نرم افزار مک لئود و شریک بردار برای تسریع در عملیات ناوگان و صدور صورتحساب برای رانندگان کامیون و تیم های پشت دفتر

سانفرانسیسکو، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – وکتور ، پیشرو در ارائه راه حل های ضبط موبایل و گردش کار برای ارائه دهندگان حمل و نقل ، امروز همکاری خود را با نرم افزار McLeod ، یک نرم افزار پیشرو در زمینه مدیریت حمل و نقل برای حامل ها ، کارگزاران و ارسال کنندگان اعلام کرد.

به عنوان یک “شریک معتبر” جدید نرم افزار McLeod ، برنامه تلفن همراه وکتور می تواند یکپارچه در کنار برنامه های LoadMaster و DocumentPower مک لود برای ساده سازی مجموعه اسناد و تسریع در عملیات صدور صورتحساب و نگهداری باشد.

وی گفت: “سرعتی که ما اسناد خود را جمع می کنیم تأثیر قابل توجهی در عملیات نگهداری و صدور صورتحساب ما دارد. ما رویکردی منحصر به فرد داشتیم که می خواستیم نه تنها با اسناد تحویلمان بلکه از گردش کار DVIR ما نیز استفاده کنیم. ما به راه حل ضبط موبایل نیاز داشتیم. بسیار قابل تنظیم است و ما این موضوع را با وکتور پیدا کردیم. ” مایکل بلومکه، مدیر فناوری اطلاعات بورن لجستیک. “ما همچنین قابلیت انعطاف پذیری را پیدا کردیم تا بتوانیم دقیقاً همانطور که لازم بود بتوانیم بردار را وارد محیط McLeod DocumentPower کنیم. صورتحساب تسریع شده است ، و همچنین دید برای تیمهای نگهداری ما نیز بهبود یافته است.”

مشتریانی که از هر دو برنامه گردش کار همراه وکتور و برنامه DocumentPower مک لئود استفاده می کنند ، می توانند یکپارچه واسط شوند تا روند جمع آوری POD را ساده تر کنند تا زمان تسویه حساب بیشتر شود. اسنادی که در گردش کار تلفن همراه بردار برداشته می شوند به طور خودکار این DocumentPower را فهرست می کنند. جزئیات سفارش مربوط از LoadMaster همچنین می تواند به وکتور مستقل شود تا تجربه راننده را بهبود ببخشد و کارهای دستی را هم برای راننده و هم برای پشتیبان از بین ببرد. این ادغام با هدف ایجاد ارتباط عمیق تر بین رانندگان و پشتیبان ها انجام شده است. نمایه سازی خودکار و بدون خطا می شود و تحویل به پول نقد تسریع می شود.

وی گفت: “ما از همکاری با تیم McLeod فوق العاده هیجان زده هستیم. فناوریهای بسیار کمی وجود دارند که بتوانند قابلیت تنظیم و سفارشی سازی بی حد و حصر را که مک لود به دست آورده است ارائه دهند.” برایان بلچر، COO برای وکتور. “ما از دیدن مشتریان متقابل ما برای دستیابی به منحصر به فرد ترین چالش های گردش کار ، از ادغام های ما به روش های جدیدی بهره می گیریم.”

رابرت برادران، VP توسعه محصول برای نرم افزار McLeod اضافه کرد ، “ما هیجان زده ایم که همچنان با شرکتهای ارائه دهنده راه حل برتر صنعت همکاری کنیم. هدف ما تسهیل جریان داده به و از طریق نرم افزار ما به راه حل های سازگار در بازار است که مشتریان ما می خواهند. برای ارائه یک راه حل قانع کننده برای ضبط تصویر که می تواند به مشتریان متقابل ما ارزش افزوده دهد. ما سالها همکاری موفق با وکتور را پیش بینی می کنیم. ”

درباره نرم افزار McLeod McLeod Software پیشرو در ارائه راه حل های حمل و نقل و لجستیک از جمله هوش تجاری ، حسابداری ، مدیریت ارتباط با مشتری ، قیمت گذاری ، نقل قول ، رتبه بندی ، عملیات اعزام ، EDI و ورود سفارش ، مدیریت ناوگان ، برنامه ریزی درایور ، مدیریت HOS ، اتوماسیون فرایند تجاری با بصری است گردش کار و مدیریت اسناد ، همه از یک شرکت در یک سیستم یکپارچه به طور خاص برای حمل و نقل توسعه یافته است.

درباره وکتور وکتور ارائه دهنده پیشرو راه حل های تحرک ناوگان در زمان واقعی ، ارائه ضبط اسناد تلفن همراه ، گردش خودکار راننده و ادغام بدون درز با TMS و سیستم های اعزام است. وکتور فرآیندهای درایور و پشتیبان را برای بهبود جریان وجه نقد می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید: www.withveector.com

مخاطب:
فرانسیس آدانزا
وکتور
(855) 442-5623
[email protected]

وکتور منبع

لینک های مربوطه

http://www.withveector.com