U-Haul جشن جانباز جنگ جهانی دوم Ralph C. Shivers Jr.

U-Haul 75 سال خدمت را در سال 2020 جشن می گیرد. جانباز نیروی دریایی جنگ جهانی دوم L.S. “سام” شون و همسرش ، آنا مری کارتی شون، تصور U-Haul در ژوئن 1945 هنگامی که آنها هنگام حرکت به سمت ساحل غربی ، یک نیاز اساسی را تشخیص دادند ، بسیاری از وسایل خود را رها کردند زیرا اجاره تریلر یک طرفه هنوز وجود نداشت.

از این ایده ، یک صنعت به وجود آمد و سطح جدیدی از تحرک برای همه خانواده های آمریکایی قابل دستیابی بود. U-Haul در سال تاسیس شد ریجفیلد ، بشویید.، فقط 20 مایل شمال آن پورتلندبا اولین تریلرهای ساخته شده توسط کمپانی در انبار شیر مزرعه خانواده Carty مونتاژ شد.

به منظور بزرگداشت هر دو سالگرد ، U-Haul در حال تجلیل از اعضای سابق تیم و نمایندگی های محله U-Haul که در جنگ جهانی دوم خدمت کرده اند ، مانند بومیان پورتلند ریور شیور.

مرد خدمت

شیورز متولد شد ژانویه سال 1926. او در دبیرستان West Linn شرکت کرد و در سال 1943 فارغ التحصیل شد. او به همراه یکی از دوستان تابستان سال 1943 را با اتومبیلرانی در سراسر کشور گذراندند و سوار شدن بر روی دو قطار باری در این روند بودند. آن پاییز ، او به خانه بازگشت پورتلند و به عنوان دستیار جوشکار کار می کرد. که در ژانویه 1944، او در نیروی دریایی رزرو ثبت نام کرد.

که در اکتبر 1944، Shivers به ​​عنوان کنترل آتش به TUSS Craven (DD382) ، یک ناوشکن کلاس گریدلی ، اختصاص داده شد. Cravenin PearlHarbor ضمن انجام تعمیرات اساسی بود. که در ژانویه 1945، Craventransitionededth Atlantic Atlatertrough کانال پاناما.

کراون وظیفه کاروان را از آنجا انجام داد نیویورک به فرانسه ، جنگ در اروپا آن ماه مه پایان یافت پس از آن ، تا سال ژانویه 1946 در تمام اسکورت ، کارآموزی و حمل و نقل در دریای مدیترانه حرکت کرد.

به خاطر خدمات وی ، مدالهای تئاتر پیروزی ، ، تئاتر آسیا و اقیانوسیه و تئاتر اروپا به شیورز تعلق گرفت. او با افتخار در مرخص شد مه 1946.

شیورها برای ثبت نام در ادامه یافتند دانشگاه ایالتی اورگان و شروع به کار نیمه وقت برای U-Haul ، انجام کار تعمیر و اتصال تریلرها در آن کرد پورتلند. وی با داشتن مدرک لیسانس جغرافیا و حمل و نقل از OSU فارغ التحصیل شد.

شغل U-Haul

که در ژانویه 1951، شیورها تمام وقت کار خود را برای U-Haul در اوکلند ، کالیفرنیا ، انجام دادند. در ماه اوت ، او به یکی از تنها سه زمینی U-Haul تبدیل شد که کل ایالات متحده آمریکا را برای مسیر خود خالی می کند. مری ، شیور و عروسش چهار ماهه شروع به کار “ماه عسل” نه ماهه کردند که نمایندگی های محله U-Haul را در سراسر کشور خدمت می کردند. مری با یادگیری نحوه تعمیر سیم کشی برقی در تریلر ، نقش خود را انجام داد.

طی 20 سال آینده ، شیور در تعدادی از ظرفیت های مهم از جمله مدیر میدانی که مسئولیت ایجاد و توسعه شرکت های U-Haul در مناطق مختلف کشور را بر عهده داشته است ، خدمت کرده است. او اولین اداره ترافیک U-Haul را در سال تأسیس کرد پورتلند؛ به عنوان شرکت U-Haul از خدمت کرده است آلاباما رئيس جمهور؛ معاون رئیس جمهور بین المللی U-Haul؛ رئیس جمهور بین المللی U-Haul؛ و معاون رئیس جمهور خدمات توزیع – عنوانی که وی پس از ترک شرکت در سال 1974 به دست آورد.

شیور 68 سال است که ازدواج کرده و در رود هود زندگی می کنند. آنها فرزندی دارند به نام استیو ، پنج نوه و چهار نوه.

Shoens ها پس از ترخیص سام ، U-Haul را آغاز کردند 4000 دلار از دستمزد انباشته نیروی دریایی و شجاعت ایجاد شده توسط گلدان جنگ جهانی دوم. این زوج جوان با کمک سایر جانبازان ، کار جدید خود را از آزادی که پیروزی حاصل می کرد ، جعل کردند.

ابتکار جانبازی

امروز ، U-Haul به 50 ایالت و 10 استان کانادا خدمت می کند ، و به تخمین می زند 11 میلیون خانواده هر ساله کمک می کند. شیورز یکی از جانبازان بسیاری است که پایه و اساس سعادت کنونی را در اختیار دارد.

U-Haul همچنان به استخدام جانبازان پرخاشگرانه ادامه می دهد و به آنها در روند استخدام اولویت می بخشد ، زیرا بارها و بارها به عنوان یکی از کارفرمایان برتر جانباز کشور شناخته شده است. U-Haul همچنین متعهد به تکریم جانبازان و حمایت از دلایل جانبازان است. این امر از طریق کمک مستقیم به گروههای جانباز و همچنین مشارکت و حمایت مالی از مراسم یادبود و رژه روز جانبازان ، و پرل هاربر ادای احترام

این ادای احترام 2020 با وقف موزه هوانوردی پرل هاربر از برج کنترل نوسازی برج کنترل فورد آیلند پیروز خواهد شد 29 آگوست. بیوگرافی و عکسهای جانبازان تئاتر U-Haul Pacific در لابی برج نمایش داده می شود. این برج آسانسور جدیدی را ارائه خواهد کرد که توسط مدیرعامل U-Haul به آنها اهدا شده است جو شوندسترسی عمومی به عرشه مشاهده که در آن می توان میدان جنگ تنها هواپیمای جنگ جهانی دوم آمریکا را مورد احترام قرار داد و قهرمانان ما را به یاد آورد.

U-Haul یکی از بی شمار شرکت هایی است که توسط این جانبازان باورنکردنی ساخته شده است ، که در این جشن 75 ساله باید به آنها سلام و یاد کنند. ممنون ، رالف

ادای احترام جانبازان بیشتر را در بخش تاریخ و فرهنگ از myuhaulstory.com.

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

برای صفحه اطلاعات COVID-19 ، روی uhaul.com/announcement کلیک کنید.

مخاطب:

جف لاکریج
سباستین رئیسی
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-760-4941
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

https://www.uhaul.com