شرکت Aerkomm همکاری با Telesat را اعلام کرد

FREMONT ، کالیفرنیا، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Aerkomm (“Aerkomm” یا “شرکت”) (Euronext Paris: AKOM؛ OTCQX: AKOM) ، ارائه دهنده خدمات مرحله توسعه راه حل های سرگرمی و اتصال در پرواز برای صنعت هواپیمایی ، امروز اعلام کرد شرکت تابعه آن ، Aircom Pacific ، شرکت (“Aircom”) با Telesat Leo (“Telesat”) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Telesat کانادا به توافق نامه همکاری رسیده است. Telesat به یکی از بزرگترین و موفق ترین اپراتورهای ماهواره ای تبدیل شده است که راه حل های اتصال مهم را برای مقابله با پیچیده ترین چالش های ارتباطی در جهان ارائه می دهد ، مزایای قدرتمندی را برای بهبود عملکرد آنها و رشد محرک فراهم می کند.

از طریق این توافقنامه ، Aircom و Telesat به طور مشترک برای تهیه یک برنامه آزمایشی برای شبکه مدار پایین زمین Telesat (LEO) ، شبکه Telesat از ماهواره های مدار پایین زمین برای اتصال هواپیما ، برای ارزیابی قابلیت های فنی و تجاری از ترکیب ظرفیت شبکه Telesat LEO به مجموعه و شبکه Aircom.

آقای. لوئیس جوردیمینامدیرعامل آرکوم اظهار داشت: “آرکوم خوشحال است که با این شرکت با Telesat وارد این توافق نامه همکاری می شود. به عنوان بخشی از تعهد ما به برتری فناوری ، ما در حال ارزیابی راه حل ها برای ارائه ظرفیت نسل بعدی برای سکوی اتصال هواپیمایی خود هستیم تا تحقیقات ما را هدایت کند. به این باور برسیم که یک راه حل ترکیبی هیبریدی / زمین بدون مدار زمین قادر به ارائه چنین ظرفیتی باشد ، و شبکه LEO Telesat ، یک زیرساخت شبکه باز چند منظوره ، با توان بالا و با تأخیر کم ، یک مکمل مناسب برای موجود ما است راه حل geostationary. ما مشتاقانه برای همکاری با Telesat برای آزمایش این فناوری پیشرو در صنعت برای تجاری سازی امیدواریم و امیدواریم که یک همکاری مشترک مثمر ثمر و طولانی مدت ایجاد کند. “

Aircom و Telesat در هر دو فعالیت فنی و تجاری همکاری می کنند. همکاری فنی دو طرف شامل آزمایش عملکرد شبکه ، اعمال فشار ماهواره Telesat فاز 1 LEO است که از سال 2018 در مدار قطبی قرار گرفته است ، اطمینان از سازگاری با راه حل های موجود Aircom و راه حل های ترمینال کاربر آینده و اجرای نهایی به پایان در دستورالعمل های نظارتی. همکاری تجاری شامل بهینه سازی مدل های تجاری و عملیاتی ، ارائه های مشترک و جلسات اطلاع رسانی با مشتریان و شرکای اصلی و بررسی برنامه توسعه مشترک بلند مدت است.

این توافقنامه همکاری بین Aircom و Telesat مقدماتی و غیرقانونی است و منوط به مذاکره و اجرای توافق قطعی است. آرکوم انتظار دارد که یک توافق قطعی به امضا برسد ، اگرچه هیچ اطمینان خاصی در صورت وقوع این اتفاق وجود نخواهد داشت ، در هر صورت.

درباره شرکت Aerkomm

Aerkomm Inc. (OTCQX: AKOM؛ Euronext Paris: AKOM) که از طریق شرکت تابعه آن ، Aircom Pacific، Inc فعالیت دارد ، یک شرکت ارائه دهنده خدمات مرحله توسعه راه حل های سرگرمی و اتصال در پرواز برای صنعت هواپیمایی است. این شرکت در تلاش است تا به عنوان ارائه دهنده پیشرو طیف گسترده ای از سرویس های سرگرمی و پهن باند در پرواز ، از جمله اتصال Wi-Fi ، شبکه های تلفن همراه ، فیلم ها ، بازی ها ، تلویزیون زنده و موسیقی تبدیل شود. Aerkomm قصد دارد با ارائه ارتباطات درون هواپیما به شرکای هواپیمایی و مسافران خود ، مجدداً بازار را برای سرگرمی ها و خدمات ارتباطی در پرواز تغییر دهد و از طریق تبلیغات و معاملات درون شرکت درآمد کسب کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Aerkomm در www.aerkomm.com در دسترس است.

بیانیه بندر ایمن

این نسخه پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید اوراق بهادار از هر نهاد نیست. این نسخه حاوی برخی از اظهارات آینده نگر بر اساس انتظارات ، پیش بینی ها و فرضیات فعلی ما است که شامل خطرات و عدم اطمینان می شود. اظهارات پیشگویی در این نسخه براساس اطلاعات موجود از تاریخ آن است. نتایج واقعی ما ممکن است با توجه به خطرات و ابهامات ناشران در تجارت ما ، از لحاظ اظهاراتی یا ضمنی در چنین بیانیه های آتی ، متفاوت باشد ، که شامل عوامل خطر افشا شده در بیانیه ثبت نام ما در فرم S-1 است که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه شده است. (پرونده پرونده شماره 333-237942) در 30 آوریل 2020. اظهارات رو به جلو شامل جملات مربوط به انتظارات ، عقاید ، اهداف یا استراتژی های ما در مورد آینده است و می توان با کلمات آینده نگر مانند “پیش بینی” ، “ایمان” ، “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” را شناسایی کرد. قصد ، “” ممکن است “،” باید “، و” می خواست “یا کلمات مشابه. ما هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی اطلاعات موجود در این بیانیه مطبوعات ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر به عهده نمی گیریم.

ارتباط با سرمایه گذار:

رز زو
شرکت ICR
[email protected]
+1 (646) 277-1287

SOURCE Aerkomm Inc.

لینک های مربوطه

aerkomm.com