خطوط هوایی Southwest یک میلیون دلار برای حمایت از خیریه ها در سراسر کشور اهدا می کند

دالاس، 25 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / –— 25 ژوئن 2020—شرکت هواپیمایی Southwest Airlines (NYSE: LUV) امروز اهدا اهدا کرد 1 میلیون دلار در بیش از 100 سازمان که به کودکان ، خانواده ها و جوامع مختلف خدمت می کنند ایالات متحده به یادبود 35 نفربرهفتم مسابقات و مهمانی کلاسیک گلف LUV. این تعهد مالی از طریق صندوق رویداد LUV Classic انجام می شود ، ساکن در بنیاد هواپیمایی Southwest Airlines ، یک صندوق مشاوره شرکتی در بنیاد جامعه دره سیلیکون. این صندوق برای تولید این رویداد هر ساله استفاده می شود.

2020 LUV Classic با توجه به COVID-19 لغو شد ، با این حال جنوب غربی به یک سنت دیرینه کمک به سازمان هایی که برای اجتماعاتی که در آن خدمت می کنند مهم است.

امسال ، Southwest از بیش از 100 سازمان غیر انتفاعی محلی که به خانواده ها و فرزندان در این کشور خدمت می کنند ، پشتیبانی می کند همه هواپیمایی داخلی خدمات هواپیمایی را ارائه می دهد. سازمان های دریافت کننده کمک هزینه از طریق فرایندی که کارمندان جنوب غربی را در هر یک از شهرهای مربوطه درگیر می کند ، انتخاب شدند. Southwest همچنین به خیریه های رونالد مک دونالد هاوس ، یک شریک میراث LUV Classic اهدا می کند که این تورنمنت از زمان آغاز فعالیت از آن حمایت کرده است.

گفت: “در جنوب غربی ، عشق ما به مردم تعهد به ایجاد جوامع محكم تر در سراسر كشور می سوزاند.” لوری بارنت، مدیر عامل ارتباطات و ارتباطات. “با تأثیر این بیماری همه گیر در جوامع کشور ما ، هیچ وقت بیشتر از هم اکنون برای کمک به سازمان های محلی که ستون فقرات برای کمک به جوامع رشد هستند ، نیست. از طریق این کمک مالی ، ما خوشحالیم که می توانیم به عنوان ادامه بیش از 100 سازمان محلی را پشتیبانی کنیم. کار مهم آنها و ایجاد تفاوت در زندگی کارمندان ، مشتریان و جوامع ما. ”

در طی 35 سال ، LUV Classic از 213 موسسه خیریه حمایت کرده و بیش از آن اهدا کرده است 19 میلیون دلار به برنامه ها و خدمات در حال تغییر زندگی برای کودکان و خانواده های آنها. با مراجعه به این لینک می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گیرندگان 2020 LUV Classic کسب کنید.

درباره شرکتهای هواپیمایی جنوبی.

در 50 سال خدمت خود ، دالاس-مستقر شرکت هواپیمایی Southwest Airlines همچنان تمایز خود را از سایر شرکت های هواپیمایی با سرویس مشتری نمونه ای که بیش از 60،000 کارمند به یک پایگاه مشتری تحویل داده اند و در سال 2019 130 میلیون مسافر منتقل شده است ، ادامه می دهد. آخرین گزارش از مسافران با منشاء داخلی سوار شده است. در فصول مسافرت اوج در طول سال 2019 ، Southwest بیش از 4000 عزیمت روزانه در میان شبکه ای با 101 مقصد را انجام داد ایالات متحده و 10 کشور دیگر در اوایل سال 2020 ، شرکت مخابراتی سرویس اضافه کرد هیلو ، هاواییو کوزومل ، مکزیک برای کل 103 فرودگاه ارائه شده است.

شرکت حمل کننده آن را صادر کرد جنوب غربی® وعده که در مه 2020 برای برجسته سازی تلاش های جدید و شبانه روزی برای پشتیبانی از رفاه و آسایش مشتریان و کارمندان خود. از جمله این موارد ، افزایش تلاشهای تمیز کردن در فرودگاه ها و هواپیماهای مسافربری ، نیازهای چهره برای مشتریان و کارمندان و محدود کردن تعداد مسافران در هر پرواز برای اجازه دادن به صندلی های میانه حداقل از طریق باز بودن است. 30 سپتامبر سال 2020. جزئیات بیشتر در مورد وعده جنوب غربی در اینجا موجود است Southwest.com/Promise.

سکه جنوب غربی شفافیت® برای توصیف فلسفه هدفمند خود در مورد برخورد صادقانه با مشتری با صادقانه و عادلانه ، و کرایه های پایین در حقیقت پایین هستند. Southwest تنها هواپیمایی بزرگ ایالات متحده است که کیف های پرواز آزاد را ارائه می دهد® برای همه (قطعات چمدان معاینه شده اول و دوم ، محدودیت اندازه و وزن اعمال می شود ، برخی از شرکت ها در مسیرهای منتخب یا در شرایط واجد شرایط کیف های معاینه رایگان ارائه می دهند) و هیچ هزینه تغییری وجود ندارد ، هرچند ممکن است اختلاف کرایه اعمال شود.

Southwest یکی از معتبرترین خطوط هوایی جهان است که به یک رویکرد خط سه گانه معروف است و به عملکرد و بهره وری شرکت حامل ، اهمیت مردم آن و جوامعی که در آن خدمت می کنند و تعهد کلی به کارآیی و سیاره زمین مشهور است. درباره نحوه بازگشت شرکت مخابراتی با بازدید از جوامع در سراسر جهان بیشتر بیاموزید Southwest.com/citizenship.

کرایه های ارزان قیمت هواپیمایی Southwest Airlines را بصورت آنلاین در رزرو کنید Southwest.com یا از طریق تلفن در 800-I-FLY-SWA.

شرکت هواپیمایی SOURCE Southwest Airlines

لینک های مربوطه

http://www.southwest.com