Tongcheng-Elong به عنوان یک سهام سازنده در فهرست استاندارد جهانی MSCI گنجانده شده است

هنگ کنگ، 15 مه 2020 / PRNewswire / – محدود Tongsheng-Elong Holdings محدود (“Tongcheng-Elong” یا “شرکت” ، کد سهام: 0780) خوشحال است اعلام کرد که شمول خود را به عنوان سهام سازنده در شاخص استاندارد جهانی MSCI با تاریخ موثری اعلام می کند 1 ژوئن 2020.

MSCI مخفف Morgan Stanley Capital International Index ، یک شرکت معروف توسعه شاخص در است. شاخص های MSCI به طور گسترده ای توسط سرمایه گذاران استفاده می شود. همان طور که در دسامبر 2019نمایه های MSCI بیش از 3000 شرکت در 11 صنعت را تحت پوشش خود درآورد و نمایندگی های بزرگ و متوسط ​​را در 23 بازار توسعه یافته و 26 بازار نوظهور به ثبت رساند.

آقای. ما هپینگمدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت Tongcheng-Elong گفت: “شاخص های MSCI مرجع تأثیرگذاری سرمایه گذاری در بازار جهانی سرمایه هستند. شرکت ما مفتخر است که در فهرست استاندارد جهانی MSCI قرار بگیرد ، این نشان می دهد که الگوی تجاری و چشم اندازهای ما بسیار بالاست. در بازار بین المللی سرمایه به رسمیت شناخته شده است.در کنار رشد سریع بازار مسافرتی چین و افزایش روزافزون مصرف کنندگان چینی برای خدمات با کیفیت و تجربه کاربری برتر ، ما همچنان به استفاده از مزایای خود در ترافیک و منابع دیگر خواهیم پرداخت و بیشتر به چین نفوذ خواهیم کرد بازار مسافرتی ، به طور مداوم محصولات و خدمات ما را برای بهتر خدمت به کاربران خود بهبود می بخشیم و از فرصت های تجاری در شهرهای کم رده استفاده می کنیم. “

درباره Tongcheng-Elong Holdings Limited

Tongcheng-Elong Holdings Limited (“شرکت”) رهبر بازار است چین صنعت مسافرتی آنلاین. این شرکت مشاغل ترکیبی حاصل از ادغام Tongcheng-eLong است که در سال به اتمام رسید مارس 2018. این شرکت یک فروشگاه یک مرحله ای برای نیازهای مسافرتی کاربران است. این شرکت با مأموریت “سفر را آسانتر و با نشاط تر می کنیم” ، مجموعه ای جامع و خلاقانه از محصولات و خدمات را ارائه می دهد که تقریباً در تمام جنبه های سفر از جمله بلیط فروشی حمل و نقل ، رزرو محل اقامت و محصولات و خدمات سفر اضافی با ارزش افزوده اضافی طراحی شده است. برای پاسخگویی به نیازهای مسافرتی در حال تحول کاربران در طول سفرهای خود. براساس iResearch ، به طور ترکیبی Tongcheng-eLong ، این شرکت از نظر GMV در رتبه سوم قرار دارد چین بازار مسافرتی آنلاین در سال 2017 ، با بیشترین رشد سالیانه از 2015 تا 2017 در بلیت فروشی حمل و نقل و معاملات رزرو اقامت در چین بازار سفر OTA. Tongcheng و eLong جزو اولین ارائه دهندگان خدمات آنلاین شخص ثالث بودند که در رابط پرداخت تلفن همراه Tencent’s Weixin فعالیت می کنند و طبق گفته iResearch جزو اولین OTA هایی هستند که از طریق برنامه های فوق العاده به کاربران در سراسر کشور می رسند. این شرکت در سال های 2018 و 2019 جایزه “بهترین برنامه مینی سال” توسط علاءالدین ایندکس را دریافت کرده است. این شرکت در حال حاضر تنها اپراتور پورتال های “راه آهن و پرواز” و “هتل” در رابط پرداخت موبایل از Weixin Tencent و QQ موبایل.

SOURCE Tongcheng-Elong Holdings Limited