دانا 100 میلیون دلار قیمت یادداشت ارشد ارائه می دهد

MAUMEE ، اوهایو، 18 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Dana Incorporated (NYSE: DAN) (“دانا” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که قیمت پیشنهادی که قبلاً اعلام شده است را به قیمت اضافی قیمت گذاری کرده است 100 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 5375٪ موجود در یادداشت های ارشد موجود به علت 2027 با قیمت 100000٪ قیمت.

این شرکت در نظر دارد از درآمدهای خالص حاصل از پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

Citigroup Global Markets Inc؛ سرمایه بارکلیز .؛ BMO Capital Markets Corp.؛ اوراق بهادار BofA؛ اوراق بهادار اعتباری سوئیس (ایالات متحده آمریکا) LLC؛ Goldman Sachs & Co. LLC؛ J.P. مورگان اوراق بهادار LLC؛ اوراق بهادار Mizuho ایالات متحده آمریکا LLC؛ RBC Capital Markets، LLC؛ KeyBanc Marketets Capital Inc .؛ Citizens Capital Markets، Inc. و Commerz Markets LLC به عنوان مدیران تهیه کتاب مشترک در این پیشنهاد فعالیت می کنند.

این انتشار خبر پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد خرید برای شما نخواهد بود و همچنین هیچ فروشی در این ایالت یا قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت ، فروش این اوراق بهادار نخواهد بود. براساس قوانین اوراق بهادار از هر دولت یا صلاحیت دیگر.

بیانیه های رو به جلو

برخی از بیانیه ها و پیش بینی های موجود در این خبر ، بنا به ماهیت آنها ، به معنای قانون اصلاح دادخواستهای اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. آینده نگر است. این بیانیه های آینده نگر براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی های فعلی ما در مورد صنعت ما است. و تجارت ، عقاید مدیریت و فرضیات مشخصی که توسط ما ساخته شده است ، همه در معرض تغییر هستند. جملات رو به جلو اغلب با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “” معتقد است “،” جستجو می کند “،” تخمین ها “،” ممکن است “را شناسایی می کند. ، “” باید “،” باید “،” می تواند “،” پتانسیل “،” ادامه “،” ادامه “و عبارات مشابه و تغییرات یا منفی این کلمات. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده نتایج آینده نیستند و در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیاتی قرار می گیرند که می توانند نتایج واقعی ما را از نظر مادی و نامطلوب با آنچه در هر بیانیه آینده نگر بیان می شود متفاوت باشد.

گزارش سالانه دانا در مورد فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه بعدی در مورد فرم 10-Q ، گزارش های اخیر اخیر در مورد فرم 8-K ، و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد عوامل خطر مهم که می تواند بر تجارت ما ، نتایج عملیات و وضعیت مالی تأثیر بگذارد بحث می شود. . بیانیه های آینده دار در این نسخه خبری فقط از این تاریخ صحبت می کنند. دانا به هر دلیلی هیچ تعهدی برای تجدید نظر یا به روزرسانی عمومی هر بیانیه آینده نگر ندارد.

درباره دانا گنجانیده شده است

دانا یک رهبر جهانی در ارائه راه حل های انتقال نیرو و مدیریت انرژی است که برای بهبود کارآیی ، عملکرد و پایداری وسایل نقلیه سبک ، وسایل نقلیه تجاری و تجهیزات خارج از بزرگراه طراحی شده است. دانا با فعال کردن پیشرانه وسایل نقلیه معمولی ، هیبریدی و برقی ، مشتریان خود را به سیستمهای حرکتی و حرکتی بحرانی مجهز می کند. فن آوری های الکترودینامیکی؛ و راه حل های حرارتی ، آب بندی و دیجیتال

در سال 2019 ، این شرکت از فروش گزارش داد 8،6 میلیارد دلار با 36000 همکار در 34 کشور در شش قاره. بر اساس مومی ، اوهایو، آمریكا ، و در سال 1904 تأسیس شد ، دانا فرهنگی با كیفیت بالا ایجاد كرده است كه به مردم خود معطوف می شود و این شركت به عنوان یك كارفرمای برتر در سراسر جهان به رسمیت شناخته است.

منبع دانا گنجانیده شده است

لینک های مربوطه

http://www.dana.com