آژانس های منطقه ای و دولت های محلی برای حل مشکلات مسکن منطقه خلیج قدم های جدید برداشته اند

سانفرانسیسکو، 24 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – انجمن دولت های منطقه خلیج (ABAG) و کمیسیون حمل و نقل متروپولیتن (MTC) با همکاری شهرها و شهرستانها ، در تلاشند تا با حفظ واحدهای مسکن موجود ، تلاش های مشترکی را برای برطرف کردن مشکلات مزمن مسکن مزرعه خلیج فارس انجام دهند. جلوگیری از آوارگی ساکنان فعلی و ترویج ساخت واحدهای جدید. هیئت اجرایی ABAG هفته گذشته تصویب گسترده ای از پرتفوی مسکن منطقه ای و همچنین تشکیل کمیته جدید مسکن برای تکمیل کار برنامه ریزی مسکن ABAG و تقویت نقش رهبری خود را در مورد مسایل مسکن منطقه بی بی. کمیته جدید مسکن همچنین به هیئت اجرایی در مورد انواع برنامه ها و سیاست های مسکن ، از جمله مواردی که در زمینه کاهش بی خانمانی وجود دارد ، توصیه خواهد کرد.

به دنبال تأیید MTC از سبد خرید مسکن منطقه ای ، اداره مالی مسکن تازه تاسیس Bay (BAHFA) امروز برای اولین بار تشکیل جلسه داد. گسترش کار ABAG و MTC به منظور ایجاد یک استراتژی جامع منطقه ای برای کمک به دولت های محلی برای مقابله با بحران مسکن در مقیاس بزرگتر با فراتر از مرزهای شهر و ایالت طراحی شده است. نه شهرستان و منطقه 101 Bay در حال حاضر اکثر مسائل مربوط به مسکن را بصورت جداگانه و اغلب با کارمندان و منابع مالی محدود ارائه می دهند. این چالش ها در ماه های آینده تندتر خواهد شد زیرا اختلال اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 بودجه دولت های محلی را کاهش می دهد.

گفت: “بحران مسکن Bay Area نه تنها بسیار پیچیده است ، بلکه ریشه هایی دارد که به نسل ها برمی گردد.” برکلی شهردار و رئیس هیئت اجرایی ABAG جسی آرگوین. “ما می دانیم که هیچ گلوله نقره ای وجود نخواهد داشت که تمام مشکلات مسکن منطقه را به طور همزمان حل کند و ما باید روی هر سه مورد P کار کنیم: حفظ ، محافظت و تولید. کمیته جدید مسکن ABAG به راهنمایی چند وجهی کمک می کند. رویکردی که به تخصص شهرها و شهرستانهای ما و همچنین ظرفیتهای ABAG ، MTC و BAHFA برای کشف فعالیتهای کوتاه مدت و بلند مدت است که می تواند ما را به سمت آینده سوق دهد که در آن هر ساکن منطقه بی بی ثبات و مقرون به صرفه باشد خانه

شهرستان علامه سرپرست اسکات هاگیتی، که همچنین به عنوان عضو هیئت اجرایی ABAG و همچنین به عنوان رئیس هر دو MTC و BAHFA مشغول به کار است ، اذعان می کند که رفع چالش های مسکن در هم تنیده منطقه ، به سرمایه گذاری دلارهایی نیاز دارد که در حال حاضر در دسترس نیست. “BAHFA یک ابتکار عمل مشترک MTC و ABAG است ؛ و هر دو هیئت مدیره باید تصمیمی را برای تعیین یک منطقه مالی مسکن در صندوق رأی تصویب کنند. با توجه به اضطراری COVID-19 و رکود اقتصادی ناشی از آن ، MTC و ABAG هر دو تصمیم نگرفتند. اندازه گیری در مورد رای گیری در ماه نوامبر. اما هنگامی که سرانجام همه گیر پشت ماست ، نیاز به یک سرمایه گذاری بزرگ در مسکن ارزان قیمت باقی خواهد ماند. ”

BAHFA ، سال گذشته توسط مجمع بیل 1487 تأسیس شد ، اولین مرجع تأمین مالی مسکن در منطقه است کالیفرنیا. عضو مجمع دیوید چیو از سانفرانسیسکو، که نویسنده این لایحه ، توضیح داد که ، “BAHFA بیش از وسیله نقلیه برای حمایت از مسکن ارزان قیمت برای رأی دهندگان است. همچنین این وسیله نقلیه برای رسیدگی جمعی به بحران مسکن ما ، پذیرای ایده های جسورانه ، آزمایش رویکردهای نوآورانه ، تقویت همکاری بین ABAG و MTC است. از طریق تصمیم گیری مشترک و تقویت مشارکت های جدید در زمینه بودجه با بنیادها و بخش خصوصی. “

ABAG شورای دولت ها و آژانس برنامه ریزی منطقه ای برای 101 شهر و شهر و 9 شهرستان از منطقه خلیج است. MTC سازمان برنامه ریزی ، تأمین مالی و هماهنگی حمل و نقل برای نه استان است منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

منبع کمیسیون حمل و نقل شهری انجمن دولتهای منطقه خلیج

لینک های مربوطه

http://www.mtc.ca.gov