محققان اصول اساسی برای مدیریت خطرات سایبری تأمین را تنظیم می کنند

“مدیریت خطرات سایبر در زنجیره های عرضه جهانی: چهار اصول” ، جدیدترین مقاله سفید از موسسه جهانی زنجیره تأمین (GSCI) در کالج حسام تجارت در دانشگاه تنسی ، ناکسویل، به منظور کمک به مدیران زنجیره تأمین امنیت فضای مجازی تأمین امنیت خود در قرن بیست و یکم طراحی شده است. در این مقاله بهترین راه حلها برای کاهش ریسک سایبر در زنجیره تأمین یکپارچه و انتهایی متمرکز شده است. مایک برنت ، ویراستار مقاله ، مطمئن است که یافته های این کشور باعث افزایش زنجیره تأمین و اقدامات امنیت سایبری رهبران تجارت خواهد شد.

وی می گوید: “بیشتر مقالات امنیت سایبری بر مسئولیت های فردی مانند محافظت از دارایی های تجاری از طریق مدیریت قوی اطلاعات متمرکز شده اند.” “چهار مقاله اساسی بر کار مهم و ضروری برای ارائه بالاترین ارزش کل در سیستم تأمین تمرکز دارد.”

این مقاله بر اساس مصاحبه با کارشناسان سایبر از بیش از 30 سازمان ، چهار ضرورت برای تأمین امنیت زنجیره تأمین را تشریح می کند:

  • شناخت ماهیت خطرات سایبری در زنجیره تأمین
  • تدوین استراتژی و فرهنگ برای مدیریت خطرات سایبری
  • ادغام با شرکای اصلی برای مدیریت خطرات سایبر در زنجیره تأمین
  • تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در حفاظت از زنجیره تأمین در کجا (و چه مقدار)

نویسنده دن پلاتی، استادیار مدیریت در دانشگاه ایالتی گراند ولی، می گوید که این اصول با یکدیگر در هم می آمیزند – اگر شرکتی فاقد یکی از اصول اساسی باشد ، زنجیره تأمین در برابر حملات سایبری آسیب پذیر خواهد بود. به همین دلیل شرکتهای برتر در زنجیره تأمین با در نظر گرفتن کل سازمان و شرکای آن هنگام تدوین استراتژی ، به امنیت کلی در فضای مجازی نزدیک می شوند.

پولات می گوید: “یکی از یافته های اصلی تحقیق ما این بود که خیلی از رهبران زنجیره تأمین در مورد خطرات سایبری جدی فکر نمی کنند.” “آنها تصور می كنند كه اگر رایانه شخصی وی مشغول به كار باشد ، هیچ خطر سایبری وجود ندارد. علاوه بر این ، آنها تصور می كنند امنیت سایبری مسئولیت فناوری اطلاعات است. امنیت سایبری بر عهده همه است.

ایمان عمر، دانشیار فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل در دانشگاه آمریکایی و نویسنده مقاله ، مثالی از چگونگی اتصال امنیت سایبری در زنجیره تأمین را ارائه می دهد.

وی می گوید: “اشخاص ثالثی که در زنجیره تأمین فعالیت می کنند بیش از 60 درصد نگرانی های مربوط به امنیت سایبری آن را ایجاد می کنند.” “زنجیره تأمین شما فقط به عنوان ضعیف ترین پیوند آن امن است. به همین دلیل نمی توان امنیت زنجیره تأمین را فقط توسط یک بخش یا سازمان فرض کرد.”

این مقاله علاوه بر بیان چهار اصول امنیت سایبری و نشان دادن چگونگی ساخت بر دیگری ، نمونه های بی شماری از نقاط ضعف سایبر و راهبردهای امنیتی سایبر را ارائه می دهد ، با ایده های استراتژیک ، لیست گسترده ای از بهترین شیوه های امنیت سایبر ، لیست چک هفت مرحله ای برای دستیابی به امنیت سایبر ، یک مطالعه موردی و راهنمایی برای مدیریت بحرانی سیستم ریسک.

“به عنوان ارائه دهنده پیشرو راه حل های فناوری اطلاعات برای ایالات متحده دولت و با داشتن پایگاه عرضه بیش از 10،000 ارائه دهنده ، Leidos قدردانی و تعهد عمیقی برای اطمینان از یکپارچگی زنجیره تأمین مرتبط با مأموریتهای مهم دفاعی و شهروندی ما از آنها پشتیبانی می کند. ” باب Gemmillمعاون رئيس جمهور از منابع استراتژيك ليدوس گفت. “کالج تجاری Haslam در سطح جهان به عنوان یک دانشکده برتر تحقیقاتی زنجیره تأمین شناخته می شود ، به همین دلیل ما مشتاق همکاری و حمایت از تحقیقات آنها در زمینه امنیت سایبری زنجیره تأمین بودیم.”

مقاله سوم در مجموعه “فناوری زنجیره تأمین” از موسسه جهانی تأمین ، “مدیریت خطرات سایبر در زنجیره های تأمین جهانی: چهار اصول” توسط لیدوس پشتیبانی می شود. استاد برنت و حسام تد استانک به عنوان سردبیران مشارکت کننده خدمت کرده اند.

منبع دانشگاه تنسی، کالج حسام مربوط به کار

لینک های مربوطه

haslam.utk.edu