روزن ، یک شرکت پیشرو ملی ، یادآوری شرکت کارناوال و سرمایه گذاران Plc از مهلت مهلت مهم 27 ژوئیه در اقدام کلاس اوراق بهادار

نیویورک، 22 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی سرمایه گذاران ، به خریداران اوراق بهادار شرکت کارناوال و Plc (NYSE: CCL ، CUK) را یادآوری می کند. 28 ژانویه سال 2020 و 1 مه سال 2020، فراگیر (“دوره کلاس”) از مهم است 27 ژوئیه سال 2020 مهلت در عمل کلاس اوراق بهادار. این دادخواست در تلاش است تا طبق قوانین فدرال اوراق بهادار ، خسارت سرمایه گذاران کارناوال را پس بگیرد.

برای پیوستن به کلاس کلاس کارناوال ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1854.html بروید یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هیچ کلاس هنوز در فعالیت بالای صفحه مورد تأیید قرار نگرفته است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما از سوی شورای صنفی تا کنون که یکی از آنها را بازگو نمی کنید ، نشان نمی دهید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین می توانید یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

مطابق دادخواست ، متهمان در طول دوره کلاس اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای را انجام داده و یا فاش نکردند: (1) پزشکان این شرکت گزارش کرده بودند که افزایش حوادث COVID-19 را در کشتی های شرکت گزارش داده است. (2) کارناوال با مخفی کردن تعداد و شدت عفونت COVID-19 در کشتی های خود بندر مقررات تماس را نقض کرده بود. (3) در پاسخ به شیوع COVID-19 ، کارناوال نتوانست پروتکل های بهداشتی و ایمنی شرکت را که به دلیل سایر شیوع بیماری های واگیر ایجاد شده است ، دنبال کند. (4) با ادامه کار ، کشتی های کارناوال مسئولیت ادامه شیوع COVID-19 را در بنادر مختلف در سراسر جهان بر عهده داشتند. و (5) در نتیجه موارد فوق ، اظهارات مثبت متهمان در مورد شغل ، فعالیت ها و چشم انداز شرکت ، از نظر مادی گمراه کننده بود و / یا فاقد مبنای معقول بود. وقتی جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید 27 ژوئیه سال 2020. شاکی رهبر یک حزب نماینده است که به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1854.html بروید یا در مورد حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی صحبت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان با شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm ، در توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

شرکت حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمرکز خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار است. موسسه حقوقی روزن توسط شماره 1 خدمات عملیاتی اوراق بهادار ISS برای شماره شهرکهای عملیاتی کلاس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در بین 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
خیابان 275 مدیسون ، طبقه 40
نیویورک ، نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

http://www.rosenlegal.com