شورای امنیت ملی می گوید ، نرخ تلفات وسایل نقلیه موتوری علیرغم قرنطینه ها در ماه آوریل 36.6 درصد افزایش می یابد

ITASCA ، Ill.، 24 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – برآوردهای اولیه براساس داده های ماه آوریل از هر 50 ایالت ، حاکی از آن است که آمریکایی ها برای دومین ماه مستقیم ، از داشتن ترافیک کمتری در جاده ها ، هیچ مزایای ایمنی کسب نکردند. در حقیقت ، با سقوط مایل ها ، جاده ها حتی کشنده تر شدند. برآوردهای اولیه شورای امنیت ملی نشان می دهد که 36.6 درصد بیش از یک سال در سال گذشته ، نرخ مرگ و میر در مایل رانده شده در ماه آوریل را نشان می دهد ، علیرغم افت 18 درصدی تعداد کل تلفات جاده ای در مقایسه با آوریل 2019. تعداد واقعی مایلهای رانده شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40٪ کاهش یافته است. میزان مرگ و میر مسافت پیموده شده در هر 100 میلیون مایل وسایل نقلیه رانده شده در آوریل 1.47 در مقایسه با 1.08 در سال 2019 بود.

در چهار ماه اول سال 2020 ، كشورهاي زير افزايش قابل توجهي در تعداد تلفات جاده ها را تجربه كرده اند: آرکانزاس (24٪) ، کانکتیکات (45٪) ، ایلینویز (6٪) ، لوئیزیانا (17٪) ، مینه سوتا (6٪) ، نوادا (7٪) ، کارولینای شمالی (7٪) و اوکلاهما (6٪)

کشورهایی که کاهش قابل توجهی دارند شامل می شوند آریزونا (-12٪) ، کلرادو (-5٪) ، هاوایی (-34٪) ، آیداهو (-36٪) ، ایندیانا (-16٪) ، آیووا (-16٪) ، مریلند (-14٪) ، میشیگان (-17٪) ، نیوجرسی (-9٪) ، اورگان (-28٪) ، کارولینای جنوبی (-12٪) و واشنگتن (-16٪)

برای سه روز تعطیلات روز استقلال که از آغاز می شود 6 پ.م. پنجشنبه ET، 2 ژوئیه ، شورای امنیت ملی 405 مرگ و میر احتمالی را تخمین زد ، که الکل به عنوان عامل اصلی مورد انتظار در تقریباً 40 درصد از مرگ و میرها است.

گفت: “حتی بدون ترافیک ، جاده های ما ایمن نبودند.” لورن مارتینرئیس جمهور و مدیرعامل شورای امنیت ملی. وی ادامه داد: دلهره آور است که دیدن قتل عام در جاده های ما همچنان به خصوص زمانی که متخصصان پزشکی ما باید بتوانند به جای تصادفات پیشگیری از اتومبیل ، روی مراقبت از بیماری همه گیر تمرکز کنند ، این تعداد را تأکید می کند که نیاز فوری ما به تغییر فرهنگ ایمنی در جاده های ما است. “

همانطور که در مارس رخ داد ، قرنطینه ها و دستورالعمل های سرپناهی در سراسر کشور بخش قابل توجهی از افت تعداد کشته ها را تشکیل می دهند. با این حال ، گزارش هایی از افزایش سرعت در چندین ایالت ممکن است افزایش مرگ و میر را به خود اختصاص دهد.

NSC برای کمک به اطمینان از جاده های ایمن تر ، به ویژه اکنون که بسیاری از ایالت ها بازگشایی شده و دوباره ترافیک در حال افزایش است ، NSC از رانندگان خواست:

  • از محدودیت های سرعت پیروی کنید حتی اگر جاده ها روشن باشند و ترافیک سبک باشد
  • رانندگی دفاعی را تمرین کنید. دست و پنجه نرم کنید ، یک راننده هوشیار تعیین کنید یا حمل و نقل جایگزین ترتیب دهید ، برای جلوگیری از خستگی زیاد بخوابید و با دقت رانندگی کنید و از حواس پرتی خودداری کنید.
  • با عادتهای رانندگان نوجوان درگیر بمانید و مرتباً با آنها تمرین کنید – نکاتی در DriveitHOME.org در دسترس است
  • دستورالعمل های ایالتی و محلی را دنبال کنید و اگر مقامات به شما دستور داده اند از جاده ها دور شوید. در بسیاری از ایالت ها هنگام پناه دادن به محل کار و اقامت در خانه ، از رانندگان خواسته شده باشند که از جاده ها بجز در مواقع اضطراری و یا برای موارد ضروری کنار بیایند.
  • از افزایش ترافیک عابر پیاده و دوچرخه به ویژه در مناطق شهری آگاه باشید. برعکس ، عابران پیاده و دوچرخه سواران باید به یاد داشته باشند که خیابان ها دوباره پر ازدحام می شوند و کاربران آسیب پذیر در جاده ها باید مراقب باشند.
  • سازمانها و کارفرمایان تشویق می شوند تا به جاده ائتلاف صفر ، یک گروه 1500 نفره متعهد به از بین بردن تلفات جاده ای تا سال 2050 بپیوندند

شورای امنیت ملی روند مرگ و میر را ردیابی کرده و نزدیک به 100 سال تخمین زده است. همه تخمین ها با بالغ شدن داده ها در معرض افزایش اندک قرار می گیرند. NSC هر ماه داده های تلفات را از هر 50 ایالت و ایالات متحده جمع آوری می کند منطقه کلمبیا و از داده های مرکز ملی آمار بهداشت استفاده می کند ، به طوری که مرگ و میر در طی یک سال از تصادف و در معابر عمومی و خصوصی – مانند پارکینگ ها و راه های رانندگی – اتفاق می افتد. تخمین های تلفات وسایل نقلیه موتوری NSC و اطلاعات مربوط به تخمین تکمیلی ، از جمله تخمین ها برای هر ایالت را می توان در اینجا یافت.

درباره شورای امنیت ملی
شورای امنیت ملی پیشرو برجسته ایمنی غیرانتفاعی است – و بیش از 100 سال است که فعالیت داشته است. ما به عنوان یک سازمان مستقر در مأموریت ، تلاش می كنیم دلایل اصلی مرگ و میر و جلوگیری از صدمات را از بین ببریم و تلاش خود را بر روی محل كار ، جاده و معلولیت متمرکز كنیم. ما یک فرهنگ ایمنی ایجاد می کنیم تا نه تنها افراد را در محل کار ایمن نگه داریم بلکه بلکه فراتر از محیط کار نیز هستیم تا بتوانند تمام زندگی خود را بگذرانند.

اتصال با NSC:
فیس بوک
توییتر
لینکدین
YouTube
اینستاگرام

منبع شورای امنیت ملی

لینک های مربوطه

http://www.nsc.org