وزارت جهانگردی و هوانوردی باهاما برای بازگشایی فاز 1 در 15 ژوئن آماده می شود

همه جزایر باهاما به بوآترهای بین المللی ، قایق بادبانی بازگشایی می شوند و هواپیمایی خصوصی

ناسا ، باهاما، 12 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – وزارت جهانگردی و حمل و نقل هوایی باهاما اعلام کرده است که مقصد از فاز 1 برنامه آمادگی و بازیابی گردشگری در تاریخ آغاز می شود. دوشنبه 15 ژوئن، که از قایقرانان بین المللی ، قایق بادبانی و حمل و نقل هوایی خصوصی به سواحل باهاما استقبال می کند ، در تمام جزایر باهاما.

در فاز 1 ، هتل ها نیز برای بازگشت کارمندان به کار خود بازگشایی می کنند و کلیه اقدامات لازم را برای اطمینان از آمادگی پذیرایی از میهمانان در شروع فاز 2 به کار می گیرند.

خطوط هوایی تجاری همچنین به شهروندان بهمئی ، ساکنان قانونی ، صاحبان خانه واجد شرایط برای اقامت دائم اقتصادی یا اعضای خانواده فوری یا افراد قابل توجهی از هر یک از این گروه ها اجازه می دهند. پیش بینی می شود که در این مدت زمان با شروع خطوط هوایی ، برنامه پرواز کاهش یابد باهاما یک بار دیگر به برنامه های آنها

این اولین بخش از راهبردی ، راه اندازی مجدد مرحله ای برای بخش گردشگری است که تضمین می کند پروتکل های مهم بهداشتی و ایمنی رعایت می شوند ، و بخش بهداشت همچنان مجهز و آماده است و در صورت لزوم پاسخ می دهد. این طرح توسط کمیته آمادگی و بازیابی گردشگری باهاما ، گروهی متشکل از شرکای بخش دولتی و خصوصی ساخته شده است. اجازه دسترسی فاز 1 به این گروه های علاقه ویژه کوچکتر ، به یک بخش کنترل شده تر امکان می دهد تا اقدامات جدید کشور را آزمایش کند. مرحله دوم آغاز خواهد شد 1 جولای با از سرگیری سفر تجاری بین المللی.

دستورالعمل ها ، سیاست ها و رویه ها برای قایقرانان بین المللی ، قایق بادبانی و هواپیمایی ویژه از سایت بازدید می کند باهاما بین 15 ژوئن30 ژوئن به شرح زیر است:

  • تست COVID-19 RT-PCR منفی (سواب) مورد نیاز است و باید هنگام ورود ارائه شود. نتایج نباید بیشتر از ده (10) روز باشد.
    • کودکان زیر دو سال نیازی به برگزاری آزمون ندارند.
    • خلبانان خصوصی که عزلت نمی کنند ، نیازی به برگزاری آزمون ندارند.
  • کلیه مسافران – اعم از داخلی و بین المللی – موظفند قبل از عزیمت و هرگونه مسافرت بین جزیره ای ، فرم اعلامیه سلامت الکترونیکی را در سفر.gov.bs تکمیل کنند. باهاما. پاسخ خودکار پس از اتمام ارائه خواهد شد ، و ضروری است که مسافران هنگام ورود به مقصد خود ، اثبات تأیید را ارائه دهند این یک گام مهم برای اهداف ردیابی تماس است.
  • پس از رسیدن به قرنطینه لازم نیست (در صورت رعایت تمام مراحل).
  • عدم رعایت الزامات آزمون و ارسال فرم سلام منجر به عدم ورود می شود.
  • قایقرانان باید حداقل 48 ساعت قبل از ورود کشتی ، از مارینا اطلاع دهند.

این 15 ژوئن ورود مجدد گردشگری براساس قوانین و مقررات موجود دولت ، که از قبل امکان سفر داخلی بین جزیره را برای شهروندان و ساکنان باهامی فراهم می کند ، ساخته و پشتیبانی می شود.

از نظر وزارت بهداشت باهاما ، شهروندان باهامی ، ساکنان و صاحبان خانه که از کشورهای CARICOM به کشور باز می گردند ، نیازی به ارائه تست COVID-19 RT-PCR منفی (سواب) هنگام ورود ندارند. با این حال ، آنها همچنان در معرض سایر اقدامات بهداشت عمومی قرار دارند.

بازگشایی مرزها همچنان تحت نظارت و هدایت The باهاما مقامات دولتی و بهداشت در صورت خراب شدن در بهبود ، یا درصورتی که دولت و سازمان های بهداشتی این مراحل را برای ساکنان یا بازدید کنندگان نا امن بدانند ، تاریخ های بازگشایی بر اساس روند COVID-19 تغییر می کنند.

وزارت جهانگردی و حمل و نقل هوایی باهاما معتقد است که این یک نیاز پایه مطلق برای مصرف کنندگان است تا از یک سطح راحتی برخوردار باشند باهاما مقصدی ایمن و سالم برای بازدید است و هدف نهایی این است که قضیه باقی بماند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاهده برنامه آمادگی و بازیابی گردشگری ، به آدرس های زیر مراجعه نمایید: www.bahamas.com/travelupdates.

کلیه سوالات COVID-19 باید به وزارت بهداشت ارسال شود. برای سؤال یا نگرانی ، لطفاً با شماره تلفن تماس COVID-19 تماس بگیرید: 242-376-9350 (ساعت 8 صبح8 پ.م. EDT) / 242-376-9387 (8 پ.م.ساعت 8 صبح EDT)

پرس و جوهای مطبوعاتی
آنیتا جانسون پتی
وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما
[email protected]

وبر شاندویک
روابط عمومی
[email protected]

منابع وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما