مسابقه سالانه Road Warrior Pilot Flying J برای رانندگان حرفه ای با قرعه کشی های هفتگی و ۱۰ هزار دلار جایزه عالی باز می گردد

امسال جدید ، Pilot Flying J نیز در حال معرفی یک بک گراند هفتگی به برنامه است و به طور تصادفی 100 ورودی راننده حرفه ای هر هفته را در طول دوره نامزدی – برای کل 400 برنده در طول مسابقه – برای کسب 5،000 myRewards points امتیاز وفاداری ، انتخاب می کند. 50 دلار ارزش فروشگاهی

وی گفت: “رانندگان حرفه ای هر روز جاده ها را شجاع می کنند تا کالاهایی را که را در حرکت نگه می دارد با خیال راحت حمل کنند.” کن والدین، رئیس جمهور برای Pilot Flying J. “برنامه Road Waroror روش ما برای تشکر از رانندگان است و به آنها نشان می دهیم که از فداکاری و کار خستگی ناپذیرشان ، به خصوص در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، قدردانی می کنیم. ما از عموم و صنعت دعوت می کنیم تا به ما بپیوندند. در به رسمیت شناختن بسیاری از رانندگان استثنایی به دلیل تلاش مستمر خود در جهت حمایت از اقتصاد و ملت ما ”

برای احترام به این قهرمانان “غوطه ور در جاده” ، Pilot Flying J اکنون پذیرای داستان آنلاین در مورد رانندگان حرفه ای است که به عنوان جنگجویان جاده در صنعت و جوامعشان از این فراتر رفته و فراتر می روند. سال گذشته ، برنامه Road Warrior نزدیک به 9،500 نامزد دریافت کرد.

پس از پایان دوره مسابقه 26 ژوئیه، یک کمیته رای گیری خلبان ، سه فینالیست را که نمونه ای از استانداردهای Road Waroror هستند ، بر اساس اجتماع و درگیری خیرخواهانه ، سوابق ایمنی و داستان های شخصی کار سخت در جاده انتخاب می کند. Pilot Flying J سپس جایزه بزرگ را اعلام می کند (10،000 دلار)، مکان دوم (5000 دلار) و مقام سوم (2،500 دلار) برندگان در ماه اوت. نامزدهای برندگان نیز دریافت می کنند 500 دلار جایزه

سال گذشته Pilot Flying J به رسمیت شناخته شد تیموتی چلته، راننده حرفه ای در Big G Express و یک کاپیتان تیم Road Road ، به عنوان برنده جایزه بزرگ Road Warrior 2019. چلت به دلیل سخت کوشی در جاده و خیرخواهی خود به بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود از طریق یک موتور سواری سالانه که ایجاد کرد انتخاب شد.

چلت گفت: “این افتخار بزرگی بود که به عنوان برنده Pilot Flying J Road Warrior معرفی شود.” وی گفت: “از Big G Express به خاطر نامزد شدن من و Pilot Flying J بخاطر قرار دادن این برنامه عالی که رانندگان مانند من را می شناسند متشکرم. با تشکر از Road Warrior ، اکنون که موتورسیکلت من را پرداخت نکردم ، می توانم کارهای خیرخواهانه تری انجام دهم. از همه کسانی که رأی دادند قدردانی کرد – این واقعاً به معنای زیادی بود.

برای نامزد یک راننده حرفه ای ، در مورد برنامه Road Waroror اطلاعات بیشتری کسب کنید و قوانین کامل مسابقه را مشاهده کنید ، به pilflyingj.com/road-warrior-2020 مراجعه کنید. برای پیوستن به مکالمه Road Waroror ، #RoadWarrior را دنبال کنید.

درباره خلبان پرواز جی
پرواز خلبانی J ، بزرگترین اپراتور مراکز مسافرتی در آمریکای شمالی، متعهد است هر كجا مردم را با آسایش ، مراقبت و لبخند به هم متصل كند. Pilot Flying J به همراه شبکه One9 Fuel و سایر مارک ها بخشی از شرکت Pilot است. دفتر مرکزی در ناکسویل ، تنسیشرکت خلبان بیش از 11 میلیارد گالن سوخت در سال تأمین می کند و در حال حاضر در لیست Forbes از بزرگترین شرکت های خصوصی آمریکا در رتبه 10 قرار دارد. شبکه مرکز مسافرتی Pilot Flying J ، امکانات و کالاهای متنوعی را برای سهولت در سفر جاده ای با مکان هایی در 44 ایالت و شش استان کانادا ، بیش از 630 رستوران ، 73000 فضای پارکینگ کامیون ، 5،200 دوش لوکس ، 6،200 خط دیزل و 35 مراقبت کامیون ارائه می دهد. مراکز خدماتی برای اطلاعات بیشتر به www.pilotflyingj.com مراجعه کنید.

منبع خلبان پرواز جی

لینک های مربوطه

https://pilotflyingj.com