Transtector خط جدیدی از فولاد ضد زنگ محوطه های دارای تجهیزات NEMA را به بازار عرضه می کند

محفظه های فولادی ضد زنگ سری جدید TESS Tector دارای ویژگی ناهموار 16 ضلعی ، ساخت و ساز 304 فولاد ضد زنگ است و در اندازه های 12x10x06 و 14x12x07 اینچ موجود است. این محفظه های دارای امتیاز جدید NEMA برای استفاده در شبکه های بی سیم ، سلول های کوچک ، ابزارهای خانگی ، صنعتی و سایر برنامه های کاربردی که در آن نیاز به محافظت از تجهیزات ارتباطی بحرانی مهم است ، ایده آل است.

“ما مفتخریم که این محوطه های جدید از جنس استنلس استیل را بعنوان جدیدترین محصول در حال رشد خط تولید محوطه NEMA ما ارائه دهیم. طراحی ناهموار و پایان فولاد ضد زنگ در این محوطه ها باعث می شود آنها را برای استفاده در محیط هایی که شرایط شدید پیدا می شود ، از جمله سیم و بی سیم ، بی نقص کند. شبکه ، برنامه های کاربردی حساس EMI / RF EMI / RF. به روزرسانی و راه اندازی شبکه های مهم برای مشتریان ما ضروری است. برای پشتیبانی از این الزامات ، اکنون این محفظه های محکم را ارائه می دهیم. ” تینو اوزا، مدیر خط تولید.

ویژگی های اضافی شامل موارد زیر است:

  • دارای امتیاز NEMA Type 4X / IP66 (واحدهای غیرمجاز)
  • دارای امتیاز NEMA Type 3R / IP24 (واحدهای تهویه)
  • دریچه های کاملاً گازدار با فیلترها
  • توان 120 ولت و 240 ولت با پریزها
  • قابلیت قفل قفل برای امنیت بیشتر
  • فلنج نصب شده جوش داده شده
  • 316 لولا از جنس استنلس استیل با پین قابل جابجایی
  • گزینه های نصب بخاری ، پنکه و تجهیزات DIN-Rail

محوطه های سری NEMA TESS جدید Transtector بخشی از خط جامع Transtector از راه حل های محصول در فضای باز دارای امتیاز NEMA است ، که شامل بیش از 100 نیرو ، بدون نیرو ، دارای توان بیش از حد اترنت و سایر تنظیمات مستقر در سراسر جهان است. این محوطه ها در انبار موجود است و برای حمل و نقل همان روز در دسترس است ، همچنین تغییرات سفارشی نیز موجود است.

برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید Transtector.com.

درباره سیستم های Transtector:

Transtector Systems صنعت را با سبد كامل محصولات و تخصص هاي تخصصي در زمينه مشاوره ، طراحي و ساخت AC ، DC ، حفاظت از داده و سيگنال ، كابينت هاي برق ارتباطي ، محافظت از EMP و خدمات مهندسي با كيفيت برق رهبري مي كند. Transtector راه حل های ارزشمندی برای پایان قدرت و پایان صدا را برای بازارهایی ارائه می دهد که شامل ارتباطات ، تصویربرداری پزشکی ، حمل و نقل ، انرژی ، امنیت و ارتش است.

درباره الکترونیک بی نهایت:

بر اساس ایروین، کالیفرنیا ، الکترونیک بی نهایت طیف گسترده ای از مؤلفه ها ، مجامع و راه حل های اتصال سیم / بی سیم را ارائه می دهد و به بازارهای هوا و فضا / دفاعی ، صنعتی ، دولتی ، الکترونیک مصرفی ، ابزار دقیق ، پزشکی و ارتباطات در بازار خدمت می کند. مارک های اینفینیت شامل Pasternack ، Fairview Microwave ، L-com ، MilesTek ، Aiconics ، آنتن های عملکردی KP ، PolyPhaser ، Transtector ، RadioWaves ، ShowMeCables ، INC-Installs و Integra Optics می باشد. Infinite Electronics با یکی از گسترده ترین موجودی محصولات موجود برای حمل و نقل فوری ، به یک مشتری جهانی مهندسی با تخصص و پشتیبانی فنی عمیق خدمت می کند.

تماس با مطبوعات:

پیتر مک نیل
سیستم های ترانستکتور
17792 فیچ
اروین ، کالیف
(978) 682-6936

SOURCE Transtector Systems

لینک های مربوطه

https://www.transtector.com