سانتیاگو حمل و نقل عمومی را با 355 اتوبوس اسکانیا ارتقا می دهد

SÖDERTÄLJE ، سوئد، 25 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – اسکانیا تحویل را آغاز کرده است 355 6 اتوبوس برای سانتیاگو د شیلی سیستم حمل و نقل عمومی. تحویل ها به اپراتور Express Uno از ماه ژوئن آغاز می شود و در ماه سپتامبر به اتمام می رسد.

اینها یورو 6 اتوبوس ها پیشرفت قابل توجهی را در مقایسه با یورو 5 استاندارد آلایندگی ، کاهش انتشار تا ده برابر و تا 40 برابر در مقایسه با یورو 3 اتوبوس ها ، که در حال حاضر بخش بزرگی از سیستم اتوبوس های شهری را تشکیل می دهند.

از میان وسایل نقلیه جدید ، بدن سازی شده توسط Caio Induscar ، 220 دستگاه 12.5 متر اتوبوس برای 99 مسافر و 135 اتوبوس 18.6 متری مفصل برای 159 مسافر است.

Scania علاوه بر این از Express Uno با خدمات تعمیر و نگهداری 24 ساعته در سه کارگاه اپراتور پشتیبانی می کند. این توافق نامه شامل آموزش رانندگان اتوبوس اکسپرس اونو و نظارت آنلاین کل ناوگان با استفاده از سیستم مدیریت ناوگان اسکانیا است. هدف حمایت از زمان عملیاتی 99 درصد است.

اتوبوس های جدید مجهز به سوکت هایی برای شارژ تلفن های همراه ، اتصال Wi-Fi ، دوربین های امنیتی و ایستگاه محصور درایور محصور با پنل ایمنی و تهویه مطبوع هستند.

اتوبوس ها در کارخانه تولید اسکانیا در سائو برناردو دو کامپو تولید می شوند ، برزیل، و متعاقباً 250 کیلومتر به تأسیسات بدن سازی Caio Induscar در Botucatu ارسال شد ، قبل از انتقال 10-15 روز از طریق کوههای آند به سانتیاگو.

مدیرعامل می گوید: “اسکانیا با هدف بهبود کارآیی و ایجاد شهر پایدار ، در نوسازی ناوگان اتوبوس حمل و نقل عمومی Red Metropolitana de Movilidad مشارکت دارد.” پاسکال زاپون، اسکانیا شیلی.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
Ignacio Cortezón Marqués ، مدیر فروش اتوبوس ها و مربیان ، اسکانیا
تلفن: + 46-8-553-72968
پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/scania/r/santiago-upgrades-public-transport-with-355-scania-buses،c3141552

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع اسکانیا