تریلر پل با نام شماره 1 مکانی برای کار در جکسونویل ، فلوریدا

وی گفت: “ما از اعضای تیم باورنکردنی ما که ما را به مکانی عالی برای کار خود تبدیل می کنند بسیار سپاسگزاریم. ما همچنین می خواهیم با تشکر صمیمانه خود را به” بهترین مکانها برای کار “مجله تجاری جکسونویل ارسال کنیم ، محققان ، سازمان دهندگان و حامیان مالی بسیار بزرگی هستند. ایندی بولمن ، مدیر عامل شرکت توسعه شرکت در تریلر پل گفت: افتخار و مسیری طولانی در تأیید آنچه تیم ما در اینجا می داند پیش می رود: ما در اینجا چیزی واقعاً خاص و منحصر به فرد داریم.

تریلر پل یک داستان موفقیت فرهنگی شرکت مدرن

میچ لوسیانو در سال 2014 در حالی که Trailer Bridge هنوز به دنبال راه خود بود به این شرکت پیوست. تازه از زمان فرمانروایی چهار مدیرعامل و چهار مدیر منابع انسانی از زمان ظهور ورشکستگی ، فقط سه سال قبل ، این تجارت به دلیل کمبود اعتماد و روحیه کارکنان ، عدم ارتباط و شهرت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات لجستیکی کم هزینه ، دچار مشکل شد.

لوسیانو می دانست که تغییر اساسی در دستور کار بوده است.

لوسیانو در بیانیه مکتوب خود اظهار داشت: “از ابتدا برای من مشخص بود كه تریل بریج به تزریق عظیم عشق و انرژی نیاز دارد.” “ما بلافاصله شروع به ترکیب فلسفه جدید گوش دادن و مراقبت از تیم خود کردیم استیو فاربر رهبری شدید LEAP — عشق ، انرژی ، جسارت و اثبات و تا امروز به این خصوصیات متعهد باشید. در حقیقت ، این الگوی مهربانی به زیربنای برنامه فوق العاده موفق توسعه رهبری ما تبدیل شد. “

امتیاز “بهترین مکانها برای کار” نشانگر فرهنگ برجسته در پل تریلر است

محققان “بهترین مکانها برای کار” JBJ باعث افزایش کیفیت ابتکارات زندگی و بازخورد ناشناس کارمندان در امتیاز BPTW هر شرکت می شوند. این شامل:

  • بازپرداخت شهریه
  • ساعات شاد خارج از سایت
  • برای خدمات اجتماعی وقت تعطیل پرداخت کرد
  • کد لباس گاه به گاه
  • کار از دسترس بودن در خانه / کار از راه دور
  • زمان فعالیتهای سالم در محل کار

تریلر پل علاوه بر آموزش و توسعه مداوم ، شش نوع پوشش بیمه ، برنامه (های) پس انداز بازنشستگی ، مرخصی والدین و مادران ، حساب های پس انداز انعطاف پذیر و پس انداز بهداشت و برنامه توسعه رهبری تریلر را به کارمندان ارائه می دهد.

از 100 امتیاز احتمالی این شرکت به امتیاز 92.559 اعطا شد.

درباره پل تریلر

پل تریلر یک شرکت لجستیکی متعلق به دارایی است که محموله ها را از طریق زمین ، هوا ، ریلی و دریا حمل می کند. رهبر خدمات حمل و نقل ، تریلر پل سعی دارد تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان ارائه دهد. این تعهد به خدمات استثنایی باعث شده است تا تریلر Bridge the Quest Management Logistics for Quality Award را به عنوان شماره 1 Ocean Carrier ، Inc بهترین مکانهای کاری در آمریکا و همچنین شناخت به عنوان یکی از بهترین مکانهای کار در آمریکا به دست آورد. جکسونویل و به عنوان یک شرکت در حال رشد سریع پل تریلر که مقر آن در آن قرار دارد جکسونویل ، فلوریدا، و 17 دفتر با بیش از 200 کارمند در سراسر آن اداره می کند آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر در مورد پل تریلر ، به https://www.trailerbridge.com مراجعه کنید.

SOURCE Bridge Trailer Bridge

لینک های مربوطه

http://www.trailerbridge.com