بازی های علمی قیمت گذاری یک پیشنهاد بزرگ خصوصی را به مبلغ 550.0 میلیون دلار از یادداشت های ارشد ناامن ارشد اعلام کردند

لاس وگاس، 17 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت بازی های علمی (NASDAQ: SGMS) (“بازی های علمی” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که زیر مجموعه کاملاً متعلق به آن ، بازی های علمی علمی بین المللی ، شرکت (“SGI”) قیمت گذاری کرده است. 550.0 میلیون دلار به مبلغ اصلی 8.625٪ یادداشت های ناامن ارشد سال 2025 (“یادداشت ها”) با قیمت 100000٪ در یک پیشنهاد خصوصی که قبلاً اعلام شده است. مبلغ اصلی پیشنهاد از اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شده بود افزایش یافته است 350.0 میلیون دلار.

بازی های علمی قصد دارند از سود خالص نوت های ارائه شده برای بازخرید همه استفاده کنند 340.6 میلیون دلار از یادداشتهای فرعی ارشد 6.625٪ ارشد SGI به دلیل سال 2021 (“یادداشتهای 2021”) برای پرداخت سودهای حساب شده و غیرقابل پرداخت به آنها به علاوه هر حق بیمه مربوط ، هزینه و هزینه ، پرداخت هزینه های مربوط و هزینه های مربوط به پیشنهادات و تأمین سرمایه در گردش و عمومی. اهداف شرکت

بازی های علمی و برخی از شرکت های تابعه آن ، یادداشت ها را به صورت ارشد تضمین می کند ، و یادداشت ها امن نمی شوند.

انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 1 ژوئیه سال 2020مشروط به شرایط عرفی

یادداشت ها طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ، یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نمی شوند و ، مگر در مواردی که ثبت شده باشند ، ممکن است عرضه یا فروخته نشوند. ایالات متحده به استثنای معافیت قابل اجرا از شرط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی. این یادداشت ها فقط به افرادی که منطقاً معتقدند طبق قانون 144A و غیر ایالات متحده خریداری می شوند ، به افرادی که منطقاً معتبر هستند ، پیشنهاد می شوند.

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید یادداشت ها نخواهد بود و نخواهد داشت ، و هیچ فروشی در یادداشت ها در هر ایالت که چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام غیر قانونی داشته باشد ، نخواهد بود. یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار در هر ایالت. هیچ چیز در این بیانیه مطبوعاتی نباید به عنوان پیشنهادی برای خرید ، اطلاع از بازخرید یا خرید مجدد یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر یک از یادداشتهای برجسته 2021 تعبیر شود. این مطبوعات مطابق با قانون 135c طبق قانون اوراق بهادار صادر می شود.

درباره بازی های علمی
شرکت بازی های علمی (NASDAQ: SGMS) رهبر جهانی در ارائه سبد کاملاً یکپارچه از سیستم عامل های فناوری ، سیستم های قوی ، جذب محتوا و خدمات به مشتریان است. این شرکت رهبر جهانی در سیستم های بازی مبتنی بر فن آوری ، سکوی بازی های دیجیتالی با پول واقعی و سیستم های شرط بندی ورزشی ، بازی های جدول ، محصولات جدول و بازی های فوری و رهبر محصولات ، خدمات و محتوا برای بازی ها ، قرعه کشی و بازارهای بازی های اجتماعی است. بازی های علمی آنچه را که مشتریان و بازیکنان بیشترین ارزش را دارند ارائه می دهد: امنیت قابل اعتماد ، محتوای سرگرمی خلاق ، کارایی عملیاتی و فناوری نوآورانه. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.sledgeificgames.com مراجعه کنید ، که به طور مرتب با اطلاعات مالی و سایر اطلاعات در مورد شرکت به روز می شود. وب سایت ما به اطلاعات موجود در مورد یا دسترسی به آن دسترسی ندارد ، با مراجعه به وب سایت ما ، بخشی از این سند نیست.

تماس با شرکت
روابط سرمایه گذار:
ترنت کروز +1 702-532-7641
معاون ارشد رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار

روابط رسانه ای:
کریستینا کاراس +1 702-532-7986
مدیر ، ارتباطات شرکت
[email protected]

بیانیه های رو به جلو
در این بیانیه مطبوعاتی ، بازی های علمی “بیانیه های آینده نگر” را به معنای قانون اصلاح دادخواست در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ایجاد می کنند. بیانیه های رو به جلو ، انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کنند و اغلب با استفاده از اصطلاحات مانند “ممکن” ، “اراده” ، “برآورد” ، “قصد” ، “برنامه” ، “ادامه” ، “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “هدف” ، “باید” ، ” “” پتانسیل “،” فرصت “،” هدف “یا اصطلاحات مشابه. این اظهارات آینده نگر شامل اظهارات مربوط به شرایط ، زمان بندی و تکمیل ارائه یادداشت ها است. استفاده در نظر گرفته شده از درآمد حاصل از ارائه یادداشت ها؛ تکمیل بازخرید یادداشت های 2021 این بیانیه ها براساس انتظارات ، فرضیات و برآوردهای فعلی مدیریت است و تضمین زمان بندی ، نتایج آینده یا عملکرد آنها نیست. بنابراین ، شما نباید به عنوان پیش بینی وقایع آینده به هیچ یک از این گفته های آینده نگر اعتماد کنید. نتایج واقعی ممکن است به دلیل انواع خطرات و عدم قطعیت ها و سایر عوامل از جمله موارد دیگر از جمله: عدم توانایی در استفاده از معامله پالایشی بالقوه با شرایطی که در اینجا یا اصلاً توضیح داده شده است ، از نظر مادی با آنچه در این اظهارات در نظر گرفته شده متفاوت باشد. عدم توانایی در غیر این صورت کاهش یا تصفیه بدهی ما؛ و این خطر که ما از درآمد حاصل به روشی که پیش بینی شده استفاده نخواهیم کرد.

اطلاعات تکمیلی در مورد خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی که می توانند نتایج واقعی را از آنچه در نظر گرفته شده در بیانیه های آینده نگر در نظر گرفته می شوند ، متفاوت نشان دهند ، هر از چند گاهی در پرونده های ما با SEC ، شامل گزارش های فعلی شرکت در مورد فرم 8-K ، سه ماهه قرار می گیرند. گزارش در مورد فرم 10-Q و آخرین گزارش سالانه آن در فرم 10-K ارسال شده به SEC در 18 فوریه 2020 (از جمله زیر عناوین “بیانیه های پیشرو” و “عوامل خطر”). بیانیه های رو به جلو فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند و به جز تعهدات جاری ما تحت قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده ، ما هیچگونه تعهدی را بر عهده نمی گیریم و صریحاً از هرگونه تعهد برای به روزرسانی عمومی هرگونه اظهارنامه آینده دار چه در نتیجه جدید خودداری می کنیم. اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر.

شرکت بازی های علمی علمی

لینک های مربوطه

https://www.sledgeificgames.com