وین لاس وگاس با تجربه کامل پنج ستاره بازگشایی می شود

فیلم ویدئویی برای بارگیری با نظرات از مرلین اشپیگلرئیس جمهور وین لاس وگاس:
https://wynn.box.com/s/i75i2lvk41e5cblmde9xri9p8k0l97f5

به منظور جشن ، این تفرجگاه طیف وسیعی از بسته های اختصاصی برای تعطیلات ایجاد کرده است و به مهمانان می پردازد که آنها از چه چیزی بیشتر دوست دارند لاس وگاس، همه به راحتی در زیر یک سقف در دسترس است. از استراحت کنار استخر یا بازی در دور زمین گلف قهرمانی Wynn در طول روز ، تا گزینه های ناهار خوری و تفریحی کلاس جهانی تا عصر ، بسته ها بهترین زیبایی از زرق و برق ، لوکس و هیجان وین را تشکیل می دهند.

برای آرامش خاطر ، برنامه بهداشت و ایمنی در نظر گرفته شده است که استاندارد طلا در صنعت میهمان نوازی محسوب می شود که می توانید در اینجا مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Wynn Las Vegas ، به سایت www.wynnlasvegas.com مراجعه کنید.

درباره وین لاس وگاس
Wynn Resorts دریافت کننده جوایز راهنمای سفر پنج ستاره Forbes بیشتر از هر شرکت هتلداری مستقل دیگر در جهان است و بار دیگر به عنوان بهترین تفریحی در نوادا انتخاب شد. مسافر Condé Nast 2019 “لیست طلایی” ، عنوانی که برای دوازدهمین بار دریافت شده است. Wynn and Encore لاس وگاس از دو برج هتل لوکس و در مجموع 4،748 اتاق هتل ، سوئیت و ویلای بزرگ تشکیل شده است. این تفرجگاه تقریباً 192،000 فوت مربع از فضای کازینو ، 22 تجربه ناهار خوری امضا ، 11 بار ، دو اسپا برنده جایزه ، تقریباً 560،000 فوت مربع فضای جلسات و همایش ، تقریباً 160،000 فوت مربع فضای خرده فروشی و همچنین دو سالن تئاتر ، دو کلوپ شبانه دارد. ، یک باشگاه ساحلی و امکانات تفریحی و تفریحی. وین لاس وگاس به تازگی از زمین جدید گلف قهرمانی وین و گلف قهرمانی 18 سوراخ ، 129 هکتاری رونمایی کرد و در فوریه سال 2020 یک جلسه 430،000 فوت مربعی و گسترش فضای کنوانسیون با قدرت 100 درصد انرژی تجدید پذیر را آغاز کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد Wynn و Encore Las Vegas ، به press.wynnllvevegas.com مراجعه کرده و یا ادامه دهید توییتر، اینستاگرام و فیس بوک.

مخاطب:
اریک کرلر
وین لاس وگاس
702-770-3740
[email protected]

منبع Wynn Las Las Vegas

لینک های مربوطه

http://www.wynnlasvegas.com