Tenneco رئیس جدید هیئت مدیره خود را اعلام کرد

LAKE FOREST ، Ill.، 12 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت تنوکو (NYSE: TEN) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره خود را منصوب کرده است دنیس جی لتهام، سابقاً رهبر مستقل ، به عنوان رئیس جدید خود. لتهام موفق شد گرگ م. شرрил، که از سال 2018 به عنوان رئیس غیر اجرایی هیئت مدیره مشغول به فعالیت بود ، و پس از پیوستن به Tenneco در ژانویه سال 2007 به عنوان رئیس اجرائیه شرکت به مدت بیش از 10 سال به عنوان رئیس فعالیت کرد. قرار ملاقات بلافاصله مؤثر است. شرل عضو هیئت مدیره خواهد ماند و اعلام کرد که قصد دارد پیش از جلسه سالانه سهامداران سال آینده بازنشسته شود.

شریل گفت: “این افتخار بوده است كه به مدت 13 سال به عنوان كرسی هیئت مدیره Tenneco خدمت كنید.” وی گفت: “من به آینده خود و رهبری دنیس اطمینان دارم ، زیرا ما با طراوت و تصدی مواضع رهبری هیئت خود با افراد دارای مهارت بالا ، به تعهد خود به بهترین شیوه های مدیریت ادامه می دهیم. دنیس از سال 2007 و در بسیاری از آن سالها عضو هیئت مدیره بوده است. این رئیس به عنوان رئیس کمیته حسابرسی ما بوده است. این تجربه به همراه انتصاب او در سال جاری به عنوان مدیر مستقل رهبر ، پیشرفت طبیعی را برای دنیس به عنوان رئیس هیئت مدیره کاملاً مستقل نشان می دهد. و تصمیمات همچنان بر بهترین منافع سهامداران در نقش جدید وی متمرکز است. “

آقای لتهام از بیش از 35 سال سابقه کاری خود دارای سابقه اجرایی قابل توجهی در شرکت های دولتی است ، از جمله خدمت به عنوان معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مالی شرکت بین المللی Anixter از 1995 تا زمان بازنشستگی در سال 2011. وی در حال حاضر به عنوان مدیر فضای اضافی فعالیت می کند. شرکت ذخیره سازی آقای لتهام درک عمیقی از عملکرد و مالی پیچیده سازمانهای بزرگی که در حال گذار هستند ، می داند که وی را به طور منحصر به فرد واجد شرایط به عنوان رئیس هیئت می کند.

علاوه بر این ، این شرکت امروز اعلام کرد روی V. آرمز به کمیته حسابرسی اضافه شده است و الکساندرا (“Aleks”) A. Miziolek به کمیته جبران خسارت هیئت مدیره پیوست. پس از این اقدامات ، ترکیب کمیته های هیئت مدیره Tenneco به شرح زیر خواهد بود:

  • کمیته حسابرسی: توماس سی فریمن (صندلی) ، روی V. آرمز، گریس، جین ال وارنر
  • کمیته جبران خسارت: جیمز س. متکالف (صندلی) ، توماس سی فریمن، گریس، Aleks A. Miziolek، چارلز K. استیونس سوم
  • کمیته انتخاب و فرمانداری: جین ال وارنر (صندلی) ، روی V. آرمز، Aleks A. Miziolek، چارلز K. استیونس سوم

وی گفت: “13 سال گذشته ، تنكو بسیار خوش شانس بوده است كه دارای دست و صدای قوی گرگ در اتاق هیئت مدیره است.” دنیس لتهامرئیس ورودی Tenneco هیئت مدیره. “من مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با گرگ و سایر مدیران هستم ، زیرا همچنان به اجرای موفقیت آمیز اهداف استراتژیک و مالی Tenneco نظارت می کنیم.”

درباره Tenneco
دفتر مرکزی در دریاچه فارست ، ایلینویز، Tenneco یکی از طراحان پیشرو در جهان ، تولید کنندگان و بازاریابان محصولات Aftermarket ، Ride Performance ، Clean Air و Powertrain و راه حل های فناوری برای بازارهای متنوع از جمله وسیله نقلیه سبک ، کامیون تجاری ، خارج از بزرگراه ، صنعتی و بعد از فروش با درآمد 2019 است. از 17.45 میلیارد دلار و تقریباً 78000 کارمند در سراسر جهان. بر 1 اکتبر 2018، Tenneco به دست آوردن Federal-Mulul ، یک تامین کننده پیشرو در جهان برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی و پس زمینه. در آینده ، این شرکت انتظار دارد که بخش های خود را جدا کند تا دو شرکت جدید و مستقل جدید تشکیل دهد: DRiV ، یک شرکت Aftermarket و Ride Performance و New Tenneco ، یک شرکت فناوری Powertrain.

بیانیه های رو به جلو
این نسخه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر ، از جمله دیگر ، جمله هایی در رابطه با اجرای اهداف ما و برنامه هایی برای تفکیک دو شرکت مستقل را شامل می شود. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و ابهامات متعددی است که می تواند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود ، از جمله دوره همه گیری COVID-19 و تأثیر آن بر کلی اقتصادی ، تجاری و بازار متفاوت باشد. شرایط ، توانایی (یا ناتوانی) ما در اجرای برنامه های ما برای پاسخگویی به بیماری همه گیر COVID-19 و برنامه Accelerate قبلاً اعلام شده و تحقق مزایای پیش بینی شده از این اقدامات ، انعطاف پذیری مالی ما در پرداختن به تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 ، توانایی ما برای حفظ انطباق با توافق نامه های مربوط به بدهی ما و در غیر این صورت نقدینگی کافی از طریق بیماری همه گیر COVID-19 ، این احتمال وجود دارد که Tenneco ممکن است جدایی از فعالیت های Aftermarket & Ride Performance را از تجارت فناوری Powertrain تکمیل نکند (یا به برخی از موارد دست یابد یا همه مزایای پیش بینی شده از چنین جدایی)؛ این احتمال وجود دارد که جدایی تأثیر منفی بر ترتیبات موجود با Tenneco بگذارد ، از جمله موارد مرتبط با انتقال ، خدمات تولید و تأمین و امور مالیاتی. توانایی نگهداری و استخدام پرسنل کلیدی و حفظ روابط با مشتریان ، تأمین کنندگان یا سایر شرکای تجاری. خطر اینکه فواید جدایی کاملاً محقق نشود یا ممکن است برای تحقق بیش از آنچه انتظار می رود طول بکشد. خطر این جدایی ممکن است استراتژی تجاری Tenneco را پیش نبرد. انحراف بالقوه توجه مدیریت Tenneco ناشی از جدایی. و همچنین عوامل خطر و اظهارات احتیاطی موجود در گزارش های دوره ای و جاری Tenneco (فرم های 10-K ، 10-Q و 8-K) که هر از گاهی به SEC ارسال می شود.

با توجه به این ریسک ها و عدم قطعیت ها ، سرمایه گذاران نباید اتکا به بیانیه های آینده نگر را به عنوان پیش بینی نتایج واقعی قرار دهند. مگر در مواردی که مشخص شده باشد ، اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این ارتباط ساخته شده است ، و به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، Tenneco هیچگونه تعهدی را برعهده نمی گیرد و از هرگونه تعهد خودداری می کند تا به طور عمومی نسخه های تجدید نظر شده یا به روزرسانی های موجود را افشا کند. اظهارات آینده نگر اطلاعات تکمیلی در مورد این عوامل خطر و عدم قطعیت ها هر از گاهی در پرونده های SEC شرکت به تفصیل شرح داده می شود ، شامل گزارش سالانه آن در فرم 10-K برای سال منتهی به محدود نمی شود. 31 دسامبر 2019 و گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020.

SOURCE Tenneco Inc.