مشاوره فناوری اطلاعات روشنگری برای حمایت از مأموریت تهدید خودی ارتش 42.5 میلیون دلار توافقنامه تولید جایزه گرفت

ارتفاعات LINTHICUM ، ماد.، 16 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – روشنگری IT مشاوره ، LLC ، یک شرکت تابعه علم و فناوری آلیون ، امروز اعلام کرد که به آن اعطا شده است 42.5 میلیون دلار توافقنامه تولید متعاقب توسط سیستم اجرایی برنامه اطلاعات دفتر اجرایی برنامه ارتش آمریكا (PEO EIS) PEO EIS مسئولیت مدیریت و تهیه شبکه فناوری اطلاعات و سیستمهای تجاری است که سربازان و ارتش ایالات متحده باید هر روز به فعالیت بپردازند.

براساس یک نمونه اولیه موفقیت آمیز دیگر Transaction Authority (OTA) ، Enlighten عملکرد خود را تحت OTA تولید بعدی ادامه خواهد داد. روشنگری برای پشتیبانی از مأموریت خودی ارتش (تهدیدهای خودی) ارتش ، راه حل مبتنی بر ابر را ارائه می دهد. این توافقنامه دارای یک دوره عملکرد 48 ماهه است.

وی گفت: “من بسیار خوشحالم که به ما فرصتی داده شده است که پشتیبانی و پشتیبانی خود را از مشتری ارتش ادامه داده و گسترش دهیم.” استیو واگنرمعاون رئیس جمهور روشنگین. “این انتقال بی وقفه از نمونه اولیه به تولید بعدی ، به ارتش این امکان را می دهد تا به سرعت یک راه حل را برای پشتیبانی از مأموریت های مهم مستقر کند.”

درباره مشاوره در مورد IT (EITC)

مشاوره فناوری اطلاعات روشنگری ارائه دهنده ابتکاری از زیرساخت های داده پیشرفته و مهم و مهم ، مهندسی ابری ایمن و راه حل های تحلیلی برای مشتریان فدرال ، ایالتی و محلی با تأکید ویژه بر جنگنده و تصمیم گیرندگان مسئول دفاع و امنیت ملی بوده است. Enlighten ، شریک برتر خدمات وب آمازون (AWS) ، با AWS همکاری کرده است تا راهکارهای ابتکاری ای را برای پاسخگویی به بسیاری از چالش های پیش روی وزارت دفاع ایالات متحده و جامعه اطلاعاتی مربوط به داده های بزرگ ، آنالیز سایبر ، تلفیق داده ها و فناوری اطلاعات ارائه دهد. (IT) تحول. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.eitccorp.com مراجعه کنید.

درباره علوم و فنون الیون

با حل برخی از پیچیده ترین چالش های امنیت ملی کشورمان ، آلیون همزمان با طراحی و ارائه راه حل های پیشرفته مهندسی برای پاسخگویی به خواسته های فعلی و آینده ، همکاری می کند. ما فراتر از سطح سطحی قرار می گیریم و در اعماق ریشه های پیچیده های مهندسی فرو می رویم و نوآوری را به واقعیت می رسانیم. با تخصص در صنعت جهانی در داده های بزرگ ، تجزیه و تحلیل و امنیت سایبری؛ هوش مصنوعی و یادگیری ماشین؛ آموزش زنده ، مجازی و سازنده؛ جنگ الکترونیکی و فرماندهی ، کنترل ، رایانه ، ارتباطات ، سایبر ، اطلاعات ، (C5ISR)؛ و نمونه سازی سریع و ساخت سریع ، آلیون موفقیت ماموریت را از کجا و چه زمانی مهمتر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.alionscience.com مراجعه کنید.

تصدیق:
“تلاش توسط دولت ایالات متحده آمریکا تحت توافقنامه پاسخگویی گسترده عملیات سایبر (COBRA OTA) حمایت مالی می شود. دولت ایالات متحده مجاز است با وجود هرگونه نشان حق چاپ در آن ، چاپ های مختلف را برای اهداف دولتی تولید و توزیع کند. “

سلب مسئولیت:
“نظرات و نتیجه گیری های موجود در اینجا از نظر نویسندگان است و نباید آنها را به عنوان لزوما نماینده سیاست های رسمی یا تأییدیه های بیان شده یا ضمنی دولت آمریكا تفسیر كرد.”

SOURCE شرکت علم و فناوری آلیون

لینک های مربوطه

http://www.alionscience.com