اداره گردشگری عربستان سعودی از راه اندازی کمپین تابستانی سعودی خبر داد

ریاض، عربستان سعودی، 24 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – بدنبال تعطیلات در خارج از کشور ، بدنبال تعطیلات در خارج از کشور ، به دنبال رفع محدودیت های قفل قفل به دلیل Covid-19 ، سازمان گردشگری عربستان سعودی (STA) از مبارزات جدیدی بنام تابستان سعودی رونمایی کرده است تا ساکنان را به کاوش پادشاهی تشویق کند. .

راه اندازی این کمپین به دنبال تحقیقات گسترده * توسط STA ، نشان می دهد که 57 درصد از ساکنان عربستان سعودی نگران مسافرت در روزهای تعطیل با هواپیما هستند ، اما 85 درصد هنوز در نظر دارند امسال حدود ده روز استراحت کنند. 78 درصد در کاوش در کشورشان کنجکاوی ابراز داشتند.

“تابستان سعودی به عنوان فرصتی خارق العاده برای کشف چندین مقصد گردشگری در KSA ، در کنار گنجینه های تاریخی ، طبیعی و فرهنگی آن است. این کمپین همچنین در تقویت تلاش های وزارت جهانگردی برای احیای بخش گردشگری ، که بیشترین تأثیر را از آن به دنبال داشته است ، کمک می کند. از بحران Covid-19 ، “ گفت: جناب احمد الخطیب ، وزیر جهانگردی برای پادشاهی عربستان سعودی و رئیس STA.

از 25 ژوئن شروع می شود و تا زمان اجرای آن ادامه دارد 30 سپتامبر 2020کمپین تابستان سعودی در حال تبلیغ ده مکان در سراسر کشور است. ده حوزه عبارتند از: جده و KAEC؛ آبه تابوک؛ قبار ، دمام و احسا؛ آل بها؛ الطیف؛ Yanbu و Umluj؛ و ریاض.

در کنار هم ، این مکان ها دره های حاصلخیز ، سواحل آرام ، جنگل های متراکم ، آب و هوای خنک ، قله های کوهستانی ، شهرهای زنگ زده ، دهکده های تاریخی و موارد دیگر را ارائه می دهند. مسافران می توانند با استفاده از بسته های مختلف و فعالیت های موجود ، از سفرهای دریایی و غواصی ، تا بازدید از موزه ها و پیاده روی ، از چندین مقصد بازدید کنند.

“بخش گردشگری فعالیت های خود را با روحیه ای تازه و امیدهای زیادی برای پیشروی با سرعت و شتاب از سر می گیرد ، برای رسیدن به آرزوهای ما در هماهنگی با سعودی ویژن 2030 که به دنبال دستیابی به تنوع اقتصادی ، جذب سرمایه گذاری ، افزایش درآمد و ایجاد فرصت های شغلی برای شهروندان ، “ او گفت. احمد الخطیب.

تابستان سعودی با همکاری نزدیک با بخش خصوصی توسط STA هدایت می شود. نقش اصلی STA این است که با توسعه محصول توریستی خود و ارتقاء آن در مقیاس جهانی ، پادشاهی را به عنوان یکی از مقصد های مهم جهانگردی در جهان قرار دهد.

* بررسی بینش مصرف کنندگان کمپین تابستان سعودی در سال گذشته انجام شد مه 2020 توسط STA & IPSOS

SOACE STA

لینک های مربوطه

https://www.visitsaudi.com