حمل و نقل جاده ای نقشه راه برای بازیابی اقتصادی ایمن و سریع را به کنگره ارائه می دهد

آرلینگتون ، وا، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – امروز ، رندی گیلوترئیس اتحادیه حمل و نقل بار آمریکا و رئیس شرکت Triple G Express و Southwest Motor Freight از خارج جفرسون ، لوئیزیانا، قبل از كميته تجارت سنا در مورد واكنش صنعت حمل و نقل آمريكا به بحران COVID-19 شهادت داد و در مورد نقش حمل بار در بهبود اقتصادي ما نقش داشت.

با توجه به پروتکل های دوردست اجتماعی سنای ایالات متحده ، گیلو از راه دور از طریق کنفرانس ویدئویی از کشور خود شهادت داد. لوئیزیانا. از سخنان آغازین وی:

وی ادامه داد: “از زمان آغاز بیماری همه گیر COVID-19 ، صنعت حمل و نقل کامیون سازی مورد توجه آگاهی ملی ما قرار گرفته است. در حالی که بیشتر فعالیت ها در سراسر کشور متوقف شده است ، 3.5 میلیون راننده حرفه ای کامیون در آمریکا حرکت می کنند. این قهرمانان همچنان به خدمت خود ادامه می دهند خط مقدم ، اطمینان حاصل شود که همه کالاهای مورد نیاز خود را برای طی این اوقات دشوار به دست می آورند.

“ما اصطلاح” ضروری “را بیشتر از اواخر می شنویم – با آمدن آمریكا از گرانش آنچه واقعاً به معنای واقعی بیدار است. كامیون داران فرق بین یك فروشگاه مواد غذایی كاملاً مجهز و یك كیسه ای با قفسه های خالی است. پرستاران از PPE برای محافظت از خود استفاده می كنند. آنها اینگونه هستند كه كیت های آزمایشگاهی به نقاط داغ می آیند تا مقامات محلی برای مبارزه با شیوع ویروس از آن استفاده كنند. “

گیلوت با تاکید بر موضع منحصر به فرد این صنعت برای هدایت اقتصاد بیمار در کشور به احیای کشور ، گیلوت را با تأکید بر بحران به سمت بهبود ، تأکید کرد. وی به سیاست های خاصی اشاره کرد که قانونگذاران می توانند برای حمایت از حمل و نقل و تسریع در تلاش برای چرخش ، از جمله بودجه زیرساخت های فدرال ، دنبال کنند. انگیزه برای ناوگان ها برای سرمایه گذاری در فن آوری های جدید ، ایمن تر و کارآمد تر. و حمایت از مسئولیت از دادخواهی بیش از حد.

نسخه ای از شهادت کتبی کامل گیلوت را می توان در اینجا یافت.

انجمن های کامیون سازی آمریکا بزرگترین اتحادیه تجارت ملی برای صنعت حمل و نقل حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون از 50 اتحادیه حمل و نقل کامیون سازی وابسته به دولت و کنفرانس ها و شوراها در رابطه با صنعت ، ATA صدای صنعتی است که آمریکا برای انتقال بار ملت ما به بیشتر آنها وابسته است. ATA را دنبال کنید توییتر یا در فیس بوک کامیونداری ، آمریکا را به جلو سوق می دهد

منابع انجمن حمل و نقل آمریکا

لینک های مربوطه

www.trucking.org