آلیون برای ارائه پشتیبانی مهندسی به مرکز مدیریت چرخه عمر نیروی هوایی 39 میلیون دلار قرارداد اهدا کرد

واشنگتن، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – علم و فناوری آلیون امروز اعلام کرد که به وی اعطا شده است 39 میلیون دلار دستورالعمل نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) ، فرماندهی نیروی هوایی (AFMC) برای پشتیبانی از مرکز مدیریت چرخه زندگی نیروی هوایی (AFLCMC) اطلاعات ، نظارت ، بازآفرینی (ISR) و مدیر عملیات نیروی ویژه (SOF). AFLCMC ISR / SOF را با پشتیبانی فنی پیشرفته از هر جنگنده ، بمب افکن و باری فراهم می کند. سیستم آموزش؛ هواپیماهای از راه دور خلبان شده است. موشکی و سلاح های هوایی در حال حاضر در موجودی USAF و همچنین برای تعدادی از متحدان نظامی خارجی. آلیون مهندسی ، قابلیت هوایی ، امنیت سیستم و اطمینان ، و تجزیه و تحلیل مدیریت ریسک را در توسعه ، پیاده سازی و اجرای تدارکات محصول ، پایداری و دستیابی به مجموعه های سیستم های تسلیحات هوایی ISR ارائه می دهد.

وی ادامه داد: حفظ آمادگی ناوگان برای موفقیت ارتش ما بسیار مهم است. آلیون از تخصص بالایی در زمینه های مهندسی ، هواپیما ، هوایی و سایبر با تیم مناسب در محل برای پاسخگویی به نیازهای این برنامه برخوردار است. تاد استرتینجر، یک شیر معاون رئیس جمهور و مدیر کل. “مدیریت ریسک آلیون ، تجزیه و تحلیل لجستیک و ابزارها و روشهای تحلیل هزینه ، توانایی دولت در اجرای برنامه ها برای ردیابی قابلیت اطمینان تجهیزات ، برنامه ریزی برای کاهش ریسک و حفظ مدیریت چرخه چرخه عمر هواپیماها را برتری می دهد. روش های چابک ما امکان اجرای سریع الزامات جدید را فراهم می آورد. “

بسیاری از مؤلفه های سیستم علاوه بر موضوعات RMQSI به دلیل سن سیستم و اجزای آن ، علاوه بر مسائل RMQSI ، در حال کاهش تولید منابع و کمبود مواد (DMSMS) نیز هستند. این مسائل مربوط به پایداری ، نیاز به اجرای برنامه های مهندسی ، آنالیز و آزمایش را شناسایی می کند که رویکردهایی برای قابلیت اطمینان و بهبود قابلیت پشتیبانی در سیستم های هواپیما را ایجاد می کند که منجر به افزایش قابلیت اطمینان تجهیزات و کاهش هزینه های پشتیبانی می شود.

این دستورالعمل دارای یک دوره 60 ماهه عملکرد است و تحت عنوان مرکز تجزیه و تحلیل اطلاعات دفاعی وزارت دفاع (DoD IAC) ، وظیفه منطقه فنی فنی سیستم های دفاعی (DS TAT) ، قرارداد جایزه چندگانه صادر شده توسط آژانس پیمانکاری نصب نیروی هوایی اهدا شده است. این مطالب بر اساس کارهایی است که توسط دفتر مدیریت برنامه مرکز تجزیه و تحلیل اطلاعات DoD (DoD IAC PMO) پشتیبانی می شود ، که توسط مرکز اطلاعات فنی دفاع (DTIC) تحت شماره قرارداد FA807518D0002 حمایت می شود.

درباره برنامه DOD IAC

برنامه DoD IAC به عنوان بخشی از مرکز اطلاعات فنی دفاعی فعالیت می کند و مدیریت داده های فنی و پشتیبانی تحقیقاتی را برای وزارت دفاع و کاربران دولت فدرال ارائه می دهد. برنامه IAC که در دهه 1940 تأسیس شد ، به DoD Science & Technology (S&T) و جوامع اکتسابی برای ایجاد نوآوری و تحولات تکنولوژیکی از طریق تقویت همکاری از طریق توسعه و انتشار اطلاعات یکپارچه علمی و فنی و انتشار برای وزارت دفاع و جامعه گسترده تر می پردازد.

درباره علمی و شرکت فن آوری آلیون

با حل برخی از پیچیده ترین چالش های امنیت ملی کشورمان ، آلیون همزمان با طراحی و ارائه راه حل های پیشرفته مهندسی برای پاسخگویی به مطالبات فعلی و آینده ، همکاری می کند. ما فراتر از سطح سطحی قرار می گیریم و در اعماق ریشه های پیچیده های مهندسی فرو می رویم و نوآوری را به واقعیت می رسانیم. با تخصص در صنعت جهانی در Big Data ، Analytics و Cyber ​​Security؛ هوش مصنوعی و یادگیری ماشین؛ آموزش زنده ، مجازی و ساختاری؛ جنگ الکترونیکی و C5ISR؛ و نمونه سازی سریع و ساخت سریع ، آلیون موفقیت ماموریت را از کجا و چه زمانی مهمتر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.alionscience.com مراجعه کنید.

تایید برای انتشار عمومی، توزیع نامحدود. هر گونه نظر ، یافته و نتیجه گیری یا توصیه ای که در این مطالب بیان شده باشد ، نظر نویسنده (ها) است و لزوماً منعکس کننده نظرات فرمان پیمانکاری نصب نیروی هوایی (AFICC) نیست.

SOURCE شرکت علم و فناوری آلیون

لینک های مربوطه

http://www.alionscience.com