WebCargo و IBS نرم افزار ادغام کتاب الکترونیکی سیستم اول شخص ثالث را اعلام کردند

پلت فرم IBS نرم افزار iCargo است 30+ خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی آمریکا استفاده می شود، Etihad Cargo، IAG های حمل بار، کره ای هوایی، و بیشتر. ادغام با WebCargo برای همه شرکتهای هواپیمایی که با IBS کار می کنند یک راه حل برای ارائه رزرو الکترونیکی در زمان واقعی به مشتریان WebCargo ارائه می دهد. WebCargo بطور روزانه برای نقل و انتقالات هوایی به نقل از 18،000 کاربر ماهانه منحصر به فرد در سراسر 1900 حمل کننده که بطور دسته جمعی نزدیک به یک میلیون جستجو هوایی در هر ماه انجام می دهند ، استفاده می شود.

همه گیر COVID-19 جهان را تغییر داده است. ایجاد مشاغل چابک با دیجیتالی شدن در هسته اصلی آنها برای اطمینان از ادامه کار زنجیره های تأمین ، به ویژه در هنگام بحران ، بسیار مهم است. تنها با توزیع بار واقعی و قیمت گذاری می توان از خطوط هوایی در تحقق بار واقعی استفاده کرد. ادغام های شخص ثالث مانند این مواردی است که به صنعت حمل و نقل هوایی کمک می کند تا تلاش های دیجیتالی شدن خود را آغاز کند و در دنیای بی ثبات امروز رونق ببخشد.

“تحول دیجیتال در صنعت حمل و نقل هوایی در حال افزایش است و در نرم افزار IBS متقاعد شده ایم که طی چند سال آینده نحوه انجام کار را دگرگون می کند. دیجیتالی شدن در عملکرد فروش و نقل قول که از طریق کانال های فروش دیجیتال تسهیل می شود. شفافیت بیشتر ، بهبود پاسخگویی و ارزش بهتری را برای مشتری نهایی به ارمغان می آوریم. ما از همکاری با ارائه دهندگان نوآور مانند WebCargo خوشحال می شویم تا چنین قابلیت هایی را به راحتی در دسترس مشتریان هواپیمایی خود قرار دهیم. ” آشوک راجان، SVP و رئیس بار و لجستیک ، نرم افزار IBS.

“35٪ از کل واردات جهانی به ارزش واردات از طریق هوا صورت می گیرد ، اما اکثریت قریب به اتفاق خطوط هوایی امروز قیمت خودکار ندارند. WebCargo بیش از یک دهه است که نرخ بارهای هوایی را در سطح جهان منتقل می کند و به ما امکان دسترسی به بزرگترین شبکه نرخ هواپیمایی را می دهد. در جهان ، “گفت مانل گالیندومدیر عامل شرکت WebCargo. “مشارکت با نوآوران صنعت مانند نرم افزار IBS بخشی از استراتژی جامع ما برای دیجیتالی کردن کل زنجیره ارزش محموله های هوایی و بهتر و سریع تر کردن محموله های هوایی است.”

درباره نرم افزار IBS

IBS نرم افزار ارائه دهنده راه حل های SaaS پیشرو در صنعت مسافرتی در سطح جهان است و مدیریت عملیات مهم برای مشتریان در بخش های حمل و نقل هوایی ، تور و مسافرت و مسافرت را انجام می دهد. راه حل های سندرم روده تحریک پذیر برای صنعت حمل و نقل هوایی ناوگان پوشش و خدمه عملیات، تعمیر و نگهداری هواپیما، خدمات مسافر، برنامه های وفاداری، سفر کارکنان و مدیریت هوا محموله، و آن را شرکت با وسیع ترین طیف وسیعی از ارائه برای صنعت حمل و نقل هوایی. IBS همچنین Demand Gateway – بزرگترین شبکه توزیع جهان برای هتل های اوقات فراغت را اجرا می کند. برای صنعت تور و مسافرت ، IBS یک سکوی جامع دیجیتالی میهمان محور ، محور فراهم می کند که راه حل های ساحلی ، آنلاین و پردازنده را برای ارائه دهنده تور مدرن و مسافرتی ارائه می دهد. IBS Software یک شرکت نمونه کارها Blackstone است و از 11 دفتر در سراسر جهان فعالیت می کند. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت https://www.ibsplc.com/

درباره WebCargo یک شرکت گروه Freightos

WebCargo® ترین پلت فرم دیجیتالی پیشرفته برای ارائه دهندگان خدمات لجستیک است.

WebCargo Air سکوی پیشرو برای توزیع نرخ حمل و نقل هوای زنده و رزرو بین صدها شرکت هواپیمایی و 1900+ حمل و نقل است. شرکایی که از رزرو الکترونیکی کاملاً دیجیتالی در WebCargo استفاده می کنند ، شامل خطوط هوایی پیشرو مانند Lufthansa ، Air France KLM ، IAG Cargo و United هستند.

WebCargo سرعت بخشیدن به پلت فرم پیشرو برای حمل و نقل شرکت حمل و نقل برای مدیریت نرخ و فروش اتومات، پوشا اقیانوس، هوا و زمین است. مشتریان شامل Hellmann ، Nippon Express ، DSV Panalpina و ده ها تن دیگر هستند.

WebCargo در سال 2016 به بزرگترین پلت فرم حمل و نقل دیجیتال جهان برای صنعت حمل و نقل بین المللی تریلیون دلاری به گروه Freightos پیوست. تأسیس شده توسط کارآفرین سریال Zvi Schreiber، Freightos پیشگام فناوری تدارکات با حضور جهانی است و مطرح کرده است 94.4 میلیون دلار از صندوق های سرمایه گذاری پیشرو ، از جمله GE Ventures و بورس سنگاپور.

SOURCE IBS نرم افزار