WTS International از مدیران و افسران جدید هیئت مدیره خبر می دهد

واشنگتن، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – عضویت WTS بین المللی به تصویب هیئت مدیره بین المللی در مارس 2020 رأی داد. هیئت مدیره جدید شروع به کار در پایان نشست سالانه تجارت در سال مه 2020 برای یک دوره دو ساله

هیئت مدیره داوطلبانه هیئت مدیره WTS International است. هیئت مدیره جهت استراتژیک ارائه می دهد ، سیاست گذاری می کند ، و نظارت دولتی را برای WTS International فراهم می کند. مسئولیت های مدیران شامل تصویب برنامه راهبردی WTS بین المللی ، تصویب بودجه و نظارت بر امور مالی سازمان است.

طی چند سال گذشته ، WTS پیشرفت های چشمگیری در موقعیت یابی سازمان به عنوان صدای قوی در صنعت حمل و نقل داشته است. صدها زن در حالی که به دلیل برنامه های عالی محلی و ملی شناخته شده است ، برای تقویت استخر رهبران با استعداد در صنعت ، برنامه های آموزش رهبری امضا را پشت سر گذاشته اند.

تحت رهبری مگی والش، رئیس هیئت مدیره بین المللی و معاون رئیس جمهور در HDR ، او از نزدیک با اعضای هیئت مدیره برای ارائه نظارت و رهبری در استخدام های استراتژیک کارکنان WTS همکاری کرد ، بسیاری از برنامه های تحت حمایت بین المللی را تجدید کرد و چشم انداز ایجاد ابزار و خدمات برای بهتر کردن را داشت. به فصول محلی و شوراهای منطقه ای مجهز شوید آمریکای شمالی. والش اهداف بلندپروازانه ای برای سازمان داشت – پایگاه داده جدید عضو ، وب سایت جدید و نام تجاری تجسم یافته از برند. با اجرای این اهداف ، آینده مملو از پتانسیل است ، زیرا او توسط صندلی ورودی موفق می شود ، پائولا هاموند، معاون رئیس جمهور ارشد ، رهبر بازار حمل و نقل ملی ، WSP ایالات متحده .

والش گفت: “این یک افتخار بوده است که با بسیاری از افراد پرشور و با استعداد ، به عنوان صندلی همکاری داشته باشیم.” “در طول این فصل از تحولات عظیم ، رهبری WTS همکاری ، اشتیاق و یک ذهنیت آینده نگر را در بالاترین سطح نشان داده است تا اطمینان حاصل کند که درخشان ترین روزهای ما در پیش است.”

پائولا هاموندرییس منتخب هیئت بین المللی ، پیشرو در صنعت حمل و نقل بوده است و به عنوان وزیر حمل و نقل برای آن فعالیت کرده است ایالت واشنگتن، و در حال حاضر به عنوان معاون رئیس جمهور ، رهبر بازار ملی حمل و نقل ، WSP ایالات متحده آمریکا.

“WTS به خوبی از طریق مشارکت ها ، برنامه ها ، خدمات و قدرت اعضای ما برای حمایت از مشارکت ها و پیشرفت زنان آماده می شود ، زیرا در دنیایی که با تغییرات مداوم روبرو هستیم ، تأثیر همه گیر بر روی شیوه های کار و الگوهای سفر خواستار تصور مجدد حمل و نقل ما هستیم. در آینده. من از همکاری با هیئت مدیره جدید و مدیر اجرایی من هیجان زده هستم سارا استیکلر و تیم ما برای دستیابی به اهداف خود از اعضا و فصل های ما حمایت کنیم. ”

اعضای هیئت مدیره 2020-2022
صندلی – پائولا هاموند، WSP ایالات متحده آمریکا
نایب رئیس – جنت واکر فورد، AECOM
صندلی گذشته فوری – مگی والش، HDR
دبیر، منشی – دانیل اسمیت، شرکت TriUnity
خزانه دار – سوزان مارتینوویچ، HNTB
مدیر – Bridgette Beato، گروه مشاوره لومنور
مدیر – دنیس برگر، AECOM
مدیر – نوپور جین، CAHSR
مدیر – کاترین کلمن، اداره بندر شهرستان آلگنی
مدیر – هلن مکSwain، ساخت و ساز روهادفوکس
مدیر – لین ردن، شیکاگو RTA
مدیر – مایک سوینی، HNTB
مدیر – ربکا ویلیامسون، ژاکوبز

استیکلر گفت: “هیئت بین المللی برای تنظیم و دستیابی به چشم انداز استراتژیک انجمن ضروری است و من می خواهم از همه اعضای هیئت مدیره ما بخاطر استفاده از رهبری و مهارت های خود برای پیشبرد بیشتر این دیدگاه تشکر کنم.” “در دوران تصدی من به عنوان مدیر اجرایی ، ما قبلاً خیلی موفق بوده ایم و با اشتیاق و تنوع اندیشه هیئت ، از ایجاد WTS آینده خوشحالم.”

WTS International به ایجاد صنعت حمل و نقل متنوع تر ، فراگیر تر و عادلانه از طریق پیشرفت جهانی زنان اختصاص یافته است. WTS: پیشبرد زنان؛ پیشبرد حمل و نقل.

SOURCE WTS International