Valvoline قیمت گذاری و افزایش اندازه پیشنهادات ارشد را اعلام کرد

لکسینگتون ، کی، 8 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت Valvoline (“Valvoline”) (NYSE: VVV) امروز اعلام کرد قیمت پیشنهادی خود را که قبلاً اعلام شده ارشد 4.375٪ ارشد قدیمی به دلیل سال 2025 (“یادداشت ها”) اعلام کرده است ، به عنوان افزودنی بر موجود خود استفاده می کند. شماره در چنین سری از 400 میلیون (“یادداشت های موجود 2025”) و پیشنهاد را از آن افزایش داد 300 میلیون دلار به 400 میلیون دلار مبلغ اصلی کل. یادداشت ها 99.500٪ از مبلغ اصلی خود را به علاوه بهره تعهدی غیرقابل انباشت و غیرقابل پرداخت از آنها دارند 15 فوریه، 2020. یادداشت ها همانند یادداشت های موجود 2025 را خواهند داشت ، به جز اینکه یادداشت های موجود 2025 طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) و برخی محدودیت های انتقال ، حق ثبت نام و موارد دیگر ثبت شده اند. مقررات مورد علاقه که برای یادداشت ها اعمال می شود ، در مورد یادداشت های موجود 2025 صدق نمی کند. یادداشت ها تعهدات غیرمشخص از Valvoline نا امن خواهند بود. هر یک از شرکت های تابعه Valvoline که تعهدات Valvoline را تحت تسهیلات اعتباری ارشد موجود خود تضمین می کند ، یادداشت ها را به صورت غیرقابل اطمینان غیرقابل اطمینان تضمین می کند. Valvoline در نظر دارد از کلیه درآمدهای خالص این پیشنهاد برای بازپرداخت وامهای تحت تسهیلات اعتباری چرخشی قدیمی خود استفاده کند. انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 22 مه سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

این یادداشت ها طبق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار و افراد غیر آمریکایی در خارج از کشور به خریداران موسسات واجد شرایط ارائه می شود. ایالات متحده طبق آیین نامه S طبق قانون اوراق بهادار. یادداشت ها تحت قانون اوراق بهادار ثبت نشده اند و ممکن است در آنجا عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده بدون ثبت نام یا معافیت قابل قبول از شرایط ثبت نام.

این خبرنامه پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید یادداشت ها نخواهد بود. هیچ پیشنهادی ، دادخواست یا فروش در هیچ حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد انجام نمی شود.

درباره Valvoline

شرکت Valvoline (NYSE: VVV) یک بازاریاب برتر در جهان و تأمین کننده روان کننده های برند برتر و خدمات خودرو با فروش در بیش از 140 کشور جهان است. در سال 1866 تأسیس شده است ، میراث شرکت بیش از 150 سال طول می کشد ، در طی این مدت به رسمیت شناختن نام تجاری قدرتمند در چندین کانال محصول و خدمات توسعه یافته است. از نظر حجم ، Valvoline به عنوان برند شماره 3 موتور روغن موتور سواری در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1400 مکان با سرعت سریع فعالیت می کند و فرانشیز است ، و تعداد فروشگاه های آن در زنجیره شماره 2 قرار دارد. ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM نام تجاری و زنجیره شماره 3 براساس تعداد فروشگاه های موجود در کانادا تحت نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change Oil. این شرکت همچنین روان کننده های Valvoline و مواد شیمیایی اتومبیل ، از جمله مسافت پیموده شده والوولین با روغن موتور فناوری MaxLife را برای موتورهای بیش از 75،000 مایل به بازار عرضه می کند. روغن موتور پیشرفته کامل سنتتیک Valvoline؛ روغن موتور سنگین Valvoline Premium Blue؛؛ سیال انتقال خودکار چند وسیله نقلیه Valvoline؛ و ضد یخ Zerex.

علائم تجاری ، Valvoline یا شرکتهای تابعه آن ، در کشورهای مختلف ثبت شده اند
SM مارک خدمات ، Valvoline یا شرکتهای تابعه آن ، در کشورهای مختلف ثبت شده است

بیانیه های رو به جلو

برخی از اظهارات در این انتشار خبر ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، از جمله تخمین ها ، پیش بینی ها و بیانیه های مربوط به برنامه های تجاری Valvoline و نتایج عملیاتی ، بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. Valvoline شناسایی کرده است. برخی از این جمله های آینده نگر با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “” به احتمال زیاد “،” پیش بینی “،” پروژه “،” پیش بینی “،” ممکن است “” خواهد داشت ، “” باید “و” قصد “و منفی این کلمات یا اصطلاحات مقایسه ای دیگر. این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، تخمین ها ، پیش بینی ها و مفروضات فعلی Valvoline است که از تاریخ انجام چنین اظهاراتی ارائه می شود و در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که ممکن است باعث شود نتایج متفاوت از نظر بیان شده یا بیان شده در بیانیه های آینده نگر باشند. . اطلاعات تکمیلی در مورد این خطرات و عدم قطعیت ها در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، از جمله در “عوامل خطر” ، “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” و “کمی آورده شده است. و افشای کیفی در مورد ریسک در بازار “بخش هایی از گزارشات دوره ای اخیراً Valvoline در مورد فرم های 10-K و فرم های 10-Q ، 2020 ، که همه آنها در وب سایت Valvoline در http://investors.valvoline.com/sec-filings موجود است. یا در وب سایت SEC در http://sec.gov. Valvoline هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در این اظهارات آینده نگر به هر دلیلی بر عهده نمی گیرد ، حتی اگر اطلاعات جدید در آینده در دسترس باشد ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

برای اطلاعات بیشتر

شان T. کرنت
مدیر ارشد ، روابط سرمایه گذار
+1 (859) 357-2798
[email protected]

میشل گیتر جرقه
مدیر ارشد ، ارتباطات شرکت
+1 (859) 230-8079
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

لینک های مربوطه

http://www.valvoline.com