Woolpert با استفاده از UAS برای انجام بررسی های طراحی TMOSS به استانداردهای CDOT

CASTLE ROCK ، کولو.، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – Woolpert برای تکمیل نظرسنجی های طراحی از راست (ROW) و TMOSS با استفاده از سیستم های هواپیمای بدون سرنشین (UAS) در قلعه راک ، کولو. طرح و نقشه های ROW طبق استاندارد های وزارت حمل و نقل کلرادو (CDOT) انجام می شود. TMOSS مخفف InRoads Terrain Model Modeling Survey System است و بیانگر بهترین شیوه های انجام شده توسط نقشه برداران CDOT و نقشه برداران مشاور قرارداد است.

Felsburg Holt & Ullevig (FHU) با Woolpert منعقد شده است و از تصاویر و نقشه برداری های جمع آوری شده از طریق UAS برای ارزیابی و طراحی جاده پیشین در مجاورت Interstate 25 ، که از طریق آن عبور می کند ، استفاده خواهد کرد. قلعه قلعه و شهرستان داگلاس. طرح ها و نقشه های ROW تولید شده از تصاویر و بررسی های میدانی توسط تیم پروژه برای ارزیابی و تعریف نیازهای خرید ROW برای جاده جدید استفاده خواهد شد.

Woolpert در حال استفاده از پهپاد SenseFly eBee X برای این پروژه است. این سیستم با بال ثابت امکان پرواز طولانی را فراهم می کند و مجهز به فناوری سینماتیک در زمان واقعی (RTK) است که بهمراه داده های کنترل زمینی گروه پیمایشی Woolpert ، یک پایگاه داده توپوگرافی بسیار دقیق و تصویرهای تصحیح شده درست می کند.

Woolpert تاکنون پروژه های UAS متعددی را در سراسر کشور با مشتریانی نظیر اداره هواپیمایی هواپیمایی فدرال ، وزارت دفاع ایالات متحده ، فرودگاه ها ، شرکت های معدن و چندین بخش حمل و نقل ایالتی از جمله ویرجینیا، پنسیلوانیا، فلوریدا و اوهایو. این شرکت بیش از 20 سال با CDOT و با شهر کار کرده است قلعه قلعه تقریباً برای یک دهه ، ارائه خدمات تحقیق طراحی حمل و نقل و خدمات پشتیبانی ROW.

مدیر پروژه Woolpert کریس رامل گفت: این نخستین پروژه نظرسنجی است که شرکت برای آن انجام داده است قلعه قلعه با استفاده از UAS.

رامل گفت: “این یک فرصت منحصر به فرد برای معرفی فن آوری جدید به شهر با تیم تحقیقاتی اثبات شده است.” “استفاده از UAS باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می شود و یک محصول عالی و بصری ارائه می دهد. ما می دانیم که مورد نیاز شهرک قلعه قلعه و CDOT و هواپیماهای بدون سرنشین ما دقیقاً آنچه را که با امنیت و کارآمد مورد نیاز است جمع می کنند. “

مهندس ارشد FHU ریک ارجیاوش گفت FHU با Woolpert قرارداد بست تا داده های مورد نیاز نظرسنجی را بر اساس اعتبار مساعد شرکت با آن به دست آورد قلعه قلعه برای کارهای قبلی به پایان رسید ، و به دلیل توانایی Woolpert برای اتصال به همان کنترلی که برای آینده استفاده خواهد شد دره کریستال پروژه تعویض

Woolpert Roads and Bridge Practice Leader تام روسچویچ گفت: DOT ها و شهرداری ها در سراسر کشور به طور فزاینده ای از فن آوری UAS برای پروژه های حمل و نقل استفاده می کنند ، و اغلب از این وسیله برای برآورده کردن تقاضاهای برنامه و کمک به محدودیت های بودجه درخواست می کنند. UAS را می توان به سرعت بسیج کرد و می تواند از هزینه و زمان مرتبط با خدمه پرواز زمینی جلوگیری کند.

Ruschkewicz گفت: “Woolpert پیشرو در صنعت جغرافیایی در بهترین روشهای UAS و تضمین کیفیت محصول است که از دقت و صحت دوربینهای سنتی با فریم ثابت ، فریم استفاده می کند و حتی بیشتر از آن است.” “ما از فرصتی برای استفاده از فناوری UAS برای این پروژه قدردانی می کنیم ، و ما از ارائه این راه حلهای خلاقانه برای مشتریان با ارزشی مانند شهر قلعه قلعه و CDOT. “

این پروژه هم اکنون در دست اجرا است.

درباره Woolpert
Woolpert متعهد است به یک چشم انداز مبدل شود که به معماری برتر ، مهندسی ، جغرافیایی (AEG) و یک شرکت مشاوره استراتژیک تبدیل شود و یکی از بهترین شرکتهای جهان باشد. این بینشی است که ما ده ها سال در حال تنظیم دقیق آن بودیم. این تصمیمات و سرمایه گذاری های ما را راهنمایی می کند ، راه حل های بهینه را به مشتریان ارائه می دهد و به کارمندان ما فرصت های بی نظیری را ارائه می دهد. وولپرت به عنوان مکانی عالی برای کار توسط کارمندان شناخته شده و سریعترین شرکت AEG در آمریکا است. وولپر با بیش از یک قرن تجربه ، نزدیک به 1000 کارمند و 30 دفتر ، از مشتریان نظامی ، خصوصی ، فدرال و ایالات متحده در سراسر کشور و سراسر جهان پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت woolpert.com مراجعه کرده و از طریق لینکدین با ما در ارتباط باشید ، توییتر، فیس بوک و اینستاگرام.

مخاطب: جیل کلی، 937-531-1258 ، [email protected]

منبع Woolpert

لینک های مربوطه

http://woolpert.com