انتخاب نیروی دریایی ایالات متحده برای برنامه آموزش هلیکوپتر رشدی برای موفقیت دارد

بروی ، پا.، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گروه Triumph (NYSE: TGI) شرکت AgadaWestland Philadelphia (dba Leonardo Helicopters) را به خاطر انتخاب شدن توسط نیروی دریایی ایالات متحده برای برنامه پیشرفته سیستم آموزش هلیکوپتر (AHTS) تبریک می گوید. طبق قرارداد اخیراً اعلام شده ، لئوناردو 32 فروند بالگرد TH-73A ، نوع AW119 را برای برنامه AHTS تولید می کند. Triumph Systems & پشتیبانی – شرکت عامل مکانیکی Solutions تأمین کننده کنترل موتور کنترل کابین خلبان و موتور است و این کنترل های مکانیکی را در AW119 برای بیش از 20 سال فراهم می کند.

Triumph با لئوناردو همکاری خواهد کرد تا کنترل های مکانیکی AW119 را در اختیار آنها قرار دهد ، زیرا آنها AHTS را برای ارائه خدمات لازم برای چرخش و چرخش موتور مورد نیاز نیروی دریایی ایالات متحده ، سپاه های دریایی و گارد ساحلی تحویل می دهند. بیانیه کار برای TH-73A در سایت های Triumph Systems & Support’s Solutions Mechanic در ولز شمالی ، پنسیلوانیا و شلبیویل ، ایندیانا. این هواپیمای جدید در خط تولید قسمت 21 که دارای گواهینامه FAA است ، ساخته شده است فیلادلفیا، پنسیلوانیا.

“به عنوان تأمین کننده سیستم عامل کنترل برای AW119 ، کار جدید در حمایت از TH-73A رشد ارگانیک تجارت ما را تسهیل می کند.” یان دلیل، رئیس راه حل های مکانیکی تریومف. وی گفت: “ما از اینكه بتوانیم از لئوناردو پشتیبانی كنیم ، آنها را ملزم به پشتیبانی می كنند ، زیرا آنها نیازمندی های تولید برنامه آموزش نیروی هوایی پیشرفته نیروی دریایی آمریكا را برآورده می كنند و بخشی از برنامه AHTS هستند كه برای خلبانان در شاخه های مختلف نیروهای مسلح آمریكا آموزش مهمی را ارائه می دهند. “

Triumph Mechanics Solutions یک تهیه کننده طولانی مدت کنترل کابین خلبان و موتور به لئوناردو است و علاوه بر AW119 ، کنترل های مکانیکی سیستم عامل AW139 و A109 را نیز ارائه می دهد. Triumph ساخت سیستم های پرواز ، قدم و غلتک هلیکوپتر را کنترل می کند و از آن برای حفظ سرعت روتور و ثابت نگه داشتن هواپیما استفاده می شود.

Triumph Group ، Inc. ، با دفتر مرکزی بروین ، پنسیلوانیا، طراحی ، مهندسین ، تولید ، تعمیر و تعمیرات گسترده ای از مجموعه های گسترده هوافضا و سیستم های دفاعی ، قطعات و سازه ها. این شرکت در خدمت صنعت حمل و نقل هوایی جهانی ، از جمله تولید کنندگان تجهیزات اصلی و طیف کاملی از اپراتورهای هواپیماهای نظامی و تجاری است.

اطلاعات بیشتر در مورد Triumph را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.triumphgroup.com یافت.

منبع پیروزی گروه

لینک های مربوطه

www.triumphgroup.com