شرکت کارناوال و نامهای جوش واینشتاین به عنوان مدیر ارشد عملیات

میامی، 19 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت کارناوال و PLC (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) امروز اعلام کرد جاش واینشتین به عنوان مدیر ارشد عملیات ، بلافاصله مؤثر معرفی شده است.

گزارش به رئیس و مدیر عامل شرکت کارناوال آرنولد دونالد، مسئولیت های وینشتاین شامل نظارت بر کارکردهای اصلی عملیاتی ، از جمله دریانوردی جهانی ، بنادر و مقصد جهانی ، منابع جهانی ، فناوری اطلاعات جهانی و حسابرسی جهانی خواهد بود.

علاوه بر این ، وینشتین نظارت بر کارناوال انگلستان ، شرکت عامل P&O Cruises و Cunard ، که او به طور مستقیم برای سه سال گذشته اداره می شود ، حفظ خواهد کرد. سیمون پالتورپهدر حال حاضر رئیس جمهور Cunard ، مسئولیت های اضافی را در نقش رئیس جمهور کارناوال انگلیس بر عهده خواهد گرفت.

حرکتهای ساختاری رهبری بخشی از تلاشهای گسترده این شرکت برای تقویت عملیات و بسیج سازمان جهانی قبل از بازگشت به سفرهای دریایی است.

دونالد گفت: “جاش یک مجری با استعداد و دارای تجربه گسترده در صنعت و دانش نهادی است که قدرت مهمی را به تیم رهبری ارشد ما اضافه می کند.” “ما در حال انجام مکث خود در سفر هستیم تا تعدادی از تغییرات استراتژیک را در تجارت خود ایجاد کنیم ، از جمله این نقش مهم ، که برای تقویت عملیات جهانی ما و موقعیت شرکت و مارک های ما برای آینده طراحی شده است.”

دوره تصدی وینشتاین با شرکت کارناوال 10 سال به عنوان خزانه دار شرکت و همچنین پنج سال به عنوان وکیل در بخش حقوقی شرکت شامل شده است.

وینشتین گفت: “من از این فرصت سپاسگزارم و مشتاقانه می خواهم این نقش مهم را در یک زمان حساس برای شرکت خود به عهده بگیرم.” وی گفت: “من مطمئناً وقتی می خواهیم عملیات كروز خود را در سرتاسر جهان شروع كنیم ، بسیاری از فرصتها و چالشها پیش روی ما قرار دارد. از آنجا كه در این زمان بی سابقه حرکت می كنیم ، خوشبختانه ما دارای ماركهای جهانی و اعضای تیم فوق العاده ای در سراسر سازمان جهانی با اثبات شده هستیم. سابقه موفقیت در ساختن ما را به دنبال بازگشت به کارهایی که می خواهیم انجام دهیم ، و بهترین تجربه تعطیلات در جهان را برای مهمانان ما فراهم می کند. “

پیش از پیوستن به شرکت کارناوال ، وینشتین به عنوان وکیل شرکت فعالیت می کرد. او فارغ التحصیل دانشگاه است دانشگاه پنسیلوانیا و دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک.

بومی نیویورک، واینشتاین و همسرش سه فرزند دارند.

درباره شرکت کارناوال & plc
Corporation Carnival & plc یکی از بزرگترین شرکتهای مسافرتی اوقات فراغت در جهان است که دارای یک سبد 9 نمونه از خطوط پیشرو در جهان است. با عملیات در آمریکای شمالی، استرالیا، اروپا و آسیا، نمونه کارها آن دارای ویژگی های کارناوال کروز خط ، شاهزاده کروز ، Holland America Line ، Seabourn ، P&O Cruises (استرالیا) ، سفرهای کاستا ، کروزهای AIDA ، سفرهای P&O (انگلیس) و Cunard.

اطلاعات اضافی را می توان در www.carnival.com ، www.princess.com ، www.hollandamerica.com ، www.seabourn.com ، www.pocruises.com.au ، www.costacruise.com ، www.aida.de ، www.pocruises.com و www.cunard.com.

شرکت کارناوال SOURCE & plc

لینک های مربوطه

http://www.carnival.com