در آینده این شرکت انتظار دارد بخش های خود را از هم جدا کند تا دو شرکت جدید و مستقل جدید تشکیل دهد: DRiV ، یک شرکت Aftermarket و Ride Performance و New Tenneco ، یک شرکت فناوری Powertrain.

بندرگاه امن
این نسخه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر ، از جمله دیگر ، جمله هایی در رابطه با برنامه های ما برای تفکیک دو شرکت مستقل است. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و ابهامات متعددی است که می تواند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود ، از جمله دوره همه گیر COVID-19 و تأثیر آن بر کلی اقتصادی ، تجاری و بازار متفاوت باشد. شرایط ، توانایی (یا ناتوانی) ما در اجرای برنامه های ما برای پاسخگویی به بیماری همه گیر COVID-19 و برنامه Accelerate قبلاً اعلام شده و تحقق مزایای پیش بینی شده از این اقدامات ، انعطاف پذیری مالی ما در پرداختن به تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 ، توانایی ما در حفظ انطباق با توافق نامه های مربوط به بدهی ما و در غیر این صورت نقدینگی کافی از طریق بیماری همه گیر COVID-19 ، این احتمال وجود دارد که Tenneco ممکن است جدایی از فعالیتهای Aftermarket & Ride Performance را از تجارت فناوری Powertrain تکمیل نکند (یا به برخی از موارد دست یابد یا همه مزایای پیش بینی شده از چنین جدایی)؛ این احتمال وجود دارد که جدایی تأثیر منفی بر ترتیبات موجود با Tenneco بگذارد ، از جمله موارد مرتبط با انتقال ، خدمات تولید و تأمین و امور مالیاتی. توانایی نگهداری و استخدام پرسنل کلیدی و حفظ روابط با مشتریان ، تأمین کنندگان یا سایر شرکای تجاری. خطر اینکه فواید جدایی کاملاً محقق نشود یا ممکن است برای تحقق بیش از آنچه انتظار می رود طول بکشد. خطر این جدایی ممکن است استراتژی تجاری Tenneco را پیش نبرد. انحراف بالقوه توجه مدیریت Tenneco ناشی از جدایی. و همچنین عوامل خطر و اظهارات احتیاطی موجود در گزارش های دوره ای و جاری Tenneco (فرم های 10-K ، 10-Q و 8-K) که هر از گاهی به SEC ارسال می شود. با توجه به این خطرات و عدم قطعیت ها ، سرمایه گذاران نباید اتکا به بیانیه های آینده نگر را به عنوان پیش بینی نتایج واقعی قرار دهند. مگر در مواردی که عنوان شده باشد ، اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این ارتباط ساخته شده است ، و به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، Tenneco هیچگونه تعهدی را برعهده نمی گیرد و از هرگونه تعهد خودداری می کند تا تجدید نظرها یا به روزرسانی های عمومی را علنی کند. اظهارات آینده نگر اطلاعات تکمیلی در مورد این عوامل خطر و عدم قطعیت ها هر از گاهی در پرونده های SEC شرکت به تفصیل شرح داده می شود ، شامل گزارش سالانه آن در فرم 10-K برای سال منتهی به آن نمی شود. 31 دسامبر 2019 و گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020.

سوالات مربوط به سرمایه گذار:
لینا گولا
847-482-5162
[email protected]

Rich Kwas
248-849-1340
[email protected]

سوالات رسانه ای:
بیل داوسون
847-482-5807
[email protected]

SOURCE Tenneco Inc.

لینک های مربوطه

www.investors.tenneco.com