جایزه تأثیر اجتماعی Leidos برنده 2020 Halo

RESTON ، Va.، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – لیدوس (NYSE: LDOS) ، یک FORTUNE® 500 رهبر علوم و فناوری ، توسط Engage for Good به عنوان برنده جایزه طلای Halo 2020 شناخته شده است. لیدوس برای این شرکت شناخته شد حقیقت درباره مواد مخدر ابتکار عمل – یک کارزار آموزشی عمومی با هدف پیشگیری و کاهش سوء استفاده از مواد افیونی در کودکان و بزرگسالان.

“لیدوس مفتخر است که این شناخت را به دست آورد و به ابتکار عمل حقیقت پیوست® در مبارزه با اعتیاد به مواد افیونی ، گفت: ” راجر کرون، رئیس لیدوس و مدیر اجرایی. “جایزه Halo نشان دهنده تعهد ما در کمک به خانواده ها و جوامع برای بهبودی است. در عین حال تقویت اقدامات پیشگیری و کمک به آموزش نسل بعدی نیز است. ما مشتاقانه منتظر ادامه این کار مهم و تسریع تلاش های ما برای پایان دادن به بیماری همه گیر مواد افیونی هستیم.”

“اگر همه گیر COVID-19 به ما چیزی آموخته است ، اهمیت شرکت های پیشرو با هدف است. برای نمونه هایی از اینگونه تلاش ها ، بیشتر از برندگان جوایز Halo امسال نگاه نکنید ، که ما آن را به عنوان بهترین برنامه های کلاس تأثیرگذاری اجتماعی قرار داده ایم. گفت: ” دیوید هسکیلدرگیر شدن برای رئیس جمهور خوب. “گیرندگانی مانند حقیقت درباره مواد مخدر، همکاری بین لیدوس و ابتکار عمل® یک مثال ملموس از تلاشهای مؤثر و مبتکرانه برای هدفی را نشان داده و قدرت شرکتها را نشان داده و باعث ایجاد همکاری برای ایجاد بازده اقتصادی و اجتماعی معنی دار می شود. “

جوایز Halo هستند آمریکای شمالی بالاترین افتخار برای ابتکارات اجتماعی شرکتها و تلاشهای بازاریابی. از سال 2018 ، Leidos با Truth Initiative همکاری کرده است® به هدف مشترک مبارزه با بیماری همه گیر مواد افیونی. ابتکار حقیقت® بزرگترین سازمان بهداشت عمومی غیرانتفاعی آمریکاست که به استفاده از دخانیات و سایر مواد تبدیل شده به گذشته.

به عنوان بخشی از این تلاش مشترک ، لیدوس بودجه تحقیقاتی را برای آن تأمین کرد حقیقت درباره مواد مخدر کمپین ، که به جوانان کمک می کند خطرات سوء مصرف مواد افیونی ، خطر اعتیاد و راه های حل بحران را درک کنند. از زمان راه اندازی کمپین ، نتایج تغییرات مثبت در نگرش نسبت به مواد افیونی نشان داده است ، از جمله افزایش درک خطر از سوء مصرف مواد افیونی ، احتمال بیشتر کاربران بالقوه که به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد مواد مخدر تجویز می شوند ، و تمایل به پیوستن به یک جنبش برای کمک به خاتمه بیماری همه گیر مواد افیونی .

در کنفرانس Engage for Good Virtual که به صورت آنلاین برگزار شد ، 28 جایزه دسته بندی به برنامه ها اهدا شد 28 ماه مههفتم، 2020. لیست کامل برندگان جوایز Halo را می توانید در http://www.engageforgood.com/halo-awards مشاهده کنید.

درباره Engage for Good

Engage for Good ، تهیه‌کننده کنفرانس Engage for Good و Halo Awards ، به مدیران کسب و کار و غیرانتفاعی کمک می کند تا با ارائه اطلاعات عملی و الهام بخش ، فرصتهایی برای ایجاد روابط ارزشمند و شناخت برای کارهای برجسته درگیر کارکنان و مصرف کنندگان در اطراف خیر اجتماعی و علل اجتماعی تلاشهای بازاریابی

اطلاعات زیادی راجع به بازاریابی علت ، برنامه های تأثیرگذاری اجتماعی شرکت ها و Engage for the best پیشنهادات را می توان در http://www.engageforgood.com یافت.

درباره لیدوس

Leidos یک Fortune 500 است® رهبر راه حل ها و خدمات فناوری اطلاعات ، مهندسی و علوم برای حل سخت ترین چالش های جهان در بازارهای دفاعی ، اطلاعاتی ، امنیت میهن ، مدنی و بهداشت تلاش می کند. 37000 کارمند شرکت از ماموریت های حیاتی برای مشتریان دولتی و تجاری پشتیبانی می کنند. دفتر مرکزی در رستون ، وا.، لیدوس درآمد سالانه تقریباً را گزارش داد 11.09 میلیارد دلار برای سال مالی به پایان رسید 3 ژانویه سال 2020. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Leidos.com مراجعه نمایید.

بیانیه های موجود در این اطلاعیه ، غیر از داده ها و اطلاعات تاریخی ، اظهارات آینده نگر را شامل می شوند که خطرات و عدم اطمینان را در بر می گیرد. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی ، عملکرد ، دستاوردها یا نتایج صنعت با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا دلالت شده توسط چنین اظهارات آینده نگر بسیار متفاوت باشد. برخی از این عوامل شامل ، اما محدود به آن نیستند ، عوامل خطر ذکر شده در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای دوره پایان یافته 3 ژانویه سال 2020، و سایر پرونده هایی از این دست که Leidos با SEC هر از گاهی ایجاد می کند. به دلیل چنین بلاتکلیفی و خطراتی ، به خوانندگان هشدار داده شده است که به چنین اظهاراتی آینده نگر ، که فقط از تاریخ این مقاله صحبت می کنند ، اعتماد غیر منطقی نکنید.

منبع لیدوس

لینک های مربوطه

http://www.leidos.com