بیمه کشاورزان – نکاتی برای لذت بردن از بزرگترین روند تعطیلات تابستان

براساس داده های جدید کشاورزان ، بیش از 3 از 5 نفر (62 درصد) قصد دارند طی چند ماه آینده با ماشین یا RV سفر کنند. در بین این گروه ، تقریباً 3 از 4 (74 درصد) مسافرت خود را به خانه نزدیک می کنند و مقصد را کمتر از 500 مایل از محل زندگی خود ترجیح می دهند.1

تورناتور گفت: “سفرهای مسافرتی یکی از بزرگترین سفرهای تابستانی و به طور قابل ملاحظه ای است.” “شما لازم نیست که به دور از خانه باشید تا یک تجربه فراموش نشدنی داشته باشید ، و نیمی از تفریح ​​در آنجا به آنجا برسید. اما همانطور که برنامه سفر خود را برنامه ریزی می کنید ، فراموش نکنید که برای ایمنی نقشه بکشید – وسیله نقلیه خود را چک کنید. قبل از برخورد به جاده آزاد و حتماً الزامات ایالتی و محلی و همچنین دستورالعمل های CDC را برای پوشش چهره و شستشوی دست در مسیر خود رعایت کنید. “

ممکن است افراد به دور از خانه سفر نکنند ، اما بسیاری از مردم دست به گریبان بیشتری می کنند. داده های جدید کشاورزان نشان می دهد که یک پنجم (20 درصد) کشور در اولویت قرار دادن فعالیت های تفریحی در فضای باز مانند پیاده روی ، گلف و کمپینگ در مواقعی که می توانند خانه های خود را ترک کنند. در حقیقت ، یک چهارم (25 درصد) از مردم یک سفر اردویی دارند که در تابستان امسال برنامه ریزی شده است.2

برای کسانی که ممکن است راحت سفر نکنند ، هنوز راه های زیادی برای ایجاد تجربه های سرگرم کننده تابستانی در خانه وجود دارد.

Tornatore گفت: “گاهی اوقات ، به یاد ماندنی ترین مقصد در حیاط خلوت شماست – به معنای واقعی کلمه”. “استخرها ، ترامپولین ها ، کوره ها و مبلمان پاسیو همه افزایش چشمگیر فروش داشته اند و حتی در برخی از خرده فروشان نیز به فروش رسیده اند زیرا بسیاری از آنها وقت اضافی را در خانه می گذرانند تا حیاط خلوت خود را به واحه شخصی تبدیل کنند.”

براساس داده های نظرسنجی مصرف کنندگان از کشاورزان ، بیش از نیمی (64 درصد) از مردم نوعی پروژه بهسازی منزل را انجام داده اند ، مانند خانه خودداری یا تعمیر عمده در حالی که در چند ماه گذشته در خانه مانده اند. در همین راستا (62 درصد) به دلیل گذراندن وقت بیشتر در خانه ، در حال برنامه ریزی برای نوسازی یا نگهداری از خانه هستند.3

این که آیا شما به جاده باز برخورد می کنید و یا به حیاط خلوت خود فرار می کنید ، کشاورزان و Tornatore توصیه می کنند نکات زیر را برای کمک به لذت بردن از یک تابستان امن تر در نظر بگیرید:

قبل از رفتن بدانید: قبل از شروع یک سفر ماجراجویی در جاده ، برای اطمینان از سفر راحت ، از یک چک کلی از اتومبیل خود در نظر بگیرید ، به خصوص اگر ماشین شما برای مدت زمان طولانی نشسته است. پیش از سفر ، اتومبیل خود را برای معاینه خوب به یک معاینه برسانید ، بنابراین وقت زیادی برای رسیدگی به مسائل غیر منتظره پیش آمده دارید.

پوشش خود را بررسی کنید: همچنین ایده خوبی است که قبل از عقب رانندگی از پوشش بیمه خود مطلع شوید. شما احتمالاً از قبل پوشش شخصی شخصی خود را می دانید ، اما اگر قصد دارید وسیله نقلیه یا RV را برای سفرهای تابستانی خود اجاره کنید ، ارزش دارد که با نماینده بیمه خود تماس بگیرید تا بفهمید چه پوشش هایی را در اختیار دارید و در مورد گزینه های پوشش مورد نظر خود صحبت کنید.

بدون تلفن در ماشین بروید: محدود کردن استفاده از تلفن همراه یکی از ساده ترین راه ها برای تبدیل شدن به یک راننده متمرکز تر است – و این باعث می شود که همه در جاده ایمن تر شوند. داده های رانندگی اخیر از Farmers Signal® برنامه ، که توسط TrueMotion تهیه شده است ، نشان می دهد که استفاده از تلفن بدون تماس در حین رانندگی در مقایسه با سطح قبل از کورو ویروس 50 درصد افزایش یافته است. برای رانندگی متمرکز تر ، ماشین خود را به “منطقه ای بدون تلفن” تبدیل کنید. تماس بدون تلفن و پیام کوتاه صوتی هنوز هم می تواند حواس پرتی باشد ، بنابراین به استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند مانند سیگنال فکر کنید® از کشاورزان ، که می تواند به شما در نظارت بر عادات رانندگی کمک کند و به شما در انجام رفتارهای متمرکز رانندگی پاداش می دهد.

پمپ ترمزها: اگر مجبورید از جاده ای فراتر از چاله یا هر چیز دیگری در جاده بروید ، وقت خود را کم کنید تا از سرعت مطمئنه کم کنید و مسافت ایمن را از سایر اتومبیل ها حفظ کنید. داده های کشاورزان نشان می دهد که 24٪ از کل ادعاهای برخورد در تابستان مربوط به برخورد عقب است.4

از یک درایو آرام لذت ببرید: سفرهای جاده ای برای پیوند با عزیزان بسیار عالی هستند ، اما گفتگوی پراهمیت می تواند حواس پرتی رانندگان باشد. از 33 درصد افرادی که معتقدند صحبت با مسافران ، حتی آنهایی که در صندلی عقب نشسته اند ، استفاده کنید ، یک نشانه را برطرف کنید و خطرات دیگری را برای جاده ها به وجود می آورد و گپ را سبک نگه می دارد.5

از خودت پذیرایی کن: موطن شما هنوز تعطیلات است – مانند یک بار با آن رفتار کنید. بسیاری از ما این روزها در خانه مشغول کار هستیم ، بنابراین مهم است که در مورد وقت گذاشتن برای استراحت و قطع شدن از محل کار خود ، عمدی داشته باشید. پاسخی خارج از دفتر برای ایمیل های کاری خود تنظیم کنید ، در مورد خاموش کردن اعلان های ایمیل از طریق تلفن خود فکر کنید و حتما عکس های زیادی بگیرید تا بتوانید خاطرات همسایگی خود را برای همیشه گرامی بدارید.

همه وسایل تزئین شده را بگیرید: در مورد انجام پروژه های بهسازی خانه که فضای زندگی شما را به خارج از خانه گسترش می دهد ، فکر کنید. نوسازی مانند ساخت یک عرشه یا بالکن می تواند بعد از گذراندن زمان زیادی در داخل خانه ، یک بهشت ​​شخصی مورد نیاز را ایجاد کند – و می تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد. برای درک اینکه چه پوشش هایی را در اختیار دارید و در مورد گزینه های پوشش مورد نظر که ممکن است بخواهید ، با نماینده بیمه خود در تماس باشید.

دچار سوختگی نشوید: کباب کردن یکی از سرگرمی های رسمی تابستان است. با قرار دادن کباب خود در فاصله ای امن از خانه خود با خیال راحت آن را لذت ببرید و از هر نوع سایبان ، نرده های عرشه ، روکش پاسیون یا شاخه های آن پاک کنید. تقریباً 17 درصد تخمین 8،900 آتش سوزی های ناشی از کوره ها هر ساله اتفاق می افتد زیرا اجاق گاز خیلی نزدیک به چیزی قابل اشتعال است. همیشه به یاد داشته باشید که قبل از شلیک ، صفحه جلوی کوره خود را باز کنید تا بنزین ساخته شود و هرگز داخل خانه کباب نشود.

استخر خود را با یک برنامه محافظت کنید: قانون شماره یک استخر: هرگز کودکان را رعایت نکنید. ممکن است در حال حاضر یک دروازه قفل شده دارید تا بتوانید کیدوها را از استخر دور نگه دارید ، اما ممکن است بخواهید به فکر اضافه کردن یک سیستم نظارت پیشرفته باشید که سنسورهای حرکت WiFi ، چراغها و دوربینهای اطراف استخر شما را به تلفن هوشمند شما متصل کند.

گزاف گویی به ایمنی: ترامپولین ها می توانند یک سرگرم کننده علاوه بر راه اندازی حیاط خلوت شما باشند ، اما می توانند یک خطر ایمنی را ایجاد کنند ، به خصوص هنگامی که چندین نفر به طور همزمان تندرست می شوند. همچنین می توان علل اصلی صدمات را به علت گرگرفتگی و سوپراسپرت ایجاد کرد. برای استفاده از ترامپولین در خانه خود قواعد محکم و مشخصی تنظیم کنید که استفاده از آن در یک زمان محدود به یک نفر باشد و تندرست امن را در اولویت قرار دهید.

برای به دست آوردن بیشتر روند سفر تابستانی و نکات ایمنی از کشاورزان و ژانین تورناتوره، بازدید کنید: http://farmers.com/summertravel/.

درباره بیمه کشاورزان
“Insurance Farm®” و “Farmers®” نامهای گروهی از بیمه گذاران است که بیمه اتومبیل ها ، خانه ها و مشاغل کوچک را بیمه می کنند و طیف گسترده ای از خدمات و محصولات مالی و بیمه ای دیگر را ارائه می دهند. بیمه کشاورزان مفتخر است با تلاش بیش از 45000 نماینده انحصاری و مستقل و تقریباً 19000 کارمند ، به بیش از 5 میلیون خانوار با بیش از 15 میلیون سیاست انفرادی در سطح کشور خدمت کند. Exchange Farm Insurance Insurance® ، بزرگترین سه بیمه گذار اصلی که بیمه کشاورزان را تشکیل می دهد ، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های آمریکایی در لیست Fortune 500 2019 شناخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه کشاورزان ، به Farmers.com ، توییتر و اینستاگرام ،WeAreFarmers یا Facebook.com/FarmersInsurance مراجعه کنید.

درباره داده ها
1-3 این نظرسنجی CARAVAN توسط ENGINE INSIGHTS در بین 10000 بزرگسال ، 18 سال و بالاتر انجام شد. مطالعه omnibus آنلاین سه بار در هفته در بین نمونه آماری نماینده ایالات متحده از 1000 بزرگسال بزرگسال 18 ساله و بالاتر انجام می شود. این بررسی بصورت زنده انجام شد 8-10 مه 2020.
4 بر اساس داده های مطالبات تاریخی کشاورزان بین سال های 2013-2019 ، برای ماه های ژوئن ، جولای و آگوست.
5 این نظرسنجی CARAVAN توسط ENGINE INSIGHTS در بین 10000 بزرگسال 18 سال و بالاتر انجام شد. مطالعه omnibus آنلاین سه بار در هفته در بین نمونه آماری نماینده ایالات متحده از 1000 بزرگسال بزرگسال 18 ساله و بالاتر انجام می شود. این بررسی بصورت زنده انجام شد 2 مارس – 4 مارس 2020.

مخاطب:
ارتباطات خارجی
بیمه کشاورزان
818-965-0007
[email protected]

منبع بیمه کشاورزان

لینک های مربوطه

http://farmers.com