شرکت محیط زیست ، اجتماعی ، حاکمیتی (ESG) شرکت تریلر BENLEE را افتتاح کرد ، و تعهد خود را دو چندان می کند

رومولوس ، میشی، 24 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت تولید تریلر Roll BENLEE نسبت به تعهد خود به اصول زیست محیطی ، اجتماعی ، حاکمیتی (ESG) دو برابر شده است. وی گفت: “جهان درگیر چالش های اساسی از جمله تغییرات آب و هوایی ، سلامت ، رکود اقتصادی و البته برابری برای همه است.” رئیس جمهور گرگ براون و مدیر عامل شرکت بنلی. با وجود اکثر اقتصاد ایالات متحده در 18 ماه گذشته و به خصوص در چهار ماه گذشته به دلیل COVID-19 ، در حال کند شدن است ، BENLEE همچنان به ESG متعهد است ، به رهبری اخیر 500000 سرمایه گذاری در دو آرایه خورشیدی بزرگ / بام ، توسط POWERHOME SOLAR ، برای جبران قدرت خریداری شده از DTE ، مورد استفاده در ساخت ، مهندسی و مناطق اداری. این شرکت همچنین حداقل دستمزد خود را به بالا آورده است 15.00 دلار/ ساعت برای همه همکاران سطح ورود و اجرای ساختار پاداش ماهیانه برای هر کارمند. این جایزه می تواند تقریباً تقریباً دیگری پرداخت کند 1.25 دلاردر ساعت ، بنابراین افراد با ورود به سطح جدید می توانند درآمد بیشتری کسب کنند 16.00 دلار/ ساعت بسته به عملکرد شرکت با تأکید جدی بر ایمنی ، به ویژه در این زمانهای COVID-19 ، تیم متنوع مدیریت ارشد ، روزانه برای بحث و تبادل نظر در مورد موضوعات کلیدی کسب و کار دیدار می کند. این جلسه با بحث در مورد پروتکل های ایمنی برای محافظت از همکاران و مشتریانش ، که عمدتا از محصولات خود در صنعت بازیافت استفاده می کنند ، بخش مهمی از ESG آغاز می شود.

این شرکت همچنان متعهد است تا تریلرها و کامیون های خود را تا حد امکان ایمن تر سازد ، همچنین لاستیک های SmartWay را در تمام تریلرهای خود استاندارد ساخته است که می تواند میزان انتشار NOx و مصرف سوخت را به میزان 3٪ در هر داده EPA کاهش دهد. همچنین ، BENLEE به شدت سیستم های تورمی اتومبیل تایر را توسط PSI ترویج می کند ، که فشار مطلوب تایرها ، کاهش مصرف سوخت و افزایش عمر لاستیک را حفظ می کند ، در نتیجه باعث کاهش بیشتر ردپای کربن در وسایل نقلیه خود می شود.

BENLEE همچنین در همکاری با مقامات منتخب در کشور فعال بوده است ایالت واشنگتن از جانب نیویورک و میشیگان ترویج سیاست هایی که اقتصاد را سریعتر رشد می کند ، در حالی که هنوز از مردم و محیط زیست محافظت می کند. برای حمایت و بازسازی اقتصاد به دلیل COVID-19 به روشنی سرمایه گذاری لازم است ، اما سرمایه گذاری های طولانی مدت در آموزش ، تحقیق و توسعه و زیرساخت ها لازم است ، که از رشد سریع تر و کارآیی اقتصادی پشتیبانی می کند. “رشد سریع تر و سرمایه گذاری ها به همراه هزینه های مسئولانه و در نهایت افزایش درآمد ، برای تثبیت کسری فدرال ایالات متحده لازم است. 26.3 هزار میلیارد دلار و به دلیل سالها رشد آهسته ، به دلیل هزینه های کنترلی و اکنون COVID-19 ، رشد می یابد. “ایالات متحده عالی است و ما در کنار هم بیشتر خواهیم بود ، اگر همه با هم زندگی کنیم و اصول ESG را تنفس کنیم ، و منجر به یک سیاره بزرگتر ، اقتصاد بزرگتر و عدالت اجتماعی بیشتر برای همه. ”

BENLEE پیشرو در تولید کامیون های Roll Off، Trailers Gondola و Lugger و همچنین رهبر در فروش قطعات جایگزین برای صنایع زباله ، بازیافت و تخریب است ، و تهیه انواع Tarp ، Roller ، Pulley ، Strap ، Valve ، سیلندر ، کابل و موارد دیگر از طریق فروشگاه اینترنتی خود که از Shopify® پشتیبانی می کند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.benlee.com مراجعه کنید

SOURCE BENLEE تریلرها را خاموش کنید

لینک های مربوطه

https://www.benlee.com