فرودگاه بین المللی انتاریو دکه های PPE را در پایانه های مسافری اضافه می کند

روكش صورت ، دستكش يكبار مصرف ، دستمال مرطوب كننده ضد عفوني كننده و ضد عفوني كننده دست الكل در كيوسك هاي تجاري سلف سرويس قرار دارد كه در هر دو پايانه مسافر ONT قرار دارد. اولین کالیفرنیا فرودگاه برای اضافه کردن کیوسک های PPE ، ONT انواع مختلفی از محافظت های پیشرفته را برای تمیز و تمیز نگه داشتن تأسیسات فرودگاه ایجاد کرده است ، از جمله بهداشتی بودن کلیه سطوح لمسی بالا با مواد ضد عفونی کننده بسیار مؤثر ، ضد عفونی کننده دست اضافی در پایانه های مسافری و سینی های غربالگری امنیتی با تکنولوژی ضد میکروبی قدرتمند

وی ادامه داد: “در حالی که همه گیر کروավիրویروس جهانی تقریباً بر همه جنبه های زندگی تأثیر می گذارد ، ما در حال انجام اقدامات ایمن برای سفر ضروری با ارائه تجهیزات محافظ شخصی برای کسانی هستیم که ممکن است آنها را از خانه بیاورند یا از شرایط جدید بی باشند.” مارک تورپمدیر ارشد اجرایی انتاریو مقام بین المللی فرودگاه.

“مسافران هوایی باید در مورد شست و شوی مکرر هوشیار باشند ، در بازدید از مشاغل ضروری مانند فرودگاه ها ، از چهره های مناسب برای پوشاندن چهره استفاده کنند.

مقامات بهداشت عمومی اقدامات گسترده ای را برای جلوگیری از انقباض و گسترش کروناویروس ، از جمله استفاده از روکش صورت که توسط شرکت های هواپیمایی ایالات متحده برای مسافرت در پروازهای تجاری انجام می شود ، به شدت توصیه می کنند.

Thorpe اضافه کرد: “ایمنی و رفاه مشتریان ، کارمندان و سایر افرادی که به ONT می آیند تمرکز ما با توجه به حرکت جامعه به سمت بهبود است و ما در انتظار بازگشت به روالهای عادی سفر هستیم.”

موارد PPE از طریق توافق نامه اعطایی با آنها تهیه می شود سن دیگومبتنی بر Prepango ، توسعه دهنده خودکار و راه حل های خرده فروشی.

درباره فرودگاه بین المللی انتاریو
انتاریو فرودگاه بین المللی (ONT) سریعترین فرودگاه در حال رشد است ایالات متحدهبا توجه به Global Traveler ، انتشاراتی پیشرو برای آگهی های مکرر. ONT در واقع در امپراتوری این لندن ، تقریباً 35 مایل در شرق شهر واقع شده است لس آنجلس در مرکز جنوب کالیفرنیا. این فرودگاه با خدمات کامل است که قبل از همه گیر شدن کرونور ویروس ، خدمات جت تجاری بدون توقف را به 26 فرودگاه اصلی در ایالات متحده ارائه می داد ، مکزیک و تایوان. اطلاعات بیشتر در www.flyOntario.com در دسترس است. flyONT را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام

درباره انتاریو مقام بین المللی فرودگاه (OIAA)
OIAA در سال تشکیل شد آگوست 2012 توسط یک توافق نامه قدرتهای مشترک بین شهر انتاریو و شهرستان از سان برناردینو جهت کلی جهت مدیریت ، عملیات ، توسعه و بازاریابی ONT به سود منافع جنوب کالیفرنیا اقتصاد و ساکنان منطقه حوضه آبریز چهار استان. نمایندگان OIAA عضو شورای شهر انتاریو ، آلن دی. وپنر (رئیس جمهور) ، شهردار بازنشسته ریورساید هستند رونالد ا. لویورج (معاون رئیس جمهور) ، عضو شورای شهر انتاریو ، جیم دبلیو بومن (دبیر) ، شهرستان سان برناردینو سرپرست کورت هاگمن (کمیسر) و مجری بازنشسته تجارت جولیا گوو (کمیسیونر، رئیس پلیس).

ارتباط رسانه ای OIAA:
استیو لامبرت، (909) 841-7527 ، [email protected]

منبع انتاریو فرودگاه بین المللی

لینک های مربوطه

www.flyontario.com