آخرین مرحله اقیانوس شناسی 109 m / 357ft موتور فاز وارد می شود

در داخل و خارج توسط معماری و طراحی Sinot Yacht طراحی شده است ، این 109 متر/ 357ft با نسبت های کلاسیک ظریف و شیشه ای حیرت انگیز متمایز می شود. دک های خانه – عرشه اصلی ، عرشه پل و عرشه فوقانی – هر یک کاملاً توسط پنجره های بزرگ شیشه ای احاطه شده اند. Lateral بار دیگر با اقیانکو در زمینه مهندسی سیستم پیشرانه پیشرفته از لحاظ فنی همکاری کرده است.

امکانات رفاهی پیشرفته اقیانکو

ساختمان تازه بازسازی شده دارای پیشرفت های زیست محیطی و همچنین فناوری های پیشرفته و مدرن است. استفاده از پمپ های حرارتی ، مصرف گاز ساختمان را 50 درصد کاهش می دهد. علاوه بر این ، پشت بام مجهز به پنل های خورشیدی است که تقریباً 250،000 کیلو وات ساعت انرژی در سال تأمین می کند. گسترش آگاهانه سازگار با محیط زیست یک قدم دیگر در رسالت اقیانکو است تا بتواند یکی از پایدارترین سازندگان قایق بادبانی در جهان باشد. در حالی که بزرگترین خشک کن ما می تواند قایق بادبانی را در خود جای دهد 140 متر/ 459 طول ، امکانات رفاهی ما به تازگی بازسازی شده است تا برای دسترسی به قایق های بادبانی افزایش یابد 120 متر/ 393ft طول. امکانات ما برای اطمینان از امنیت و محرمانه بودن حداکثر تا 1000 نفر در هر زمان مشخص از جمله تیم لباس ساز اقیانکو ، پیمانکاران فرعی ، نمایندگان مالک و خدمه به مناطق محدود شده دسترسی تقسیم شده است. اکنون اقیانکو قرار است قایق های بیشتری را در ابعاد بیشتر به طور هم زمان قرار دهد.

قابلیت های بینایی جدید اقیانکو

اقیانوس با سه امکانات پیشرفته در ساخت و سازهای پیشرفته ، قابلیت های خود را بسیار افزایش داده است. امکانات ساخت و ساز و بهسازی مجدد Zwijndrecht همچنین امکان فعالیتهای نگهداری ، اصلاح و تمدید عمر ناوگان اقیانوس و همچنین امکان انجام کارهای خارج از منزل را فراهم می کند. ما بسیار هیجان زده هستیم که این مرکز در حال آماده سازی برای تبدیل شدن به یک مرکز مشترک و پارک مغز و همچنین یک مرکز آموزشی / آموزشی است.

مشخصات فنی:
سازنده: اقیانکو
طول: 109m / 357ft
طراحی داخلی و خارجی: معماری و طراحی قایق بادبانی Sinot
معماری دریایی: معماران دریایی جانبی
نماینده مالک: گروه دریایی رایت

www.builtbyoceanco.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1190412/Oceanco_Motoryacht_New_Build.jpg

مخاطب

امی آرتولی
[email protected]

پاریس بلومیس
[email protected]

+ 31-78-699-5399

منبع اقیانکو

لینک های مربوطه

https://www.oceancoyacht.com