پرنده خلبان نقشه های پرنده را برای افزایش استفاده از خطوط دوچرخه راه اندازی کرد

Bird Maps یک برنامه مستقل رایگان است که به زودی در iOS و Android قابل دسترسی خواهد بود ، این امکان را برای سواران فراهم می کند تا اطلاعات مقصد خود را وارد کنند و به نوبه خود ناوبری به نوبه خود به نوبه خود به نوبه خود فراهم می کند که بهینه سازی استفاده از خطوط دوچرخه ، جاده های آرام را نشان می دهد. و مناطق گسترده تر در صورت امکان. برای اولین بار ، راه حلی وجود دارد که بر روی سواران میکرومبلی حرکت می کند و مسیرهای بهینه شده برای استفاده از خطوط دوچرخه را در نظر می گیرد. این پیشرفتی در تجربه سوارکاری است که به منظور افزایش راحتی و ایمنی و در عین حال بهینه سازی استفاده از خطوط دوچرخه طراحی شده است و جدیدترین تعدادی از صنعت در زمینه ابتکارات ایمنی از Bird است که در زیر آمده است. کلاه سلفی، ایمنی (اشتراک گذاری. خیابان های ایمن) وقایع ، و حالت گرم کردن.

برای قرن گذشته ، شهرهای ما در اطراف اتومبیل طراحی شده اند ، که می تواند آنها را برای برخی از اسکوترهای سواری ترسناک کند. Trailze در حال بازسازی شبکه شهری است که میکروبی از آن استفاده می کند و نقشه هایی از مسیرهای ایمن را براساس مکان هایی که سواران می توانند از سواری لذت ببرند ، نقشه برداری می کند. در طول قفل COVID-19 در سراسر جهان ، بیش از 300 شهر برای بیش از 2600 مایل اضافی خیابان های کند و خطوط موقت دوچرخه برنامه ریزی کرده اند.

وی گفت: “با میلیون ها نفر پذیرای ریزگردهای مشترک برق و شهرها در همه جا متعهد شده اند که منابع بیشتری را برای توسعه خطوط دوچرخه و میکروبی تحمل کنند ، ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که سواران می توانند با آسانی حرکت و استفاده از زیرساخت های شهری را انجام دهند.” پاتریک Studener، رئیس پرنده EMEA. “با همکاری با Trailze برای خلبانی نقشه های پرنده در پاریس و تلآویو – دو شهر که اخیراً متعهد به ایجاد خطوط دوچرخه اضافی شده اند – ما این امکان را فراهم می کنیم که سواران راحت تر و ایمن تر باشند ، زیرا بدون تکیه بر اتومبیل ها در شهرهای خود حرکت می کنند و امیدواریم که راه را برای استفاده بیشتر و استفاده از تمیز هموار کنند. حمل و نقل.”

وی گفت: “چشم انداز ما در Trailze این است که سوار وسایل نقلیه در مقیاس انسانی ساده ترین و ایمن ترین گزینه برای همه شود.” رونن بیتان، مدیرعامل در Trailze. “ما نمی توانیم هیجان بیشتری برای پیوستن به نیروها با پرنده ، رهبران موجود در فضای میکروبی تحرک مشترک ، و استفاده از فناوری ناوبری منحصر به فرد خود برای تحول در نحوه حرکت مردم در شهرهای ما ایجاد کنیم.”

منبع پرنده

لینک های مربوطه

http://www.bird.co