مرجع تلفات بیانیه ای را در مورد حكم بر سر اقدام منطقه ای 3 تصویب كرد

سانفرانسیسکو، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – کمیسیون حمل و نقل کلان شهرها (MTC) و مرجع تلفات منطقه خلیج فارس (BATA) ظهر امروز بیانیه زیر را در مورد این حکم صادر شده در اوایل امروز توسط دادگاه تجدید نظر ایالت صادر کرد که در آن دیوان تأیید یافته های سال 2019 توسط دادگاه عالی برای شهر و شهرستان از سانفرانسیسکو برطرف کردن چالش های طرح امداد و ترافیک منطقه خلیج فارس که توسط رای دهندگان Bay Area در سال 2018 تصویب شده است از طریق برنامه منطقه ای 3:

صندلی MTC / BATA گفت: “طبیعتاً ، ما از این حکم دادگاه راضی هستیم.” شهرستان علامه سرپرست اسکات هاگیتی. وی گفت: “در حالی که ما اطمینان داشتیم که روند انتخاباتی که مجلس قانونگذاری تصویب کرده و MTC به دنبال آن خواهد بود ، دوباره توسط دادگاه پشتیبانی می شود ، ما حتی هیجان زده تر می شویم که سرانجام بودجه عوارض مصوب رای دهندگان را باز کنیم و آن دلارها را برای کار در ده ها پروژه بسیار مورد نیاز قرار دهیم. تحرک و مشاغل را در سرتاسر منطقه خلیج فراهم می کند. ”

MTC سازمان برنامه ریزی ، تأمین مالی و هماهنگی حمل و نقل برای نه استان است منطقه خلیج سان فرانسیسکو. BATA ، که توسط همان صفحه سیاست به عنوان MTC اداره می شود ، درآمد هفت گانه ای را که از هفت پل دولتی در ایالت Bay Bay برخوردار است ، اداره می کند.

منبع کمیسیون حمل و نقل شهری مرجع تلفات منطقه خلیج

لینک های مربوطه

http://www.mtc.ca.gov