اورولیا و هفت راه حل مشارکت جهانی را راه اندازی کردند

ROCHESTER ، N.Y.، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Orolia و Seven Solutions برای ارائه زمان و فرکانس بسیار انعطاف پذیر ، دقیق و با ثبات برای برنامه های زیرساختهای نظامی ، تجاری و مهم جهانی ، یک همکاری استراتژیک ایجاد کرده اند.

این همکاری برای اولین بار در صنعت ، دو شرکت برتر جهان را گرد هم آورده است. Orolia رهبر جهانی در زمان های انعطاف پذیر و ساعت های اتمی است ، و هفت راه حل رهبر جهانی در فناوری انتقال و همگام سازی داده ها در زیر نانوساعت سفید خرگوش سفید است.

مشارکت Orolia-Seven Solutions به موارد بسیار دقیق ، زمان انعطاف پذیر و الزامات فرکانس برای دفاع ، هوافضا ، مراکز داده ، مخابرات ، خدمات مالی ، شبکه های هوشمند و سایر زیرساخت های مهم می پردازد. آنها با هم ، پیشرفته ترین و راه حل های اثبات شده را برای محافظت در برابر اختلال در موقعیت یابی ، پیمایش و زمان بندی (PNT) ، از جمله GPS / GNSS ، جعل و جعل و قطع استفاده می کنند.

مدیر عامل شرکت اورولیا گفت: “این مشارکت نمونه ای اساسی از تعهد اورولیا در ترکیب بهترین فن آوری های کلاس به راه حل های PNT مقاوم تر برای مشتریان است.” ژان ایو کورتوا. “کسانی که نیاز به دقیق ترین ، بسیار دقیق ترین فناوری زمان و فرکانس دارند ، هم اکنون از سطح مقاومت بی سابقه ای برای محافظت از منابع داده های مهم PNT بهره مند می شوند.”

Orolia یک رویکرد مدولار بی نظیر به Resilient PNT ارائه می دهد ، از جمله ترکیبی از سیگنال های GNSS محافظت شده با فناوری شناسایی و کاهش تداخل (IDM) ، همراه با مدار پایین زمین (LEO) سیگنال های جایگزین و آزمایش آسیب پذیری را برای جلوگیری از تهدیدهای ظهور فراهم می کند. مشارکت Orolia-Seven Solutions همچنین توزیع زمان زیر نانوساعت زمینی از مکانهای دور و بالقوه زائد را ارائه می دهد.

ادواردو روزمدیرعامل D. و بنیانگذار Seven Solutions گفت: “هدف این است که بهترین راه حل های انتقال زمان و توزیع فرکانس را از نظر دقت ، قابلیت اطمینان و قابلیت همکاری ارائه دهید. بسیاری از بخش ها مانند امور مالی و ارتباطات 5G ارتباطات در حال توسعه قابلیت های جدید هستند. این امر به توزیع دقیق زمان دقیق و دقیق نیاز دارد. قابلیت اطمینان با استفاده از منابع اضافی داخلی و مکانیسم های عدم موفقیت شبکه مبتنی بر شبکه افزایش یافته است. پروفایل انتقال زمان دقیق (IEEE 1588 پروتکل زمان دقیق). “

برای جزئیات بیشتر در مورد محصولات هفت راه حل اینجا کلیک کنید.

طرح های انعطاف پذیر ملی PNT
زیرساخت های بحرانی نیاز به دسترسی مستمر به داده های PNT دقیق و قابل اعتماد دارند. ایالات متحده و انگلیس در حال پیشبرد برنامه های ملی برای افزایش حمایت از داده های ضروری با دستورالعمل اجرایی ایالات متحده در PNT و برنامه مرکز ملی ملی بریتانیا هستند. اینها شامل مراحل اساسی مانند ایجاد پروفایل های PNT و انجام آزمایش آسیب پذیری برای شناسایی نقاط ضعف می باشد. راه حل های PNT مقاوم ، لایه های محافظ دیگری را برای جلوگیری ، پاسخ و بازیابی از تهدیدات داده PNT فراهم می کند.

درباره اورولیا
Orolia رهبر جهان در راه حل های Resistient PNT است که قابلیت اطمینان ، عملکرد و ایمنی عملیات حساس را بهبود می بخشد. Orolia با حضور بیش از 100 کشور جهان ، راه حل های GPS / GNSS و PNT را برای برنامه های نظامی و تجاری در سراسر جهان ارائه می دهد.. بیشترین سیستمهای PNT-Reliant در دنیا به Orolia اعتماد دارند. www.orolia.com

درباره هفت راه حل
هفت راه حل (www.sevensols.com) رهبر جهانی در انتقال زمان بسیار دقیق و تعیین کننده و توزیع فرکانس برای کاربردهای صنعتی و علمی است. بیش از ده سال ، هفت راه حل با موفقیت در پروژه های برش از بخش هایی از جمله ارتباطات از راه دور ، شبکه هوشمند ، هوافضا ، تجهیزات دفاعی و علمی (به عنوان مثال شتابدهنده ذرات و تلسکوپ های رادیویی) با موفقیت کار کرده است. از طریق علم به عنوان موتور نوآوری ، این شرکت راه حل هایی را برای اتخاذ گسترده ای از زمان بندی بسیار دقیق برای بهره برداری در امور مالی ، دفاع ، هوافضا ارائه می دهد و نسل بعدی زیرساختهای ارتباطات از راه دور را قادر می سازد (5G).

مخاطبین را فشار دهید:
جنیفر هیویت
اورولیا
(571) 388-8671
[email protected]

ژرمن گالگو
هفت راه حل
+34 958285024
[email protected]

منبع اورولیا

لینک های مربوطه

http://www.orolia.com