رتبه اول تاکسی بی سیم جهان

این پروژه اولین سیستم شارژ بی سیم با قدرت بالا برای تاکسی های برقی در جهان خواهد بود و با ارائه یک مدل زیرساخت شارژ کاملاً اتوماتیک که تقریباً در هر نقطه قابل اجرا است ، به تصویب سریع وسایل نقلیه برقی در سطح جهان کمک خواهد کرد.

Fortum Recharge ، که از نصب و الکتریسیته پروژه پشتیبانی خواهد کرد ، نیاز به تجربه شارژ کارآمدتر برای رانندگان تاکسی را در اسلو و پشتیبانی از Momentum Dynamics را در ادغام زیرساخت شارژ بی سیم ثبت نام کرد.

Jaguar Land Rover 25 مدل Jaguar I-PACE مجهز به حرکت را به Cabonline ، بزرگترین شبکه تاکسی در نوردیک ، ارائه می دهد. عملکرد SUV این برند به گونه ای طراحی شده است که فناوری شارژ بی سیم Momentum Dynamic را قادر می سازد ، و آن را به وسیله نقلیه ایده آل برای هدایت ابتکار عمل تبدیل می کند. تیمی از مهندسین و تکنسین های هر دو Momentum Dynamics و Jaguar Land Rover برای کمک به آزمایش راه حل مشغول به کار بودند و Cabonline ثبت نام کرد تا ناوگان را به عنوان بخشی از اسلو برنامه ElectriCity.

برای کارآیی استفاده ، رانندگان تاکسی به یک سیستم شارژ نیاز دارند که در ساعات کاری آنها را از مسیر خارج نکند. صفحات شارژ چندگانه که دارای هرکدام 50-75 کیلووات هستند ، به صورت سری در نقاط وانت-رها نصب می شوند. این به هر تاکسی مجهز اجازه می دهد تا هنگام خرید بلیط کرایه بعدی ، به طور خودکار شارژ شود. این سیستم که از هیچ کابل استفاده نمی کند و در زیر زمین قرار دارد ، نیازی به اتصال فیزیکی بین شارژر و وسیله نقلیه ندارد ، به طور خودکار درگیر می شود و به طور متوسط ​​6-8 دقیقه انرژی در هر بار تا 50 کیلو وات را تأمین می کند.

پس از آن تاکسی در طی روز ، بازگشت خود را به درجه ، با شارژ بالای باتری و امکان ماندن در سرویس 24/7 بدون محدودیت محدوده رانندگی ، در طی روز چندین بار شارژ دریافت می کند.

مشارکت Oslo ElectriCity بخشی از دیدگاه Momentum در مورد “خیابان های تمیز” است ، هدفی که شارژ EV را بدون اضافه شدن درهم و برهمی نامطلوب خیابانی به محیط های شهری امکان پذیر می کند.

مدیر عامل شرکت Momentum Dynamics اندی داگا گفت: “این یک پیشرفت مهم در پیشرفت شارژ بی سیم برای همه جوامع است. با فراهم آوردن محدوده رانندگی نامحدود سیستم ما را قادر می سازد اسلو رانندگان کابین تا تمام روز در خدمت درآمد بمانند. ما خوشحالیم که این سیستم توسط مهندسان Momentum و Jaguar Land Rover طی چند هفته و حتی با مشکلات COVID-19 در I-PACE ادغام شده است. این پروژه به طور کامل مدل شارژ تاکسی برقی اتوماتیک را برای هر شهری که به دنبال اجرای انتقال صفر از انتشار است ، تشریح می کند. “

اسلو اولین منطقه شهری در جهان خواهد بود که ایستگاه های شارژ بی سیم و مبتنی بر القاء تاکسی های برقی را نصب کرده است ، در تلاش است تا انتشار سیستم کابین خود را از اوایل سال 2024 آزاد کند. نروژ با این حال ، می خواهد حتی بیشتر پیش برود ، و مقید است که تمام اتومبیل های جدید فروخته شده تا سال 2025 در این کشور انتشار صفر داشته باشند.

آریلد هرمستاد، شهر اسلو معاون شهردار محیط زیست و حمل و نقل ، اظهار داشت: ما خوشحالیم که از شرکتهای خصوصی استقبال می کنیم و به ما کمک می کنند تا دیدگاه خود را به واقعیت تبدیل کنیم.

وی گفت: “به عنوان بخشی از تعهد ما برای کاهش میزان انتشار 95 درصدی قبل از سال 2030 ، اقدامات هیجان انگیز بسیاری را در دستور کار قرار داده ایم ، اما حمل و نقل همچنان یک چالش اساسی است. با بهبود زیرساخت ها و ارائه شارژ بهتر به صنعت تاکسی ، ما اطمینان داریم که تا سال 2024 همه تاکسی ها در اسلو انتشار صفر خواهد بود برای رسیدن به هدف ما ، بخش دولتی ، سیاستمداران و شرکتهای خصوصی باید گرد هم آیند ، همانطور که در این پروژه انجام می دهیم. “

یادداشت های سردبیر:

درباره Jaguar Land Rover

جگوار لندرور بزرگترین تولید کننده اتومبیل در انگلیس است که در حدود دو مارک نماد اتومبیل انگلیس ساخته شده است. لندرور پیشرو در جهان تولید کننده خودروهای پرحرفه تمام چرخ است. Jaguar یکی از مارک های لوکس برتر دنیا است و همچنین اولین مارکی است که به ارائه یک SUV با کیفیت عالی و برقی ، Jaguar I-PACE ارائه می دهد.

در Jaguar Land Rover ما از تمایل به ارائه وسایل نقلیه پیشرو در کلاس ، ارائه تجربیات که مردم عاشق زندگی هستند ، رانده شده ایم. محصولات ما در سراسر جهان مورد تقاضا است و در سال 2019 در 127 کشور 557.706 دستگاه خودرو فروختیم.

ما 40،000 نفر را در سطح جهان استخدام می كنیم و از طریق شبکه خرده فروشان ، تأمین كنندگان و مشاغل محلی ، حدود 250،000 نفر دیگر را پشتیبانی می كنیم. در قلب ما یک شرکت انگلیسی هستیم که دارای دو سایت طراحی و مهندسی بزرگ ، سه مرکز تولید وسیله نقلیه ، یک مرکز تولید موتور و به زودی افتتاح می شود مرکز باتری مونتاژ. ما همچنین گیاهان وسایل نقلیه در چین، برزیل، هند، اتریش و اسلواکی. سه تا از هفت مرکز فناوری ما در انگلیس هستند – منچستر، وارویک (NAIC) و لندن – با سایت های اضافی در شانون ، ایرلند، پورتلند، ایالات متحده آمریکا، بوداپست، مجارستان و چانگشو ، چین.

ما در حال توسعه سبد خرید محصولات کاملاً الکتریکی ، پلاگین هیبریدی و هیبرید خفیف و همچنین ادامه ارائه جدیدترین موتورهای دیزلی و بنزینی هستیم و در عین حال انتخاب بیشتری به مشتریان خود ارائه می دهیم.

ما اطمینان داریم که استراتژی جامع ما ، خط لوله هیجان انگیز وسایل نقلیه پیشرو در بازار و رویکرد نوآورانه به فناوری و تحرک باعث می شود که ما همچنان به سمت پیشرفت Destination Zero ، مأموریت ما در شکل دهی تحرک آینده با انتشار صفر ، صفر تصادفات و تراکم صفر ادامه دهیم.

در باره شهر اسلو

شهر اسلو مسئولیت طیف گسترده ای از امور ، از جمله آموزش ، مؤسسات فرهنگی و رویدادها ، خدمات مراقبت های بهداشتی ، خدمات اجتماعی و نوسازی شهری ، از جمله راه های محلی ، حمل و نقل محلی ، مسائل زیست محیطی و برنامه ریزی شهری را بر عهده دارد.

تا سال 2020 ، کلیه وسایل حمل و نقل عمومی در اسلو از انرژی تجدید پذیر استفاده می شود ، و تا سال 2028 تمام حمل و نقل عمومی باید بدون انتشار باشد. این برای آب و هوا ، محیط محلی ، توسعه شهری و بهداشت عمومی مفید خواهد بود. در دراز مدت ، راه حلهای بدون انتشار نیز مقرون به صرفه خواهد بود. تراموا و مترو در حال حاضر با انرژی تجدید پذیر و برق با اتوبوس و قایق در داخل کار می کنند اسلو در حال انجام است و تا سال 2024 حمل و نقل استثنایی مانند مینی بوس و تاکسی در حال انجام است.

درباره Cabonline

Cabonline شرکت تاکسی پیشرو در منطقه Nordic با 3000 شرکت تاکسی متصل و تقریبا 5700 وسیله نقلیه در است سوئد، نروژ، فنلاند و دانمارک. Cabonline شامل مجموعه ای از مارک های مشهور مانند TaxiKurir ، Norgestaxi ، TOPCAB ، Kovanen ، Taxi Skåne ، Taxi Väst ، Umeå Taxi ، Sverigetaxi و Taxi 4×27 می باشد. از طریق Cabonline ، شرکت های تاکسی به توافق نامه های جذاب مشتری ، پشتیبانی از توسعه فناوری پیشرو در صنعت و استفاده از اقتصادهای مقیاس ، خدمات کارآمد و زیرساختهای مشترک دسترسی دارند. این گروه تقریباً درآمد دارد 6.5 میلیارد دلار و حدود 45000 سفر در روز انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر: www.cabonlinegroup.com.

درباره Momentum Dynamics

Momentum Dynamics توسعه دهنده پیشرو در بازار فن آوری های سیستم های شارژ خودکار بی سیم اتومبیل برای صنعت خودرو و حمل و نقل با فن آوری در دنیای واقعی در حال کار است که توانایی و نیاز به شارژ سریع و خودکار فرصت شارژ وسایل برقی را اثبات می کند. در برنامه های کاربردی اتوبوس ترانزیت ، سیستم Momentum در طی سالها کار در سطح توان مؤثر بیش از 300 کیلو وات ثابت شده است و این سیستم قادر به ارائه 450 کیلووات است. Momentum Dynamics نوآوری های فناوری در سطح جهانی را تمرین می کند و به دلیل تخصص بی نظیر مهندسان و دانشمندان آن شناخته می شود. Momentum به عنوان برنده جایزه فناوری نوظهور سال 2019 از مجله مهندسی مکانیک معرفی شد. فناوری شارژ بی سیم Momentum ، که می تواند با هر نوع وسیله نقلیه قابل استفاده باشد ، از سال 2013 تاکنون خود را به عنوان الگوی بازار برای فناوری شارژ بی سیم از طریق عملکرد اثبات شده خود در برنامه های تجاری ایجاد کرده است.

درباره شارژ مجدد Fortum

Recharge یکی از پیشگامان صنعت eMobility است که از سال 2011 یک شبکه شارژ عمومی EV را با نام تجاری Fortum Charge & Drive اجرا می کند. Recharge یک اپراتور برجسته نقطه شارژ در Nordics است ، که دارای بیش از 1300 شارژر عمومی و 1400 شارژر اضافی در آن است. نروژ، فنلاند، و سوئد کشورهای شمال اروپا از جمله پیشرفته ترین و پرشتاب ترین بازارهای رو به رشد در سطح جهانی هستند و Recharge با ارائه خدمات شارژ آسان و قابل اطمینان برای شارژ EV در مکانهای جذاب از انتقال به یک ناوگان اتومبیل برقی پشتیبانی می کند. Recharge متعلق به شرکت Infracapital ، بازوی سرمایه گذاری در زیرساخت های M&G Plc (63٪) و Fortum ، شرکت انرژی پاک (37٪) است. M&G Plc در بورس اوراق بهادار لندن به عنوان مؤلف FTSE 100 ذکر شده و یکی از بزرگترین شرکتهای مدیریت سرمایه گذاری در انگلستان است.

کانال های اجتماعی Jaguar Land Rover PR:

توییتر: JLR_News

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.media.jaguarlandrover.com مراجعه کنید

www.momentumdynamics.com

www.rechargeinfra.com

www.norgestaxi.no

SOURCE Momentum Dynamics Corporation

لینک های مربوطه

http://www.momentumdynamics.com