قیمت دانا 400 میلیون دلار یادداشت ارشد ارائه می دهد

MAUMEE ، اوهایو، 16 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Dana Incorporated (NYSE: DAN) (“دانا” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که قیمت پیشنهادی خود را که قبلاً اعلام شده است ، قیمت گذاری کرده است 400 دلار میلیون مبلغ اصلی از یادداشت های ارشد 5.625٪ آن به دلیل سال 2028.

این شرکت در نظر دارد تا سود خالص حاصل از پیشنهاد را برای بازپرداخت بخشی از وامهای خود در تسهیلات اعتباری در حال چرخش و برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

Citigroup Global Markets Inc؛ سرمایه بارکلیز .؛ BMO Capital Markets Corp.؛ اوراق بهادار BofA؛ شهروندان بازارهای سرمایه ، شرکت؛ Commerz Markets LLC؛ اوراق بهادار اعتباری سوئیس (ایالات متحده آمریکا) LLC؛ Goldman Sachs & Co. LLC؛ J.P. مورگان اوراق بهادار LLC؛ KeyBanc Marketets Capital Inc .؛ اوراق بهادار Mizuho ایالات متحده آمریکا LLC و RBC Capital Markets، LLC به عنوان مدیران بواسطه مشترک در ارائه فعالیت می کنند.

این انتشار پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد خرید برای شما نخواهد بود و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالتی یا قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت غیرقانونی باشد. براساس قوانین اوراق بهادار از هر دولت یا صلاحیت دیگر.

بیانیه های رو به جلو

برخی از بیانیه ها و پیش بینی های موجود در این خبر ، بنا به ماهیت آنها ، به معنای قانون اصلاح دادخواستهای اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. آینده نگر است. این بیانیه های آینده نگر براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی های فعلی ما در مورد صنعت ما است. و تجارت ، عقاید مدیریت و فرضیات مشخصی که توسط ما ساخته شده است ، همه در معرض تغییر هستند. جملات رو به جلو اغلب با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “جستجو می کند” ، “تخمین” ، “ممکن است” “شناسایی می شود” ، “” باید “،” باید “،” می تواند “،” پتانسیل “،” ادامه “،” ادامه “و عبارات مشابه و تغییرات یا منفی این کلمات. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده نتایج آینده نیستند و در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیاتی قرار می گیرند که می توانند نتایج واقعی ما را از نظر مادی و نامطلوب با آنچه در هر بیانیه آینده نگر بیان می شود متفاوت باشد.

گزارش سالانه دانا در مورد فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه بعدی در مورد فرم 10-Q ، گزارش های اخیر اخیر در مورد فرم 8-K ، و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد عوامل خطر مهم که می تواند بر تجارت ما ، نتایج عملیات و وضعیت مالی تأثیر بگذارد بحث می شود. . بیانیه های آینده دار در این نسخه خبری فقط از این تاریخ صحبت می کنند. دانا به هر دلیلی هیچ تعهدی برای تجدید نظر یا به روزرسانی عمومی هر بیانیه آینده نگر ندارد.

درباره دانا گنجانیده شده است

دانا یک رهبر جهانی در ارائه راه حل های انتقال نیرو و مدیریت انرژی است که برای بهبود کارآیی ، عملکرد و پایداری وسایل نقلیه سبک ، وسایل نقلیه تجاری و تجهیزات خارج از بزرگراه طراحی شده است. دانا با فعال کردن پیشرانه وسایل نقلیه معمولی ، هیبریدی و برقی ، مشتریان خود را به سیستمهای حرکتی و حرکتی بحرانی مجهز می کند. فن آوری های الکترودینامیکی؛ و راه حل های حرارتی ، آب بندی و دیجیتال

در سال 2019 ، این شرکت از فروش گزارش داد 8،6 میلیارد دلار با 36000 همکار در 34 کشور در شش قاره. بر اساس مومی ، اوهایو، آمریكا ، و در سال 1904 تأسیس شد ، دانا فرهنگی با كیفیت بالا ایجاد كرده است كه به مردم خود معطوف می شود و این شركت به عنوان یك كارفرمای برتر در سراسر جهان به رسمیت شناخته است.

منبع دانا گنجانیده شده است

لینک های مربوطه

http://www.dana.com