Veoneer شروع به تولید مجموعه فناوری برای Polestar 2 می کند

STOCKHOLM، 6 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت فناوری اتومبیل سازی Veoneer، Inc (NYSE: VNE و SSE: VNE SDB) ، مجموعه ای از جدیدترین تکنیک های کاهش برخورد را بر روی جدید و کاملاً برقی Polestar 2 راه اندازی کرده است.

Veoneer تولید فناوری و نرم افزار پیشرفته سنجش خود را آغاز می کند و این امکان را فراهم می کند تا Polestar 2 در نسل بعدی ایمنی اتومبیل رهبر شود. این سیستم به Polestar 2 اجازه می دهد تا اطلاعات و داده های مربوط به محیط اطراف خود و مسیر وسایل نقلیه اطراف آن را جمع آوری کند تا رانندگان را برای جلوگیری از موقعیت های بالقوه خطرناک کمک کند.

اجزای اصلی مجموعه فناوری شامل Veoneer 4 استهفتم سیستم مونو بینایی نسل ، رادار جلوی 77 گیگاهرتز و واحد کنترل پیشرفته الکترونیکی ADAS (ECU). Polestar 2 اولین وسیله نقلیه ای است که از پلتفرم نرم افزاری فیوژن سنسور Zenuity بهره می برد و ویژگی های پیشرو در صنعت مانند کشف شی ، کمک به نگه داشتن خط ، هشدار برخورد به جلو ، کنترل کروز تطبیقی ​​، ترمز اضطراری مستقل و کمک به ترافیک را فراهم می کند.

واحد راداری 77 گیگاهرتزی جلوی Veoneer و دوربین تک دید جلو نصب شده بر روی شیشه جلو ، چشم های Polestar 2 را در جاده نگه می دارد تا هر زمان که در مسیر پیش روی خود قرار گیرد ، اقدامات پیشگیرانه را انجام دهد. همه چیز از خودروهای معلول گرفته تا عابر پیاده را می توان توسط Polestar 2 مشاهده کرد که در این صورت به راننده هشدار داده می شود (از طریق پالس ترمز ، سیگنال هشدار صوتی و سیگنال هشدار بصری در صفحه نمایش درایور) و در صورت نیاز به صورت خودکار ترمز می کند. پیش از ترمز اتوماتیک ، پشتیبانی فرمان ، و کمربندهای کمربند بصورت تدریجی نیز بازی می شوند و امنیت را برای سرنشینان به حداکثر می رسانند.

وونر 4هفتم سیستم مونو بینایی نسل با استفاده از میدان دید 100 درجه و وضوح 1.7 مگاپیکسلی برای پشتیبانی از ویژگی های ADAS لازم برای دستیابی به رتبه های 5 ستاره برای یورو NCAP طراحی شده است. این سیستم از سخت افزارها و الگوریتمهای کاملاً یکپارچه با استفاده از فناوریهای یادگیری عمیق تشکیل شده است که اشیاء مانند ماشین ، علائم جاده یا علائم جاده را شناسایی می کنند.

جدیدترین نسل رادارهای 77 گیگاهرتزی Veoneer باعث بهبود عملکرد شده و آگاهی موقعیتی مطمئن و دقیقی را از اشیاء اطراف وسیله نقلیه فراهم می کند. طراحی رادار Veoneer باعث بهبود شکل موج شده است و در محدوده های طولانی مورد نیاز برای دستیابی به رتبه های 5 ستاره برای Euro NCAP کار می کند. ADAS ECU “ADAS” مغز ADAS است که میزبان یک نرم افزار پیشرفته از ویژگی های نرم افزاری همراه با ویژگی های دیگر سنسورها برای تفسیر است. وضعیت اطراف وسیله نقلیه ، و ویژگیهای ADAS مانند ترمز اضطراری یا هشدار عبور وسایل نقلیه را تحریک کنید. ADON ECU Veoneer به گونه ای طراحی شده است که یک سخت افزار و نرم افزار با قابلیت باز بودن مقیاس پذیر باشد و میزبان الگوریتم ها باشد.

“ما از شروع تحویل وینر 4 خوشحال هستیمهفتم دوربین های مونو دید نسل ، رادارهای 77 گیگاهرتزی ، ADAS ECU ها و نرم افزار برجسته صنعت بر روی تمام جدید Polestar 2 ، به رانندگان اجازه می دهد تا با Polestar و اطراف آن تعامل برقرار کنند و از یک راه جدید پیشرفته استفاده کنند. ” جان کارلسون، رئیس وئونر ، رئیس جمهور و مدیرعامل. “Veoneer مفتخر است که سطح ایمنی و راحتی جدیدی را برای رانندگان و سرنشینان خودرو در سرتاسر جهان به ارمغان می آورد و Polestar 2 اولین وسیله نقلیه مجهز به این سیستم های پیشرفته است.”

شرکت Veoneer ، شرکت یک رهبر جهانی در فناوری خودرو است. هدف ما ایجاد اعتماد به تحرک است. ما نرم افزار ، سخت افزار و سیستم های پیشرفته ای برای محافظت از سرنشینان ، سیستم های پیشرفته کمک به رانندگی و رانندگی مشترک و خودکار را به OEM ها در سطح جهان طراحی ، ساخت و فروش می کنیم. دفتر مرکزی در استکهلم سوئد، Veoneer دارای 7،600 کارمند در 13 کشور است. در سال 2019 ، فروش به این میزان رسید 1.9 میلیارد دلار. این شرکت در حال ساخت میراثی نزدیک به 70 سال توسعه ایمنی خودرو است. در سال 2018 ، وئونر به یک شرکت مستقل و دارای معامله عمومی تبدیل شد که در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: VNE) و در Nasdaq Stockholm (SSE: VNE SDB) قرار داشت.

بیانیه بندر ایمن: این نسخه حاوی بیانیه هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند بلکه بیانیه های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 هستند. این بیانیه های آینده نگر شامل مواردی است که فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی را که Veoneer ، Inc. یا مدیریت آن ارائه می دهد ، ارائه می دهد. معتقد است یا پیش بینی می کند ممکن است در آینده رخ دهد. همه اظهارات آینده نگر مبتنی بر انتظارات فعلی ما ، فرضیات مختلف و یا داده های موجود از طرف شخص ثالث است. انتظارات و فرضیات ما با حسن نیت بیان می شود و معتقدیم مبنای معقولی برای آنها وجود دارد. با این وجود ، نمی توان اطمینان داشت که چنین اظهارات آینده نگر صحیح تحقق می یابد یا اثبات می شود ، زیرا اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث ایجاد نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای در آینده شود. از نظر مادی از نتایج ، عملکردها یا دستاوردهای آینده بیان شده توسط یا بیانگر چنین اظهارات آینده نگر هستند. ریسک های بیشمار ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگر ممکن است باعث شود نتایج واقعی از لحاظ اقتصادی با مواردی که در بیانیه های آینده پیش بینی شده است ، متفاوت باشد ، از جمله شرایط عمومی اقتصادی و نوسانات در بازار جهانی خودرو. برای هر بیانیه آینده نگر موجود در این یا هر سند دیگر ، ما ادعا می کنیم از بندر امن برای بیانیه های آینده نگر مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 ، و ما هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد آینده نداریم. اظهار نظر با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ، به جز آنچه در قانون لازم است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

توماس جانسون
ارتباطات EVP و IR
تلفن +46 (0) 8 527 762 27

ری پکن
روابط سرمایه گذار VP
تلفن +1 (248) 794-4537

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/veoneer-begins-production-of-technology-suite-for-polestar-2،c3104803

منبع Veoneer