وزارت جهانگردی و هواپیمایی باهاما برای بازگشایی فاز 2 در اول ژوئیه آماده می شود

ناسا ، باهاما، 19 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – وزارت جهانگردی و حمل و نقل هوایی باهاما در حال آماده سازی فاز 2 طرح آمادگی و بازیابی گردشگری است که از تاریخ آغاز می شود چهارشنبه اول ژوئیه و اجازه از سرگیری سفرهای بین المللی به The باهامابه استثنای بازدید کنندگان از چین، ایران، ایتالیا و فرانسه.

خط مشی و رویه برای کلیه مسافرانی که از The بازدید می کنند باهاما آغاز 1 جولای به شرح زیر است. برنامه ها در پاسخ به روند COVID-19 تکامل می یابند ، بنابراین با توجه به جزئیات موجود ، راهنمایی های اضافی ابلاغ می شود.

 • با توجه به افزایش اخیر موارد COVID-19 در ایالات متحده ، و به دلیل احتیاط زیاد برای سلامتی و ایمنی مسافران و ساکنین ، کلیه بازدیدکنندگان ورودی باید در صورت ورود منفی COVID-19 RT-PCR منفی (سواب) را ارائه دهند. . نتایج نباید بیشتر از ده (10) روز باشد.
  • افراد منتخب از آزمایش معاف خواهند بود ، که شامل کودکان زیر دو سال ، خلبانان خصوصی که دلواپسی نمی کنند ، و شهروندان بهمئی ، ساکنین و صاحبان خانه که از کشورهای CARICOM صحبت می کنند ، باز می گردند.
 • از کلیه مسافران خواسته می شود تا ویزای سلامت الکترونیکی را تکمیل کنند. اطلاعات تکمیلی آینده است
 • با ورود به قرنطینه لازم نیست ، با این حال مسافرانی که علائم COVID-19 را نشان می دهند ممکن است برای آزمایش و ارزیابی بیشتر به محلی دور از سایر مسافران منتقل شوند.
 • همه مسافران بین جزیره ای باید قبل از عزیمت و هرگونه سفر بین جزیره ای در داخل ، سفر خود را در سفر به سفر.gov.bs تکمیل کنند. باهاما. پاسخ خودکار پس از اتمام ارائه می شود. همه مسافران باید هنگام ورود به مقصد خود تأییدیه خود را داشته باشند. این یک گام مهم برای اهداف ردیابی مخاطب است.
 • در فرودگاه ها و فرودگاه ها ، پرسنل مراقبت های بهداشتی برای همه بازدید کنندگان ورودی غربالگری دما را انجام می دهند. مسافران در هر شرایطی که لازم باشد دستورالعمل های مربوط به مسافت جسمی ، مانند ورود و انتقال ترمینال های هوایی و دریایی ، ضمن پیمایش در غربالگری های امنیتی و گمرکی ، و در هنگام ادعای چمدان را ملزم به پوشیدن ماسک صورت کنند.

به عنوان بخشی از فاز 2 ، هتل ها و اجاره تعطیلات ، از جمله Airbnb و HomeAway برای میهمانان باز خواهد شد. شرکت های هواپیمایی داخلی و بین المللی مجاز به از سرگیری خدمات هستند و بسیاری از آنها شروع به اعلام برنامه هایی برای بازگشت خود به The باهاما:

 • شرکت هواپیمایی دلتا روزانه دو بار از سر می گیرد آتلانتا به ناسائو سرویس 2 ژوئیه
 • شرکت هواپیمایی یونایتد روزانه خود را اعلام کرد هیوستون به ناسائو خدمات از سر گرفته می شود 6 ژوئیه و فقط شنبه دنور به ناسائو خدمات از سر گرفته می شود 11 ژوئیه.
 • شرکتهای هواپیمایی آمریكا پروازهای خود را از سر می گیرند ناسائو و Exuma در 7 ژوئیه.
 • هوا کانادا قرار است پروازها را از سر بگیرد تورنتو به ناسائو بر 3 ژوئیه 2020

پیش بینی می شود از سرگیری پروازهای هوایی اضافی طی هفته های آینده اعلام شود. مسافران باید جزئیات مربوط به شروع خدمات و هرگونه پروتکل برای سفر را به طور مستقیم با خطوط هوایی بررسی کنند.

این 1 جولای ورود مجدد گردشگری از قوانین و مقررات موجود در دولت ساخته شده و از آن پشتیبانی می کند ، که از این طریق امکان از سرگیری سفر برای شناورهای بین المللی ، قایق بادبانی و کسانی که با هواپیمای خصوصی سفر می کنند و همچنین سفرهای درون جزیره ای برای شهروندان و ساکنان باهامی امکان پذیر است.

هنگامی که در جزیره هستند ، مسافران باید انتظار داشته باشند که دنبال کنند باهاما “کمپین مسافرتی سالم” که هم بازدید کنندگان و هم ساکنین را ترغیب می کند تا به تمرین اقدامات دوردست اجتماعی ادامه دهند ، مرتباً دست ها را بشویید و از ضد عفونی کننده دست استفاده کنید و PPE مناسب مانند ماسک صورت را بسته بندی کنید ، درست همانطور که لباس شنا و ضد آفتاب خود را انجام دهید.

یک آژانس صدور گواهینامه ایجاد شده است – به نمایندگی از همکاری بین وزارت گردشگری ، وزارت بهداشت و سایر آژانس های نظارتی – برای اجرای یک برنامه صدور گواهینامه تمیز و بکر در سراسر جزایر. همه مرتبط با گردشگری ، نهادهای مشتری مدار در باهاما باید تأیید کند که در آنجا وجود دارد و مطابق دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی مصوب دولت برای دریافت گواهینامه Clean & Pristine هستند. خط مشی های تشریح کافی علائم در همه مکانهایی که به راهنمایی کارکنان و بازدید کنندگان کمک می کنند به وضوح نمایش داده می شود. مسافران توصیه می شوند قبل از رزرو یا مسافرت به وب سایتهای تجاری مستقیم مراجعه کنند تا از سیاستهای لازم برای پیروی از آنها آگاه و راحت باشند. جزئیات بیشتر در مورد پروتکل های جزیره را می توان در www.bahamas.com/travelupdates یافت.

بازگشایی مرزها همچنان تحت نظارت و هدایت The باهاما مقامات دولتی و بهداشت در صورت خراب شدن در بهبود یا اگر دولت و سازمان های بهداشتی این مراحل را برای ساکنان یا بازدید کنندگان ناامن بدانند ، تاریخ های بازگشایی بر اساس روند COVID-19 تغییر می کنند.

وزارت جهانگردی و حمل و نقل هوایی باهاما معتقد است که این یک نیاز پایه مطلق برای مصرف کنندگان است تا از یک سطح راحتی برخوردار باشند باهاما مقصدی ایمن و سالم برای بازدید است و هدف نهایی این است که قضیه باقی بماند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاهده برنامه آمادگی و بازیابی گردشگری ، به آدرس های زیر مراجعه نمایید: www.bahamas.com/travelupdates.

کلیه سوالات COVID-19 باید به وزارت بهداشت ارسال شود. برای سؤال یا نگرانی ، لطفاً با شماره تلفن تماس COVID-19 تماس بگیرید: 242-376-9350 (ساعت 8 صبح8 پ.م. EDT) / 242-376-9387 (8 پ.م.ساعت 8 صبح EDT)

سؤالات مطبوعات
آنیتا جانسون پتی
وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما
[email protected]

وبر شاندویک
روابط عمومی
[email protected]

منابع وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما

لینک های مربوطه

http://www.bahamas.com/travelupdates