مخترعین InventHelp پوشش محافظتی را برای وسایل نقلیه ایجاد می کنند (AUP-1163)

پیتزبورگ، 23 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – “یکی از دو مخترع ، گفت:” اتومبیل های ما در گذشته خسارت تگرگ زیادی را متحمل شده اند و ما فکر می کردیم که راهی بهتر برای محافظت از آنها وجود دارد. ” سان آنتونیو ، تگزاس، “بنابراین ما HAIL-NO را اختراع کردیم.”

اختراع موجود در انتظار ثبت اختراع ، روشی مؤثر برای محافظت از وسیله نقلیه در برابر طوفان های تگرگ و دیگر هوای نامناسب فراهم می کند. با انجام این کار ، به جلوگیری از غرق شدن ، خراش و سایر آسیب های ناشی از آب و هوا کمک می کند. در نتیجه ، تضمین می کند که یک ماشین تمیز ، خشک و محافظت شده باقی بماند و آرامش بیشتری به شما می بخشد. این اختراع دارای یک طراحی ساده است که کاربرد آن بسیار آسان است ، بنابراین برای صاحبان وسایل نقلیه ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

مخترعین طرح اختراع را شرح دادند. “طراحی ما روشی سریع و آسان برای محافظت از یک ماشین پارک شده در هنگام طوفان ارائه می دهد.”

طرح اصلی به آستین دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-AUP-1163 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارسال InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com