مرکز فروش Ideanomics Qingdao تا 1 ژوئیه به صورت رسمی از مرکز MEG تجدیدنظر شود و ارتباط غلط و گمراه کننده هیندنبورگ را تأیید کند

نیویورک، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – ایده پردازی (NASDAQ: IDEX) (“Ideanomics” یا “شرکت”) اعلام کرد که مرکز فروش چینگدائو آن به طور رسمی توسط مرکز فروش مجدد اعطا خواهد شد 1 جولای. این کار با سرمایه گذاری مشترک (JV) موسوم به مدیریت شده است Ai Neng Ju با مرکز تجارت خودرو Fu Da (Fu Da) (51٪ متعلق به MEG). ثبت نام JV به پایان رسید 13 آوریل 2020. فو دا از سال 2018 عملیاتی شده است و آنها عکس هایی از 20،000 متر مربع املاک آن را در مرکز ارائه داده اند.

Ideanomics با یک منبع استناد شده توسط هندنبورگ ، چن Xiandeng ، مدیر جدید فروش جوان در Fu Da تماس گرفت. هیندنبورگ با ادعاهای دروغین مبنی بر اینکه مشتری احتمالی در حال بازگشت مجدد است ، به آقای چن نزدیک شد. وقتی هندنبرگ از آقای چن در مورد اینکه آیا او درباره ایده پردازی و یا MEG اطلاع دارد ، پرسید ، وی پاسخ داد که او از سرمایه گذاری مشترک آگاه است اما از جزئیات محرمانه نیست. آقای چن همچنین به هندنبورگ توضیح داد که مسئولیت وی فروش اتومبیل است و این اطلاعات برای مدیران شرکت محفوظ است. آقای چن ادعاهای هندنوبرگ را رد کرد و گفت که وی تاکنون از ایده های ایده آل یا MEG نشنیده است.

همانطور که از اول ماه مهJV Ideanomics اجاره املاک از جمله تجارت Fu Da را از سر گرفت و خدمات فروش و تأمین مالی وسیله نقلیه الکتریکی (EV) را به آن اضافه می کند. از آن زمان ، Ideanomics مجدداً گزینه CVID-19 را دوباره بازسازی و مجدداً از اموال Fu Da استفاده کرد.

همزمان با انتقال اجاره مرکز ، MEG JV کارمندان Fu Da از جمله یان کیانگ را که از زمان تأسیس به عنوان مدیر کل Fu Da خدمت کرده است ، حفظ کرد. او مدیر کل مرکز MEG تازه مارک تجاری باقی می ماند که به 40،000 متر مربع و در نهایت 100،000 متر مربع گسترش می یابد. این توسعه شامل هر دو فروش تجاری EV و مسافر و خدمات مرتبط خواهد بود.

درباره Ideanomics
ایده پردازی یک شرکت جهانی است که بر تسهیل پذیرش وسایل نقلیه برقی تجاری و توسعه خدمات مالی نسل بعدی و محصولات Fintech تمرکز دارد. تقسیم وسایل نقلیه برقی آن ، Mobile Energy Global (MEG) تخفیف های گروهی را برای خرید وسایل نقلیه برقی تجاری ، باتری های EV و برق و همچنین راه حل های تأمین مالی و شارژ در اختیار شما قرار می دهد. سرمایه Ideanomics شامل DBOT ATS و Intelligenta است که راه حل های خدمات مالی نوآورانه ای را با استفاده از AI و blockchain ارائه می دهند. MEG و Ideanomics Capital کارایی و فناوری بهتر و دسترسی بیشتر به بازارهای جهانی را به مشتریان و شرکای جهانی ما ارائه می دهد.

دفتر مرکزی این شرکت است نیویورک ، نیویورکو دارای دفاتر در پکن و چینگدائو ، چین.

بیانیه بندر ایمن
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های خاصی است که ممکن است شامل “بیانیه های مشتاقانه” باشد. تمام اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی موجود در اینجا “بیانیه های آینده نگر” هستند. این اظهارات آینده نگر اغلب با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “باور” ، “انتظار” یا عبارات مشابهی وجود دارد ، ریسک ها و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته را درگیر می کند ، و عبارت هایی را در مورد قصد ما برای انتقال مدل تجارت ما به وجود می آورد. یک شرکت فن آوری مالی نسل بعدی ، استراتژی تجاری ما و ارائه محصولات برنامه ریزی شده ، قصد ما از تجارت تجاری نفت و تجارت الکترونیک مصرفی و نتایج مالی احتمالی مالی آینده را ترك می كنیم. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در چنین بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما فرض ها ، خطرات و عدم اطمینان را در بر می گیرد و ممکن است این انتظارات نادرست باشد. شما نباید به این گفته های آینده نگر ، که فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعات صحبت می کنند ، اعتماد بی دلیل کنید. نتایج واقعی شرکت می تواند از لحاظ پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر در نتیجه انواع خطرات و عدم قطعیت ها ، مانند خطرات مربوط به: از لحاظ توانایی ما برای ادامه به عنوان یک نگرانی پیش رو ، از نظر مادی تفاوت داشته باشد. توانایی ما برای تأمین بودجه اضافی برای تأمین نیازهای تجاری ما. تحول در مدل کسب و کار ما. نوسانات در نتایج عملیاتی ما. با مدیریت کارکنان ، سیستمهای مالی و منابع دیگر در حین رشد مشاغل خود فشار بیاورید. توانایی ما در جذب و حفظ کارمندان کلیدی و مدیریت ارشد؛ فشار رقابتی؛ عملیات بین المللی ما؛ و سایر خطرات و عدم قطعیت های فاش شده در بخش های تحت عنوان “عوامل خطر” و “بحث مدیریت و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” در جدیدترین فرم 10-K و فرم 10-Q ما به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه شده است ، و افشای مشابه در گزارش های بعدی ارسال شده به SEC ، که در وب سایت SEC در www.sec.gov در دسترس هستند. کلیه اظهارات آینده نگر به شرکت یا افرادی که به نمایندگی از آن اقدام می کنند صریحاً در کلیه صلاحیت این عوامل خطر صلاحیت دارند. به غیر از آنچه در قانون اوراق بهادار لازم است ، شرکت وظیفه ای برای بروزرسانی این اظهارات آینده نگر ندارد.

روابط سرمایه گذار و ارتباط رسانه ای
تونی اسکلار، VP ارتباطات
55 برادوی ، 19هفتم کف نیویورک، نیویورک 10006
پست الکترونیک: [email protected]

منبع ایده آل

لینک های مربوطه

http://www.ideanomics.com